Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kız yorumumu beğendi çok mutluyum

4
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Kız yorumumu beğendi çok mutluyum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    53 Mesaj
    arkadaşlar kısa geçicem.2 yıl boyunca aşırı derecede samimi konuştugum bi kız vardı mesaj atma olayından bi küstük ne o bana mesaj attı bıdaha ne o bana sonra o beni arkadaşlıktan sildi 1 yıldırda görüşmüyoruz eski mesajlarıda silmemiş faceden.

olaya gelelim kızla benim ortak arkadaşımız var bi tane arkadaş durum paylaşmış bende yorum attım,yorumumu beğendi acep neden ? barışmak mı istiyo acaba çünkü küs oldugun birisinin yorumunu neden beğenirsin ki ? bi akıl beyler hiç mesaj falanda atmadım arkadaşta eklemedim ne yapayım ??

|
    |
    sana dönmek istıyordur ama bence hiç takma...şu ana kadarda ayrılıp tekrar barışıpda uzun süren ilişki görmedim...belki olur ama çok zor seni uyarayım...bu kız milleti hep böyle dengesizlik geri dönüncede bi süre sonra sıkılır..eğer yazarsa yada konusursanız ağırdan al takmıyomuş havalarında ol..

Orijinalden alıntı: ua_sinan83

sana dönmek istıyordur ama bence hiç takma...şu ana kadarda ayrılıp tekrar barışıpda uzun süren ilişki görmedim...belki olur ama çok zor seni uyarayım...bu kız milleti hep böyle dengesizlik geri dönüncede bi süre sonra sıkılır..eğer yazarsa yada konusursanız ağırdan al takmıyomuş havalarında ol..

aynen bende senin gibi düşündüm ama arkadaş eklemedi mesajda atmıyor
    |
    |

Feda etmeyen Veda etsin.
  • Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EmmaW

kız = dengesizlik oyüzden ince düşünmeye gerek yok yani kız senle tekrar konuşmak istiyor ihtimali kadar adını bile unutmuş direk beğenmiş yorumu ihtimali aynı kısacası boşver gitsin

bak böyle düşünmemiştim hiç olabilir
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
SEO
haberler
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,195
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.