Şimdi Ara

Kıza Nasıl Açılabilirim Yardım Edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hoslandigim bir kiz var. Gecen sene biraz mesajlasmistik. Bana fazla soguk davranmamisti. Hatta bir kac iltifatda etmistim. Ama araya zaman girdi uzaklastik birbirimizden. Su amdada cok olmasada yuzyuze muhabbetim var ( ayni siniftayiz. Lise 3 ).
    kiz tarafindan reddedilmekten korkuyorum. birde ayni sinifta olunca arkadaslarimiz ortak. Reddedilirsem tum kizlarin haberi olur bu sefer onlarin yuzune nasil bakarim diye dusunuyorum.
    Ama karar verdim ufak ufak samimi olmaya calisacagim. Baktim o da bana samimi davraniyor bir yerlere bir seyler icmeye davet edip soyleyecegim. yani oyle karar verdim. soguk davranirsada kafamda bitiririm bu olayi. cunku aylardir resmen aci cekiyorum. bu isin artik bir sonuca baglanmasini istiyorum artik.

simdi bu aksam kiza mesaj atmayi planliyorum. ilk mesajda nasil hitap edeyim? nasil baslayayim? neler konusayim? ne diyeyim? lutfen tecrubeli abiler bir yardim edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up be.

• Aynı sınıftan biriyle asla çıkma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypsibremetes

Aynı sınıftan biriyle asla çıkma.

hocam niye?
    en azindan onunda bana karsi bir sey hissedip hissetmedigini ogrenirim. olursa olur olmazsada vazgecmeye calisiriz.

• Günün 10 saati birbirinizi göreceksiniz. Çabuk sıkılırsınız birbirinizden. Ayrıca sevgili oldunuz diyelim, arkadaşların ona gösterdiğin ilgiyi kıskanabilir. Ayrıca sınıfta da adınız çıkarsa vay halinize. Bence zor bir durum. En azından ben hoşlanmam böyle bir şeyden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypsibremetes

Aynı sınıftan biriyle asla çıkma.

artı 1 ayrıldıktan sonra sürekli yüz yüze gelmek ...
  • Teklifin sonunu merak ettim takip bende lise 3 um kabul ederse tecrubeleri almak isterim

• takip
  • Bende bu soruyu sorup duruyorum kendime.Ama bu işi ancak kızla konuşarak çözersin.Kısacası seviyorsan git konuş.Ben beceremedim daha ama bazı problemler var şu sıralar.
  • senin işin zor qnq :(
  • Aynı sınıftan biriyle çıkmak gibi bir hata yapma sakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gambit2

Aynı sınıftan biriyle çıkmak gibi bir hata yapma sakın.

niye ki?

• açılma yok aslanım.düşündüğün gibi yap.1-2 mesaj çak büyük ihtimal soğuk davranır sende kafandan atarsın durumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

quote:

Orijinalden alıntı: Gambit2

Aynı sınıftan biriyle çıkmak gibi bir hata yapma sakın.

niye ki?

çünkü e.......
  • guncel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.