Şimdi Ara

Kız meselesi (ciddi arkadaşlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar facebook üzerinden bir kız ile tanışmıştım. Biz baya bir konuştuk birbirimizi tanıdık. Kız işte seni sevdim çok iyisin gibi şeyler diyordu. Sonra ilişkilerini ve neden ayrıldığını anlattı. Sonra en son sevgilisinin yaptığı ihanetleri filan. Bende dinledim işte ona hak verdim. Sonra 2.haftamızda istersen sms olarak telefondan devam edelim dedi. Sonra sürekli mesajlaşıyorduk. Ben demeden napıyorsun diyordu sürekli konuşuyorduk. Bugün telefondan konuştuk işte ama daha hiç görmedik birbirimizi lakin konuşmalarından etkilendim ve çok güzel birisi. Fakat senin gibi güzel bir arkadaşla tanıştım mutluyum filan diyor. Sence ne yapmalıyım. Açılmalımıyım yoksa arkadaş olarak mı görüyordur. Ama sürekli benle ilgileniyordu hissediyordum bunu. Size kendini ağırdan satıyor olabilir mi?

• Peki olur mu acaba sizce ? Hani hoşlansa bile arkadaşım diyebilir mi ? Çünkü daha görmedik bile ?
  • Dostum sana söyliyim facebooktan falan olan tanışmalar asla yürümüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen bilir beni eğer aynı şehirde değilseniz hiç böyle birşey düşünme.Görüşmediyseniz bağlanmayı aklından geçirme.Yüzyüze konuşun bi tanışın iyice ondan sonra bişeyler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidogan57890 -- 30 Ocak 2013; 17:48:53 >
  • Valla aynı şehirdeyiz ve hemde hemşerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathßlue

Valla aynı şehirdeyiz ve hemde hemşerim

O zaman buluşun birgün, vakit geçirin biraz.Hem sanaldan insanlar anlaşılmıyor yüzyüze daha iyi tanırsın.Belki beklediğin gibi biri de çıkmayabilir.Ondan sonra bişeyler olabilir.Hemen yelkenleri indirme, biraz stratejik oyna gerisi gelir :))

• quote:

Orijinalden alıntı: alidogan57890

quote:

Orijinalden alıntı: Deathßlue

Valla aynı şehirdeyiz ve hemde hemşerim

O zaman buluşun birgün, vakit geçirin biraz.Hem sanaldan insanlar anlaşılmıyor yüzyüze daha iyi tanırsın.Belki beklediğin gibi biri de çıkmayabilir.Ondan sonra bişeyler olabilir.Hemen yelkenleri indirme, biraz stratejik oyna gerisi gelir :))

Mesele nasıl olsun ilk konuşmalarda nasıl bir duruş sergileyim. Birde telefonda bugün tanıdığım en iyi kişisin üniversitenin en iyi kişisiyle tanıştı çok iyi bir arkadaşım oldu demesi biraz beni düşündürdü. Acaba ağırdan mı satıyor. Teklif edince arkadaş filan derse ondan korkuyorum. Ama sürekli mesajlaşıyoruz. Bana napıyorsun diyor. Bugün 3 saat telefonda konuştuk.

• Güncel arkadaşlar yorumlarınız benm için önemli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.