Şimdi Ara

. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
3
Favori
18.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
273 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kucağına mı atlayacaktı? Gece gündüz konulu film mi izliyorsunuz.  

• Bu yaptığın Alfa bir hareket değil insanca bir hareket hiç değil bazen bende yapıyorum böyle ama sinir olduğum kişilere hiç tanımadığım birine yardım ederdim tanıştırdık en azından bir karşılık ta beklemezdim sonra kendi işime devam ederdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu hanımefendiye yardım edecek yakışıklı, zengin ve cömert biri diye seslenseydiniz salona doğru 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HAHAHAH!

MUHEŞEM.

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

hocam kızın yanından moonwalk yaparak uzaklaşıp 50 kglık dumbell kaldırsan belki daha havalı olurdu.

Sen yaşıyon mu kral :) seni görünce knight online oynadığım zamanlar aklıma geliyor jsjsj

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Hawk. -- 22 Kasım 2020; 17:23:57 >
  • Benim mesajım niye silinmiş? Gerçekleri söyledim, mesaj uçmuş. Silen moderatörün yazık kafasına.

• olm ne değişik düşünceler bunlar ya

insanlık değil, türklük ölmüş

• Ergence bi davranış olmuş

• Yorumları okuyorumda arkadaş siz nerde,nasıl ailelerde büyüyorsunuz la?Hiçbiriniz mi sağlıklı bir iletişim kuramadınız hayatınız boyunca?Benim tonla kız arkadaşım oldu.Sadece sevgili anlamında değil.Kız kankalarımda oldu.Tamam kızlar Kezban ama hepsi değil.Tr de Kezban olmayan modern düşününen milyonlarca kız var.Siz nasıl konuşmanız gerektiğini bilmezseniz,sosyal ilişkilerinizi geliştirmezseniz hiç birşey olamazsınız.Sadece kız anlamında değil,arkadaş anlamında da.Arkanızda kimse olmaz.

• Pardondaki Rasimin nezarethanede ‘ohh’ hareketini yaptım.

• benim de keşke yardım etmeseydim dediklerim oldu. keşke senin gibi olabilseydim ve onlara karşı şöyle bir gülseydim

• En doğrusunu yapmışsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Sen yaşıyon mu kral :) seni görünce knight online oynadığım zamanlar aklıma geliyor jsjsj

edit:imla

Alıntıları Göster

reis öldürdün yaw naptın 

girip takılıyoruz arada napalım eskileri görüp mutlu olup çıkıyorum ben de 

• Ahaha konu sahibine helal olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt

Bidahakine başıma gelirse devincek osurcam aynı şekil

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

hocam kızın yanından moonwalk yaparak uzaklaşıp 50 kglık dumbell kaldırsan belki daha havalı olurdu.

Oo king in The DH  

Mangal etkinlikleri  

• Madem tipsizsin, bari yardımla o eksikliği giderseydin keşke. Hep tipsiz hem de kötü birisin artık.

• Yıkıklıkta son noktaya gelmiş adam övüne övüne kazmalığı ile gurur duyuyor.

Gördüğüm en sağlam kezbandan 5 kat daha rezil bir yaratıksın genç.

• hahahah. herkes de onaylamış bu hareketi. kaybedenler kulübü.. devam türk kızları şöyle kötü böyle kötü demeye. 10 erkek baş başa türk kızları kezban diye diye tatmin edin kendinizi..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.