Şimdi Ara

kıza yılbaşı hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ne alınır, parfüm saat iç çamasırı felan demeyin. böyle şaşırtacak sıradan olmayan herkesçe bilinmeyen bişeyler olsun.

• parfüm saat iç çamasırı felan
  • Topuksuz ayakkabı al şaşıracaktır :))
  • dinledi?i müzik grubunu falan biliyorsan tablo falan alabilirsin
  • Nick konu uyumsuzlugu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genjuro

dinledi?i müzik grubunu falan biliyorsan tablo falan alabilirsin

sevdiği grup sanatçı yok gibi birşey, kitap okumuyor, özel olarak ilgilendiği bişeyde yok bide bana odun der.
  • acaba yılbaşı bileti alsam hanzoluk olurmu direk al sana bilet aldım diye vermem tabi bi kılıf hazırlarım ona. paket gibi bişey yapsam içine onuda koysam çikolatalar felan da olsa paketin içinde.
  • Ahhaahha yılbaşı bileti nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain obvious

Ahhaahha yılbaşı bileti nedir

kötümü olur hakkat hocam yanına da not eklerim ben onun komk bişeyler yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir Kemancı

quote:

Hocam, üstünden güzel ilerleyebilirsen ( dediğin gibi güzel bir not ) ya da üstünden güzel bir espiri malzemesi çıkartabilirsen çok çok hoş olur . Yoksa bulaşma , normal bir hediye al bundan daha duygulu olur

• quote:

quote:

quote:

Hocam, üstünden güzel ilerleyebilirsen ( dediğin gibi güzel bir not ) ya da üstünden güzel bir espiri malzemesi çıkartabilirsen çok çok hoş olur . Yoksa bulaşma , normal bir hediye al bundan daha duygulu olur

en iyisi o topa hiç girmeyim ben haklısın dalga olmayalım bu yaşta, kızın yaşı benden küçük zaten kafalar hiç uyuşmuyor ama yürütüyoz bi şekilde

• quote:

quote:

quote:

quote:

en iyisi o topa hiç girmeyim ben haklısın dalga olmayalım bu yaşta, kızın yaşı benden küçük zaten kafalar hiç uyuşmuyor ama yürütüyoz bi şekilde

Yaşı da küçükse zaten hiç girme . Çok fazla kasmadan birşeyler yap

• Aga illa almak gerekıyor mu ya manıtaya hedıye :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.