Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
3
Favori
18.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
273 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 5 Aralık 2020; 10:21:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani o kadar güzel yorum yazmışsın ama en son gelip dine bağlamışsın. Kızların "Kezban" olmasının sebebi çok basit, yazarken sanırım aklına gelmemiş.

Yolda giderken her kız bana baksa, instagram da günde 10 takip isteği ve mesaj bana da gelse bende Kezban olurum. Sebep bu işte. Bizim abaza kesimin kızlara karşı olan ilgisi yüzünden böyleler.

Bizim üni de ki kızla muhabbeti geçti, kıza tanımadığı 20 yaşından 50 yaşına kadar günde 5 10 tane takip isteği geliyor. Kız bana gelen takip isteklerini biriktiriyorum bilerek reddetmiyorum diyordu.

• Keyfim yerine geldi eyvallah hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelip sana bunun onur kırıcı bir davranış olacağını söyleyecek. Duymazlıkten gelmelisin bence. 

• Hayatın bu kadar mı kötü .d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nic konu + nı verdim  

• İşte bu beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• hocam kızın yanından moonwalk yaparak uzaklaşıp 50 kglık dumbell kaldırsan belki daha havalı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 20 Kasım 2020; 18:11:32 >
  • Alfa

• Hocam keşke yanına gidip gür ve şiddetli bir sesle ossursaydın

• Heyt be adam be! Afferim. XD

• Eline bi fırsat gelmiş onu da tepmişsin :D

• Cross Thread kullanıcısına yanıt
    Geldi yine feminist,bıkmıyor musun her konuda kadın haklarını savunmaktan feministlerin kralısın sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB1BCF8C0 -- 20 Kasım 2020; 21:0:53 >
  • Boş yapma.

• Hocam kız aptal olanlardansa çok iyi yapmışsın ama sana hiç yamuk yapmadan bu şekilde davranmışsan ayıp bence. Sonuçta orada senin kız bacın olabilirdi senin gibi birisinden yardım isteyemez mi? Ama dediğim gibi kız önceden yamuk yapmışsa çok iyi hareket.

• Zaten yardım dediğin karşılıksız olmaz mı ki?

Her ne olursa olsun bence elimizden geldiğince her insana yardım etmeliyiz. Biz eskiden böyle değildik.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.