Şimdi Ara

Kız Meselesi Beyler Acil Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler kız ile ilk zamanlar fazla konuşmuyordum. Derste birbirimizle bakışıyoruz felan ben genelde gözümü kaçırıyordum. 1 hafta felan böyle sürdü sonra kız, ben teneffüste koridorda gezerken yanıma geldi ben yavaşlamıştım sonra birden omzumdan tuttu beni kendine doğru çevirdi ve senin benle derdin ne dedi. Ne saçmalıyorsun dedim. Neden sürekli bana bakıyorsun sonra gözünü kaçırıyorsun diye sordu. Çünkü senden hoşlandım dedim. Kız fazla şarşırmadı anlamıştı demekki. Sonra bana numarasını verdi ve daha tanışmıyoruz dedi ve gitti. O akşam whatsapp tan kızla konuşmaya başladım hep gülücükler yağdırıyordu. Beyler ben daha önce böyle hissetmemiştim. Sonraki gün sınıfa girdiğimde ilk onu gördüm oda bana bakıyordu ve gülüyordu bende güldüm yerime geçtim. Teneffüste yerimde otururken yanıma sıra çekti ve oda oturdu. Fena çocuk değilmişsin dedi bende sende fena değilsin dedim. Güldü. 10 dakika yani teneffüs boyunca aramızda yaklaşık 30 cm varken bakıştık. Beyler çok güzel hislerdi. 1 hafta boyunca bu şekilde geçti. Okul değilde çoğunlukla whatsapp üzerinden konuştuk. Okulda diğer kızlar laf söz çıkarmış bu yüzden benimle hafta sonu konuşmak istediğini söyledi. Buluşcağımız yeri o belirlemişti. Neyse hafta sonu oldu yere gittim. Kimse yoktu sonra birden omzumda bir el hissettim koridorda beni kendine doğru çevirirkenki histi bu. Sonra yine beni aynı şekilde kendine doğru çevirdi ama o da ne kız zebani olmuştu beni buluştuğumuz yerdeki gizli geçitten geçirip zindana attı. Daha sonra bazen benim yanıma geldi ama beyler cidden çok güzel bir kızdı ve başta bana ilgisi vardı. Sonra neden böyle oldu sizce

• okumayın zebani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızın omzunu tutmasından belliydi
  • Okumayın yeteneksizlik içeren zebani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.