Şimdi Ara

Kız Starbucks'tan 8 liraya 1 tane kahve almış (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
6
Favori
7.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler konuyu görünce aklıma geldi, böyle normal bardakta kahve yerine demlik+2 bardak şeklide kahveler var onlar nasıldır bileniniz var mı? içen varsa f/p nasıldır anlatır mısınız biraz.
  • İyiki benim şehrimde starbucks'a giden insanlar böyle değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

8 liraya kahve içmek için bir neden söyleyin.

Kız Starbucks'tan 8 liraya 1 tane kahve almış
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfitter

beyler konuyu görünce aklıma geldi, böyle normal bardakta kahve yerine demlik+2 bardak şeklide kahveler var onlar nasıldır bileniniz var mı? içen varsa f/p nasıldır anlatır mısınız biraz.

filtre kahve o
  • 8 lira toplayin gelin evi kahvehane yapayim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep önünden geçerim bir kez girip içmem içmem de. Bir kahveye o kadar para vermek aklı yerinde olmayan insanlar yapar ancak bunu . (bir de zenginler)

Not : FAkirim
  • Starbucksa gidiyorum bakmazsa gitmiyorum ama

• Starbucks'dan çekirdek çektirin 50 gr evinizde frenchpress ile hazırlayın biraz süt ilave edip üstüne de bolca süt köpüğü koyarsanız ekonomik ve güzel bir kahve içersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qer_1st_k

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

Forumda baya kıskanç fakir varmış

Fakir olduğu halde zengin görünmeye çalışanlara ne demeli

İste buna ben de tavim, okulda yiyecek yemekleri yok, giderler para biriktirirler starbucks tan icecem diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: -reuel

Fiyatı markasından değil de, kahve kalitesinden geliyor. Herkesin içtiği iki liralık yapay kahvelere benzemez. Ben şahsen sevmem orayı ama fiyatları bence normal.

Hocam fiyatlar normal demişsiniz.bu ülkede normal bir işçinin saat ücreti kaç liradır ki 8-10 liraya kahve içsin.bazılarımızın 2 saatlik ücreti o kahve.memlekette kahve 10 lira olmuş,2 saat çalışarak bir bardak kahve içiyorsun al birde buradan yak hocam saygılar.

• birde oraya sevgiliyle gitmek var. aman diyeyim bi kahvecide 50 lira dağıtırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Starbucks'dan çekirdek çektirin 50 gr evinizde frenchpress ile hazırlayın biraz süt ilave edip üstüne de bolca süt köpüğü koyarsanız ekonomik ve güzel bir kahve içersiniz.

Aldığımız kahve ile sadece filtre kahve mi yapabiliyoruz ? Diger kahveleri yapabilmek icin makine mi almamiz gerekiyor? Ben evde filtre kahve iciyorum ama bir kahve makinesi olmadan degisik tarifler yapabilir miyim diye soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MenÇısTıRSiTi

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Beleş Wifi var daha ne.

bide laptopla oturan tipler var ya sinir oluyom ya

Hll qnq

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

quote:

Starbucks'dan çekirdek çektirin 50 gr evinizde frenchpress ile hazırlayın biraz süt ilave edip üstüne de bolca süt köpüğü koyarsanız ekonomik ve güzel bir kahve içersiniz.

Aldığımız kahve ile sadece filtre kahve mi yapabiliyoruz ? Diger kahveleri yapabilmek icin makine mi almamiz gerekiyor? Ben evde filtre kahve iciyorum ama bir kahve makinesi olmadan degisik tarifler yapabilir miyim diye soruyorum.

Evde frenchpress ile pek alternatifiniz olmaz değişik aromalarda çekirdek alıp farklı tatlar tadarsınız ama sonuçta düz filtre kavhe işte hocam.150 liraya bir classimo alma niyetim var tchibodan bakalım.

• quote:

quote:

Espresso cezvesi alip istedigin kahveleri hazirlaya bilirsin. Fiyati 10 liraydi sanirsam

Butun kahvelerin koku espreesodur. Espressoyu elde edersen istedigin kahveyi yapabilirsin.

Espresso + sut(sutu mikserle kopurtcen) cappuccino olur.

Espresso sicak cikolata yaparsan mocha olur. Benzeri kombinler var internette.

Espresso + krem santi = espresso can penna olur.

Espresso+ su= americano.

Isin ozu espressso. Sonra istedigin kahveyi yaparsin

• Abi öldürdünüz güzelim kahveleri. Bugün ortalama bi kafenin sattıgı kahve 5 6 liradan ucuz değil.
    Ha ben kahve değil çaycıyım o ayrı. İnce belli 2 şekerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Bilim Adami

quote:

quote:

Espresso cezvesi alip istedigin kahveleri hazirlaya bilirsin. Fiyati 10 liraydi sanirsam

Butun kahvelerin koku espreesodur. Espressoyu elde edersen istedigin kahveyi yapabilirsin.

Espresso + sut(sutu mikserle kopurtcen) cappuccino olur.

Espresso sicak cikolata yaparsan mocha olur. Benzeri kombinler var internette.

Espresso + krem santi = espresso can penna olur.

Espresso+ su= americano.

Isin ozu espressso. Sonra istedigin kahveyi yaparsin

yaw hehe gifi pls

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

quote:

Beleş Wifi var daha ne.

adam dizüstü bilgisayarı ne için alıyo her istediği yere götüremeyecekse?

tuvaletede götürsün o zaman

ben götürüyorum valla tuvalete

• quote:

Orijinalden alıntı: Vince Gilligan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

quote:

Beleş Wifi var daha ne.

adam dizüstü bilgisayarı ne için alıyo her istediği yere götüremeyecekse?

tuvaletede götürsün o zaman

ben götürüyorum valla tuvalete

Ne demiş atalarımız "No SS No Güven"

• quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Erotizm

Kız Starbucks'tan 8 liraya 1 tane kahve almış

Gozlerim bunu ariyodu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.