Şimdi Ara

Kıza yemek teklif ettim ama beni rezil etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen seneden beri seviyordum bu kızı.Sınıfta onu ilk gördüğümden beri sürekli birşeyler hissettim.Ama kız benim gibi değil beyler.Yani çok arkadaşı oldu üniversiteye başladı başlayalı.Bense benim iki elemanla dolanırken onu seyrediyordum ama o farkında bile değildi.Biraz muhabbetim oldu tanıştım falan ama bir türlü samimiyet kuramadım.Geçenlerde bizim sınıftan arkadaş grubu bir de sınıftan 1-2 kız iftara gitmiştik hatta o gün bayağı güzel geçmişti.Biraz muhabbet kurabilmiştim onunla.

Hatta akşam muhabbet ettik :

Kıza yemek teklif ettim ama beni rezil etti
    Beyler kız çok güzel lan görseniz bakmaya kıyamazsınız.Ama bugün yaptığından sonra içinde bir şeytan yattıgını öğrendim.O kadar zaman hayal kurduğum bu kızla konuşmak için yaptığım ilk denemede gittim naber dedim iyi senden dedi bugün napacaksın dedim hiç ya kızlarla hocanın verdiği projeyi yapmaya çalışcaz dedi.Tamam o zaman dedim gittim.Arkadaşa soyledim o da malmisin olum git konuşsana kızla dedi.Gittim ertesi gün kıza dedim ki yarın dışarı çıkalım mı.Saçmalama .. sen bir kere zebanisin dedi sonra bende gerçek bir yıkık olduğumun farkına vardım ve eve gidip ağladım.Millet bu kızları nasıl elde ediyo ben anlamıyorum ya o kadr planlarım boşuna gitti.Neyse bundan sonra kendimi toparlıcam ve değiştiricem.Spora başlıcam kendimi geliştiricem böylelerine gününü göstericem.

Yıkıklıktan nasıl kurtulabilirim beyler bana yol gösterin ki şundan intikamımı alayım.Forumda bir sürükkonu okuyorum ama hiçbirinin faydası olmuyor.Bir yıkıkken kimse size bakmıyor ama kaslı olursam hemen bana düşerler.Onun için forumun alfa abilerinden yardım bekliyorum bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63340B9F6 -- 27 Haziran 2019; 15:44:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zebani
  • hergün ağlıyorum

• Klasik beta zırlaması,

ağbi kız çok güzel napcam ya :)

biraz daha zırla belki kız senin önüne bikaç kemik atar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Klasik beta zırlaması,

bana yardım edin

• dedik ya olum zırlamaya devam et diye :)
  • quote:

dedik ya olum zırlamaya devam et diye :)
    zaten hergün ağlıyorum

• 15.43te yatmaya gidicem diyince kıllanmıştım ama zebani çıkacağını düşünmedim yine de :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

15.43te yatmaya gidicem diyince kıllanmıştım ama zebani çıkacağını düşünmedim yine de :(
    hastr onu değiştirmeyi unutmuşum yav

• Son zamanlarda üniversiteli csb'leri revaçta.
  • quote:

Klasik beta zırlaması,

nedense bu alfa beta muhabbetini bi tek yikik, asosyal, bilgisayar bagimlisi, hayatinda pek kiz olmamis tayfada goruyorum hep. reel hayatta kizlarla gezip tozan bir kisiden duymadim daha. gece gunduz alfalik edebiyati yapip forumda curumek nasil bir duygu? simdi buyuk ihtimal forumda curudugumu ne biliyorsun gibi tepkilerle ego masturbasyonu yaparsin. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

nedense bu alfa beta muhabbetini bi tek yikik, asosyal, bilgisayar bagimlisi, hayatinda pek kiz olmamis tayfada goruyorum hep. reel hayatta kizlarla gezip tozan bir kisiden duymadim daha. gece gunduz alfalik edebiyati yapip forumda curumek nasil bir duygu? simdi buyuk ihtimal forumda curudugumu ne biliyorsun gibi tepkilerle ego masturbasyonu yaparsin. :D

Alıntıları Göster
    yok bu aralar forumda çürüdüğüm doğru, dışarı çok sıcak ve param yok bu aralar.
  • updullah

• Uzun zaman olmuştu hocam teşekkürler

• Yeminle diyorum, artık "zebani" esprisi sıktı. Admin olsam zebanili mesaj yazanları sınırsız çizerim.

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    Ama değilsin
    zebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebanizebani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @halaycibasi vol2 YIKIK TEAM

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ctrl f zebani zamanları ahh ah
  • Uzun zamandır titizlikle gizlenmiş zebaniler yoktu ortalıkta. Karanlık günler yakın

• Ulan resim olunca savunma sistemlerim düştü.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.