Şimdi Ara

Kıza sarılmak istedim ve hüsran.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51
Cevap
1
Favori
3.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dead kullanıcısına yanıt
    hocam belki de sahtelik üstünde yüzmektense yüzmemek bogulmak demek değildir ya neysek oyuz 250gram için karakteri bi kenara bırakmamakta fayda varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Ferguson

hocam belki de sahtelik üstünde yüzmektense yüzmemek bogulmak demek değildir ya neysek oyuz 250gram için karakteri bi kenara bırakmamakta fayda varmış
    en iyisini yapmışsın 3-5 gün sonra yazarsa cevap falan verme
  • kız şu ilişkinin adını koyalım eğer arkaşsak 3 sn yeter demiş... eğer bir şeyler hissediyorsan git konuş... buraya da bir daha gelip böyle şeyler sorma biz ne anlarız olum
  • ben artik yazma bana dedim 1 gun sonra baska erkekle oturuyordu kantinde beyler kendimi bu islerde yem yemez sanardim usta orrosveyn ler varmis helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLUM KIZLARLA ARKADAŞ OLAN TEK KERİZ BEN MİYİM LAN ? SARILIYORUM DERTLEŞİYORUZ ÖYLE YANİ ŞU AN BENDE SEVGİLİ AMACI YOK.

Ama yakında bakarız

• Sanırım hala yedek listesindesin. Bir kaç kere nusr-et e yemeğe götür bak sarıldımı bırakıyor mu?
  • arkadaşlık alanına girmemek için kızla kendi kız arkadaşları gibi fazla vakit geçirme, cinsel ilgini en başta ufaktan belli et ki seni arkadaşı olacak bir meriç olarak görmesin. baktın olmuyor sen de git başka kızlara yürü, onun ilgisini çekmek için değil direkt sil onu listeden unut gitsin.
  • artik cok gec hocam telefon nunarami falan silmis benim ne anlama geliyor fikrim yok ama :)

• o kızı instadan ve tüm sosyal medyadan sil telefon numarasını da sil. bir daha mesaj atmaya kalkarsa da cevap verme. sınıfta okulda selam verirse al geç. ancak çok aşırı gerekmedikçe muhabbet kurma, git başka kızlara yürü ama kendi sınıfından olmasın kesinlikle. o kızlarda da dediğim şeyi uygula.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.