Şimdi Ara

Kız redetti ama ayrılırken seni çok seviyorum dedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
7.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kızla konuşuyordum. Samimi olduk. Kız dokunuyor ben de boş durmuyorum. Arada sarılıyoruz. Öpmem için saçma sapan hikayeler anlatıyor. Böyle sürüyor durmadan artık sıkıldım. Baktım kankalığa doğru gidiyor. Teklif ediyim oluyorsa olsun yoksa işime bakıyım dedim.

Açıldım beğendiğimi söyledim zaman geçirmek güzel dedim. Biz arkadaşız hatta yakın arkadaşız dedi. Böyle diyeceğini tahmin ediyordum zaten. Ben hiçbir şey olmamış gibi güzelce muhabbete devam ettim. Ne oldu tahmin edin?

Kız ayrılırken başını göğsüme koydu ve ben seni çok seviyorum dedi. Ne olur hayatımdan çıkma dedi. Ben de sarıldım. Ben de seviyorum dedi.

Nedir durum şimdi ben anlamıyorum kafam karıştı.

• Aklı başkasına gönlü sende .

Böyleleri en riskli olanlardır. Aldatmana vesile olacak dolaylı ama önemli bir detaydır . Kadın gönlü başkasında ise ilgisiz kalan erkek te aldatırsa da veya aldatma olmadan ilişkisini bitirmesine de ayrıca vesile olabilir.

Elbette sadece erkekten kaynaklı aldatmalar da vardır tıpkı kadınlarda da olduğu gibi .

Tavsiyem kendinden yana ondan uzak dur ve ona tembihle : Gönlünü de aklını da bedenini de sadece başkasına 1 erkeğe adasın.

Belli ki mantıksal bir veya birden fazla kriteri veya ailesinden de kaynaklı olabilir seni istemiyor evlilik ciddî bir ilişki veya hayat arkadaşlığından....

Seni belki de yedekte bile tutulabilir.

Kısacası sen hertürlü kullanıliyorsun :/...

Uzak dur ve uyar medenice net bir şekilde.

Geçmiş olsun.
    duygusal bağ kurma bu tip kızlar hemen etkileniyor erkeklerden yani sen yokken bi erkek buna yaklaşsa kalbini hemen çalabilir, yakınlaşmayı lehine çevirip duygusal ortam ile kızı rahatlıkla cinselliğe ikna edebilirsin zor değil bu tür kızlar. ama dediğim gibi sakın duygusal düşünme ve kıza da ümit verme bilsin yani sadece cinsellik açısından yakınlaştığını. yoksa hem kızı üzersin hem kendini
  • Seni arkadaş olarak çok seviyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ape1281

Seni arkadaş olarak çok seviyor?
    Ama halen evine çağırıyor. Yakınlaşmaya çalışıyor. Çok arzuluyor gibi duruyor cinsel bir çekim var çok belli ediyor.

Benim anladığım sevgili olmaya korkuyor bu yüzden böyle diyor. Çünkü sevgili olmak için aşmamız gereken büyük zorluklar var. Korktuğunu çok söyledi bana.
  • Elimi falan tutuyor. Ben adını koymadan bu ilişkiyi devam ettireceğim. Bırakıyım adnını kendisi koysun sonrada.
  • Uni mi? Uniyse memleketinde sevgilisi vardır. Uzaklaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: troley111

Ama halen evine çağırıyor. Yakınlaşmaya çalışıyor. Çok arzuluyor gibi duruyor cinsel bir çekim var çok belli ediyor.

Benim anladığım sevgili olmaya korkuyor bu yüzden böyle diyor. Çünkü sevgili olmak için aşmamız gereken büyük zorluklar var. Korktuğunu çok söyledi bana.

Alıntıları Göster
    O zaman ilişkinize bir isim koymadan devam edin siz de. Dediğiniz gibi zamanla kendisi korkularını yenerse ismi koyar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Uni mi? Uniyse memleketinde sevgilisi vardır. Uzaklaş.
    Amerikadayım. Ya sorun şu ki evlenmekten çok korkuyor. Sevgili olunca evleneceğini sanıyor. Bir de Amerikada kalması biraz zor gibi o yüzden de çekiniyor.

Bu arada deli gibi de kıskanıyor beni.
  • Amerikada senin kalman mı zor onun kalması mı? Seninkiyse sonunda biteceği için istemiyordur, onun kalması zorsa seni üzmek istemiyordur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eutropius Irmengard

Amerikada senin kalman mı zor onun kalması mı? Seninkiyse sonunda biteceği için istemiyordur, onun kalması zorsa seni üzmek istemiyordur
    Onun kalması zor. Benim garanti. Bir de yalnızıs burada ikimiz de deyip duruyor.
  • Anlamayacak bir şey yok. Seni yedek kulübesine transfer etmek istiyor. Sevgilisiyle ayrılınca yedek kulübesinden birisini seçip yoluna devam edecek.

• Neyi reddetmis ki?

Foeumdakileelr goz kirpsa aha beni seviyor diyor. Kiz seni sevdigini soylemis sen hala r3ddetti diyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzak dur derim bu tip kızlar bir çok erkeği çok sever ve sürekli yeni erkekler sevmek ister

• Amerikada bula bula türk kızımı buldun

• Olabiliyor böyle şeyler arkadaş olarak seviyor abi bile diyebilir ama genelde bu tür ilişkilerde %90 sevgiliye dönüyor

• benimkide seni seviyom diye aglayip hem bana hem baskalarina veriyordu

• Bizim kızlar eskiden de böyleydi, hiç değişmemişler. Bunlarin arkadaşliktan ne anladiğini merak ediyorum.

• Kiza de seviyorsa acik acik soylesin yoksa terket

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence seni cinsel bir obje olarak görüyor bilader bakireyse bi sey olmaz aranizda. Ha simdi nerden biliyosun dersen 23 yasinda başarısız 2 evlilik atlattım kadın hastalıkları ni resmen ezberlemis durumdayim...

• Yedeklemeye calisiyor.

• Aklı başkasına gönlü sende .

Böyleleri en riskli olanlardır. Aldatmana vesile olacak dolaylı ama önemli bir detaydır . Kadın gönlü başkasında ise ilgisiz kalan erkek te aldatırsa da veya aldatma olmadan ilişkisini bitirmesine de ayrıca vesile olabilir.

Elbette sadece erkekten kaynaklı aldatmalar da vardır tıpkı kadınlarda da olduğu gibi .

Tavsiyem kendinden yana ondan uzak dur ve ona tembihle : Gönlünü de aklını da bedenini de sadece başkasına 1 erkeğe adasın.

Belli ki mantıksal bir veya birden fazla kriteri veya ailesinden de kaynaklı olabilir seni istemiyor evlilik ciddî bir ilişki veya hayat arkadaşlığından....

Seni belki de yedekte bile tutulabilir.

Kısacası sen hertürlü kullanıliyorsun :/...

Uzak dur ve uyar medenice net bir şekilde.

Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 25 Ağustos 2019; 20:47:23 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.