Şimdi Ara

Kız Starbucks'tan 8 liraya 1 tane kahve almış (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
6
Favori
7.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Kız Starbucks'tan 8 liraya 1 tane kahve almış

Oha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

Fiyatın yüksek olması güzel bence.
    Fiyatı yüksek tutan mekanlarda olmalı, özellikle yoldan geçen herkesin girmemesi için.
    Çoğumuz internet cafelere gitmişizdir, saati 0.50TL olan internet cafe ile saati 1.50TL olan internet cafe müşterisi arasında dağlar kadar fark vardır.
    Birinde adamın gözlerine baktığınız için tehdit olarak algılar size saldırmaya kalkışır, diğerinde böyle bir olay olma olasılığı çok daha düşüktür en basitinden
    Normal kafetarya'da elemanlar geliyor 10 kişi, 15 liraya sabahtan akşama kadar oturup kızlara laf atıyorlar :)
    Starbucks, isterse 8 liralık kahveyi 30 lira yapsın yine gideni her zaman olur. Tamamen tercih meselesi, insanlar neden gidiyor neden bu kadar para veriyor diye yargılayamayız, şu an bunu tartışıyor olmamız bile büyük bir geriliktir insanlık adına. Kahvesi güzeldir kötüdür bilmem anlamam o kadarını
    Yukarıda bir üye'nin yazdığı gibi, bize ne diğer insanların ne yaptıklarından.

böyle bir yanıt bekliyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Oha

• 8 lira ne la

• Toplu blok konusu
  • starbuck ne
  • içine su doldurmak garipte. Anti starbucks tipleride anlamıyorum gayet kaliteli ve güzel kahveleri var. verdiğin paraya değiyor. şahsen balıkesirde oturuyorum sırf kahve içmek için yarım saat susurluğa gittiğimi çok bilirim ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: MenÇısTıRSiTi

quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Bilim Adami

quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Starbucks'dan çekirdek çektirin 50 gr evinizde frenchpress ile hazırlayın biraz süt ilave edip üstüne de bolca süt köpüğü koyarsanız ekonomik ve güzel bir kahve içersiniz.

Aldığımız kahve ile sadece filtre kahve mi yapabiliyoruz ? Diger kahveleri yapabilmek icin makine mi almamiz gerekiyor? Ben evde filtre kahve iciyorum ama bir kahve makinesi olmadan degisik tarifler yapabilir miyim diye soruyorum.

Espresso cezvesi alip istedigin kahveleri hazirlaya bilirsin. Fiyati 10 liraydi sanirsam

Butun kahvelerin koku espreesodur. Espressoyu elde edersen istedigin kahveyi yapabilirsin.

Espresso + sut(sutu mikserle kopurtcen) cappuccino olur.

Espresso sicak cikolata yaparsan mocha olur. Benzeri kombinler var internette.

Espresso + krem santi = espresso can penna olur.

Espresso+ su= americano.

Isin ozu espressso. Sonra istedigin kahveyi yaparsin

yaw hehe gifi pls

Eger yanlissa. Dogrusunu yaz sonra artistlik yap bebe

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

içine su doldurmak garipte. Anti starbucks tipleride anlamıyorum gayet kaliteli ve güzel kahveleri var. verdiğin paraya değiyor. şahsen balıkesirde oturuyorum sırf kahve içmek için yarım saat susurluğa gittiğimi çok bilirim ^^

aynştayn mode on
  • bız bedava ınternet var dıye arkadaslarla cs atmıstık

• quote:

Orijinalden alıntı: kritik +A

bız bedava ınternet var dıye arkadaslarla cs atmıstık

• Starbucks'ı sırf kitli tuvalet için kullanıyorum sevgilimle delilik yapalım diye kitliyoruz kendimizi arada kimsede rahatsız edemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

Starbucks'ı sırf kitli tuvalet için kullanıyorum sevgilimle delilik yapalım diye kitliyoruz kendimizi arada kimsede rahatsız edemiyor

böyle gelin bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

Starbucks'ın Amerikanosu iyidir, piyasadaki çoğu kahvelere göre de gayet uygun fiyatlıdır, sizin beyninizin basmasının aksi yönünde Starbucks kahvesi bir zenginlik göstergesi değildir. Kahve kültürünüz 3ü1 arada ile sınırlı ise böyle şeyleri garipsemeniz gayet normal.

Katılıyorum. Taksime çıkın bi bakalım daha ucuza kahve var mı ?
  • 5 kişi gittiğinizi düşün. 8x5= 40 lira. o kırk liraya halden bi kasa domates alsan satsan, bi kasa daha alsan, satsan iki kasa alsan, satsan bi kasa da domateslerin yanına biber ilave etsen. .. ... .. diye gider bu.. bi bakmışsın zengin olmuşsun. bu olumsuzluğu bi başarı hikayesine çevirebilirsin. unutma domates alacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zealotry

quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

Starbucks'ın Amerikanosu iyidir, piyasadaki çoğu kahvelere göre de gayet uygun fiyatlıdır, sizin beyninizin basmasının aksi yönünde Starbucks kahvesi bir zenginlik göstergesi değildir. Kahve kültürünüz 3ü1 arada ile sınırlı ise böyle şeyleri garipsemeniz gayet normal.

Katılıyorum. Taksime çıkın bi bakalım daha ucuza kahve var mı ?

Bimde Latte daha ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

5 kişi gittiğinizi düşün. 8x5= 40 lira. o kırk liraya halden bi kasa domates alsan satsan, bi kasa daha alsan, satsan iki kasa alsan, satsan bi kasa da domateslerin yanına biber ilave etsen. .. ... .. diye gider bu.. bi bakmışsın zengin olmuşsun. bu olumsuzluğu bi başarı hikayesine çevirebilirsin. unutma domates alacaksın.

Bundan Sonra İdolümsün qanqa

•  Kız Starbucks'tan 8 liraya 1 tane kahve almış
  • quote:

Orijinalden alıntı: double minded

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

Cuk oturmuş

dağılabiliriz.

solda ki sarı saçlı kızın tenasül uzvu???????????????????????????????

harbi o ne öyle ya

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.