Şimdi Ara

Kıza yürüdüm. [SS'li] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
5
Favori
7.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kız mesajım için çok tatlı bir şeyler yazmış. Şu olmaz umut bağlama diyenler gelsin birazdan atarım belki ss. Hatta atmayabilirim de . Çok kıskandım. Siz görmeseniz de olur
  • bariz sol elle yazmışsın
  • E hadi hayırlısı bakalım

Gelen cevabida SS olarak bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıza niye ısrarla sigara teşviki yapmışsın onu anlamadım ben olsam igrenirim senden bloklarım. Hatta dur bloklayayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya fakeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Altina hemen "Bunu sevdigime yazsam mi sence?" gibi bir sey yaz da kurtar bence.

başka türlü kurtulmaz.
    kız umursamamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Must Sabbah

quote:

Orijinalden alıntı: Ertgrlzfr

3 saattir cevap almadığın kıza 8 satır mesaj yaz :) kıza yürüdüm de :) sen tek başına yürümüşsün aslanım :)

Kızla beraber yürüdüm yazan olmadı zaten?
     Kıza yürüdüm. [SS'li]

knk kız olsam bu çocuk tarihin 288 yıl gerisinden geliyor diye evime antika niyetine koyardım

• Ben yazsam bunu tanıdıklarıma, kesin blok üstüne blok yerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • E sananeeeeeee sananeeeeeeeeeee e bananeeeeeeee bananeeeeeeeeee
  • sen verirsen

gönlünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

quote:

Ben 34 yaşındayım böyle edebiyat yapsam herhalde benim dengim kızlar bile sıkılır. Bu ne oğlum bunun için daha çook var.. 50 li yaşlar için iyi bu.

Üniversitedeyim. Bu sene iki dönemde de bir kızla takıldım. Ikisiyle de yürümedi. Hele birisi çok odun kaldı yanımda. Yani haklısın çoğu kız gelemiyor bu kadar edebiyata. Ama böylesini sevmeyen kızla da ben aşk yaşayamam. Vakit geçiririz o olur. O yüzden senin 34'lük kızlarının da çok bir şey ifade ettiği söylenemez aşk meselesinde.

Demiyorum ki edebiyatla ilgili olsunlar. Sadece onlara yazılanlara ilgi duymuyorlarsa aşk yaşamayı bıraksınlar. Tabii onlara böyle yazan birileri varsa.

Yahu zaten artık o eskisi gibi duygu yüklü aşklardan filan yok. Ben Hatunu boşadıktan sonra son bir kez daha şansımı denedim ama oda yürümedi.

Şimdi bakıyorum yani bitti ben kadın işlerini tamamen yok sayıyorum artık. Aile kurma evlenme çoluk çocuk gibi durumları tamamen rafa kaldırdım kadınlarla olan işim bitti.

Bu zamandan sonra bir kadın benim beklentilerimi karşılayamaz. Bende onların güncel beklentilerini karşılayamam. Çünkü onlar ve benim aramda bir nesil farklı var. ( Yaşları bana uygun olsa bile ben kafa yapısı olarak hala 1 nesil gerideyim. Ve orada kalmayı bunu korumayı tercih ediyorum )

geçmiş olsun hocam. Kararınıza değil yaşadığınız deneyimler için geçmiş olsun...

• utandım okuyamadım bunu nası yazıyonuz lan, bedeninin sıcaklığını ahaha

• Kız yazmayınca sıvayan gencin hikayesi

• yürüye yürüye hepsinin poposu havalarda evlencek kız bile yok piyasada az bırakın rahatda görsünler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seras Victoria

quote:

quote:

quote:

Ben 34 yaşındayım böyle edebiyat yapsam herhalde benim dengim kızlar bile sıkılır. Bu ne oğlum bunun için daha çook var.. 50 li yaşlar için iyi bu.

Üniversitedeyim. Bu sene iki dönemde de bir kızla takıldım. Ikisiyle de yürümedi. Hele birisi çok odun kaldı yanımda. Yani haklısın çoğu kız gelemiyor bu kadar edebiyata. Ama böylesini sevmeyen kızla da ben aşk yaşayamam. Vakit geçiririz o olur. O yüzden senin 34'lük kızlarının da çok bir şey ifade ettiği söylenemez aşk meselesinde.

Demiyorum ki edebiyatla ilgili olsunlar. Sadece onlara yazılanlara ilgi duymuyorlarsa aşk yaşamayı bıraksınlar. Tabii onlara böyle yazan birileri varsa.

Yahu zaten artık o eskisi gibi duygu yüklü aşklardan filan yok. Ben Hatunu boşadıktan sonra son bir kez daha şansımı denedim ama oda yürümedi.

Şimdi bakıyorum yani bitti ben kadın işlerini tamamen yok sayıyorum artık. Aile kurma evlenme çoluk çocuk gibi durumları tamamen rafa kaldırdım kadınlarla olan işim bitti.

Bu zamandan sonra bir kadın benim beklentilerimi karşılayamaz. Bende onların güncel beklentilerini karşılayamam. Çünkü onlar ve benim aramda bir nesil farklı var. ( Yaşları bana uygun olsa bile ben kafa yapısı olarak hala 1 nesil gerideyim. Ve orada kalmayı bunu korumayı tercih ediyorum )

geçmiş olsun hocam. Kararınıza değil yaşadığınız deneyimler için geçmiş olsun...

Sağ ol

• Kız bunu sallamamış buda kıza yürüdüm diyor
  • Gece gece güldüm sağolun hepiniz.

Fazla arabesk bence.
  • Okuyunca kız ölmüş bizim oğlanda arkasından ağıt yakmış gibi hissettim. alp er tunga öldi mü?

• Kızın umrunda değilsin tamam ama işin komik tarafı bunu anlayamamış olman
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.