Şimdi Ara

Kız sıkılır mı ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim yanlış yaptığım bir şey de bu demek ki. Direk alttan alıp unutuyorum o hatayı, dediğini uygulamaya çalışacağım.
  • biraz daha sosyalleş facebook da değilde fiziki insanların iç içe bulunduğu ortamlara katıl insanlara açılma korkunla yüzleş
    kimse mükemmel değildir !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnn

Benim yanlış yaptığım bir şey de bu demek ki. Direk alttan alıp unutuyorum o hatayı, dediğini uygulamaya çalışacağım.

şimdi bu konuya dikkat et dostum öyle yapıcam diye tamamen itici bi tip olma. Neşelenilecek şeylerde yap bunu ona göre. Tamamen doğal akış içerisinde.
  • fazla kasmana gerek yok. illa bir yere davet edince orda teklif edicen diye bir şey yok oturun bişiler yiyin için vs vs. birbirinizle zaman geçirmeye alışın.

ha birde kıza fazla yüklenme yani genelde ters teper. yerinde ve zamanında belli et niyetini
  • Oho iltifatlarda ben bile sıkıldim abartmissin :) bu kadar ilgili olma tamam ilgili ol da belli etme yani cok.
  • hedefe kitlen şampiyon yoksa kız yuvadan uçar gider
  • Kızın sevdiği şarkıları dinle falan filan işi götürürsün biraz espiritüel ol dersanenin kantininde bişeyler ısmarla derslerden bahset aşırıya kaçma sıkma kızı üstündeki de güzelmiş falan de kızı öv hoşuna gidicek şeyler yap diğer arkadaşların dediği gibi sinemaya yemeğe konsere falan götür evi yakınsa brlikte yürüyün araban varsa zaten kız senin ona hediye al mesela bi giysi al alırken içinde seni hayal ettim çok güzeldin bu kıyafetle falan de
    Not:Giysi dediysek Gelinlik alma heee :))))))
    Hadi kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andy Dufrense

ben - :D:D moral bozacak durum yok bence :D:D saçların kötü görünmüyordu bence hatta tam aksine... :):)

KIZ- Nasıl yani. Çok kötüydü çok rahatsız oldum o gün
    ben-yani kızmazsan şöyle söyliyim , sana ne zaman baksam son derece güzel görünüyorsun :):) o yüzden saçlarına falan kafanı takmana grek yok :):)
    KIZ- Teşekkür ederm ama o sana göre yani bn çok rahatsız oldum o gün saçlarımdan :):)
    BEN - bir de çok hızlı yürüyorsun ya sürekli bir acelen varmış gibi :):)
    KIZ- Pis bi huy =)=) abimden geçmiş . Ona nasıl dikkat ettin
    BEN-birisine bütün gün bakarsan ister istemez dikkatini çeker yani :D:D
    KIZ-Bütün gün beni mi izledin
    BEN- kızacaksan hayır , kızmazsan evet ::)
    KIZ- E ben nasıl farketmedim yuh bana
    BEN- nedenki yuh sana ? :D:D
    KIZ-E çünkü ben hiç farkedemedim oysa kendimi dikkatli sanıyordum =)=)
    BEN- ) yani ben başka yere bakar gibi dururum hep :):) yani her tenefüste kapı önünde boşuna durmuyordum pazar günü dersanede :):)
    KIZ- Kapı önünde olduğunu gördüm ama kütüphanenin içinde görebileceğini düşünmedim gözüküyo muydu
    BEN- evet gözüküyordu yani bi şekilde görmeye çabaladım diyelim tam olarak görünmesede :):) ortanın en arkasının 1 önünde oturuyordun :):)
    KIZ- evet orda oturuyordum valla :):)

Bu konuşma az son 1-2 saatte geçti. Fazlada sıkmak ve fazlada açıkça söylemek istemiyorum çünkü internet üzerinden bu işler olmuyor denediim gördüm defalarca. O yüzden açık açık söylemiyorum yinede. Sizce nasıl arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Player

Hocam iltifat olayını fazla abartmışsın bence. Biraz ilgiyi azaltsan iyi edersin diye düşünüyorum. Böyle devam edersen seni 2. planda görür.
    Böyle devam edersen şansının çok yüksek olacağını düşünmüyorum. Yine de umarım isteğine ulaşırsın.
    NOT: Daha tecrübeli kişilerin yorumlarını dikkate alman daha iyi olur hocam. Ben sadece düşündüğümü söyledim.

• başlık çok alengirli, tehlikeli hocam.
  • Kızı kestiğini söylemişsin resmen allah kolaylık versin abazan kardeşim
  • herşeyden önce mektebe git sen. kızın karşısında elin dizin titremesin. kızlar sevmez öyle şeyleri.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.