Şimdi Ara

Kızdan ayrıldım, kuzenim beni dövdü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 yaşımdan 19 yaşına kadar birlikte olduğum bir kız arkadaşım vardı. Bu öyle böyle değil çok zengindi. Babasının fabrikaları vardı, kendilerine has siteleri bile vardı. O derece zengindi işte.

Kuzenim de biliyordu bunu, ara sıra konuşurken bana o kızla evleneceksin ve bana maaş başlayacaksın diyordu. 5 6 kere demiştir de ben pek takmadım.

Kızla tartışmalara başlamıştık son günlerde. Benim haberim olmadan benim arkadaşımla gidip dolaşmışlar bir şey demedim. Kendisinden 2 yaş büyük(ona abi diyordu) , benden 1 yaş büyük biri ile sinemaya gitmişti, bana da çok yağmur yağıyor, sağolsun xxxxx abim bana montunu verdi çok tatlı yaa bile demişti. Ama içime attım bişey demedim. Erkek ünlülere aşıktı hep yakışıklı diyordu onlara bana bir kere bile dememişti ama ben ona her gün çok güzelsin diyordum. Kendisi eski erkek arkadaşlarıyla istediği gibi buluşuyordu bende bir şey diyemiyordum ama ben bir kere uzaktan akraba yaşıtım kızla bi mesajlaştım diye ayrılacaktı neredeyse. Ama o başka erkeklerle 100 kere mesajlaşma dediğim halde mesajlaşıyordu. Ama ben kimseyle mesajlaşmıyordum. Evden çıkarmıyordu beni izin vermiyordu bana kendi arkadaşlarımla bile buluşmama ama ben karışınca niye karışıyorsun diyordu. En son yüzüklerin efendisinde ki Frodo ya çok yakışıklı yaa dediği için bi anda sinirden patlayıp ayrılmıştım.

Kuzenime de bir kaç gün sonra ayrıldığımı söylemiştim. Kendisi 17 yaşında benden daha kilolu ama kısa boylu, ben sıskayım, beni mahalleye çağırdı muhabbet edelim diye. Buluştuk direk tokat attı salak niye ayrıldın diye. İlk ten bir şey demedim 2. Tokadı attı bu sefer bana maaş bağlayacaktın sen niye ayrıldın dedi. Bende elim armut toplamıyor sinirlendim 3. Tokadı atmadan iki elimle tuttum elini, diğer eliyle tokat attı bende bak elimde kalırsın deyip eve gittim yoksa döverdim.

Bende mi sıkıntı var yoksa bunlarda mi anlamıyorum bir daha kimseye güvenmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasasa671 -- 9 Mart 2017; 8:53:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu takacak

• Kuzenim gelecekte bana sen bana maaş bağlicaksın diyecek, üstüne tokat atıcak Olm nasıl bir şey bu gerçekten aklım almıyor
  • Yuzuklerin efendisi olayinda koptum hocam kusura bakma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmuş

• adam frodo yüzünden ayrılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Yok mu takacak

Ney takalim hocam?

Neyse benim pek takasim yok. Bari azicik madalya takayim

Kızdan ayrıldım, kuzenim beni dövdü

• Kuzenin yüzyılın yancısı
  • bu ne komedi, csb heralde
  • Csb değilse kız seni altında pestil etmiş

• Kızdan ayrıldım, kuzenim beni dövdü

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Yuzuklerin efendisi olayinda koptum hocam kusura bakma

Bir de yüzüklerin efendisi hayranıyım körü körüne, o son noktayı koydu işte hocam

• Niyeyse csb gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Niyeyse csb gibi duruyor

Benim hiç bir konum csb değildir

• ulan orda kuzeninin ağzına iki tane vuramamışsın ya, benim içimde kaldı valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THECERN -- 9 Mart 2017; 14:50:5 >
  • CSB'dir inşallah. "Merhaba yoksa selamün aleyküm mü demeliydim ehe" diyen arkadaş için bile bu kadar utanmamıştım.
  • Harika Tokat kısmı güzeldi
  • Serin hikaye kardeş.

• Kimseye güvenmeyecegimden sonra okumadim.

• Boynuz kulaği gecmis

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.