Şimdi Ara

Kıza yürüdüm. [SS'li] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
5
Favori
7.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kargagöz

Güzel yazmışsın ama kız tınlamamış,abartmış olabilir misin?

Geçen bir dörtlük yazmıştım da.
     Kıza yürüdüm. [SS'li]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kursa başladım yazınca 3 saat boyunca kızdan ' ne kursu ' diye sormasını beklemiş , kız sormayınca kendi yazmış

• kenk kız bu tip bi kızsa giderde birde kızlardada odun tipler oluyor sonra diyorsun etmeyeydim falan değmezmiş vb vb xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Kursa başladım yazınca 3 saat boyunca kızdan ' ne kursu ' diye sormasını beklemiş , kız sormayınca kendi yazmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Kursa başladım yazınca 3 saat boyunca kızdan ' ne kursu ' diye sormasını beklemiş , kız sormayınca kendi yazmış

Bekledim. Çünkü normalde konuşmayı sevmeyen ben konu açılsın diye ehliyet kursuna gittiğimden bahsedecektim. Olmadı.

• Ben 34 yaşındayım böyle edebiyat yapsam herhalde benim dengim kızlar bile sıkılır. Bu ne oğlum bunun için daha çook var.. 50 li yaşlar için iyi bu.
  • hocam sen yürümemişsin,koşmuşsun sonucu merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasretbitmez

Cevap gelince bilgilendir, çok merakta kaldım

Yazayım sorayım neden cevaplamadigini cok merak ettiysen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Ben 34 yaşındayım böyle edebiyat yapsam herhalde benim dengim kızlar bile sıkılır. Bu ne oğlum bunun için daha çook var.. 50 li yaşlar için iyi bu.

Üniversitedeyim. Bu sene iki dönemde de bir kızla takıldım. Ikisiyle de yürümedi. Hele birisi çok odun kaldı yanımda. Yani haklısın çoğu kız gelemiyor bu kadar edebiyata. Ama böylesini sevmeyen kızla da ben aşk yaşayamam. Vakit geçiririz o olur. O yüzden senin 34'lük kızlarının da çok bir şey ifade ettiği söylenemez aşk meselesinde.

Demiyorum ki edebiyatla ilgili olsunlar. Sadece onlara yazılanlara ilgi duymuyorlarsa aşk yaşamayı bıraksınlar. Tabii onlara böyle yazan birileri varsa.

• Hiç görüşmediğin kıza mı yazıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Must Sabbah

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Ben 34 yaşındayım böyle edebiyat yapsam herhalde benim dengim kızlar bile sıkılır. Bu ne oğlum bunun için daha çook var.. 50 li yaşlar için iyi bu.

Üniversitedeyim. Bu sene iki dönemde de bir kızla takıldım. Ikisiyle de yürümedi. Hele birisi çok odun kaldı yanımda. Yani haklısın çoğu kız gelemiyor bu kadar edebiyata. Ama böylesini sevmeyen kızla da ben aşk yaşayamam. Vakit geçiririz o olur. O yüzden senin 34'lük kızlarının da çok bir şey ifade ettiği söylenemez aşk meselesinde.

Demiyorum ki edebiyatla ilgili olsunlar. Sadece onlara yazılanlara ilgi duymuyorlarsa aşk yaşamayı bıraksınlar. Tabii onlara böyle yazan birileri varsa.

Yahu zaten artık o eskisi gibi duygu yüklü aşklardan filan yok. Ben Hatunu boşadıktan sonra son bir kez daha şansımı denedim ama oda yürümedi.

Şimdi bakıyorum yani bitti ben kadın işlerini tamamen yok sayıyorum artık. Aile kurma evlenme çoluk çocuk gibi durumları tamamen rafa kaldırdım kadınlarla olan işim bitti.

Bu zamandan sonra bir kadın benim beklentilerimi karşılayamaz. Bende onların güncel beklentilerini karşılayamam. Çünkü onlar ve benim aramda bir nesil farklı var. ( Yaşları bana uygun olsa bile ben kafa yapısı olarak hala 1 nesil gerideyim. Ve orada kalmayı bunu korumayı tercih ediyorum )

• Altina hemen "Bunu sevdigime yazsam mi sence?" gibi bir sey yaz da kurtar bence.

• konuşmalara bakılırsa pazarlık usulü aşka yelken açmışsınız :))
  • gönderilme 05.05 , kız en son 17.37de görülmüş ve saat 18.04

kız :

Kıza yürüdüm. [SS'li]
  • Kardeşim öyle bi yazmışsınki resmen whatsappdan taciz etmişsin bilemiyorum bu biraz fazla olgun kaçmış sanki
  • abaza

• quote:

Orijinalden alıntı: Wellenbrecher

sigara içtiğine göre olgun birisin kesin kabul eder

bu yorumun tutması lazımdı
    +1
  • kız sana yürümemiş sıkıntı orda
  • Cevap gelince ss isteriz merak ettim şimdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.