Şimdi Ara

Kız Meselesi Arkadaşlar Tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler üniversite 3. sınıfta 24 yaşında biriyim. 1 aylık kız arkadaşımla ılişkimiz bitti denilecek boyutta. Konu şu; ben bu kızı gerçekten seviyorum yani nasıl diyim hayatımda ilk defa birine gerçek anlamda seni seviyorum dedim. Ilk defa birini böyle sevdim. Ama kızla aynı sınıfta bulunan bir kızla yaklaşık 6 7 ay önce ınstagramdan 2 3 ay boyunca konuşmuştuk. Ben bu kıza ondan hoslandigimi onu sevdiğimi söyledim. Ama hiç buluşmadık aramızda bir meseleden soğudu. Şimdi benim kız bunu duymuş kızdan. Sen nasıl birini görmeden hoşlanıyorum dersin hayallerimi yıktın diye ayrıldı. Yanina gittim bugün artık güvenini kırdın bitti dedi. Sans da vermiyor dene diyor belki beni değiştirirsin ama buna emin olamıyorum belki çok uzun belki çok kısa sürede diyor. Şimdi sizce bu kızın peşinden koşayım mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aşk aslında kendini sevmektir . Kendi ego ve hazlarını tatmin etmek için , kendi çıkarların için birini çok seversin . Karşılıksız sevmek sadece gerçek anlamda iyi olan insanlara mahsustur .

Siz malesef aşkı kendi çıkarlarınız için kullanıyorsunuz . Bu sebeple bu kız olmasa da , başka bir kızla mutlu olabilirsiniz . Sizin için önemli olan sizi mutlu edecek iyi bir yüz ve size uygun karakterdir . Bunu milyonlarca kızda bulabilirsiniz . Bu sebeple bir kız için en azından karakterinizi vermeyin . Bu sizin hayat görüşünüze göre saçma olur .

Bense toplumun benimsediği manada değil , hakikat anlamında iyi bir kız arıyorum . Benim talip olduğum kız milyon sayıda değil , belki dünyada on tane bulunabilecek cinsten . Bu sebeple ben onun için ciddi manada dağları delerim . Ama sizin yapmanız saçma . Çünkü hayat tarzınız bu değil .
  • Düşüncelere ihtiyacım var yok my aynı kaderi paylaşan yaşayan

• 1 aylık ilişki için değmez bence koşmaya adam akıllı bişey yaşanmamıştır.Unut gitsin hacı gerçekten anlamada sevmek falan yalan rez al 2 aya unutursun tüm iletişimi keserek
  • Ya ben pesinden koşsam ve hiç olmazsa? O kadar yıl o kadar ay boş yere heba etmiş olucam kendimi.

• Uzucu bir durum, söylemeliydin. Çok seviyorsan, herseyini paylasmaliydin. Cok seviyormussun, unutmaya calis diyemiycem, benim tavsiyem pesini birakma, askta gurur olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aşk aslında kendini sevmektir . Kendi ego ve hazlarını tatmin etmek için , kendi çıkarların için birini çok seversin . Karşılıksız sevmek sadece gerçek anlamda iyi olan insanlara mahsustur .

Siz malesef aşkı kendi çıkarlarınız için kullanıyorsunuz . Bu sebeple bu kız olmasa da , başka bir kızla mutlu olabilirsiniz . Sizin için önemli olan sizi mutlu edecek iyi bir yüz ve size uygun karakterdir . Bunu milyonlarca kızda bulabilirsiniz . Bu sebeple bir kız için en azından karakterinizi vermeyin . Bu sizin hayat görüşünüze göre saçma olur .

Bense toplumun benimsediği manada değil , hakikat anlamında iyi bir kız arıyorum . Benim talip olduğum kız milyon sayıda değil , belki dünyada on tane bulunabilecek cinsten . Bu sebeple ben onun için ciddi manada dağları delerim . Ama sizin yapmanız saçma . Çünkü hayat tarzınız bu değil .

• nicolatesla101 N kullanıcısına yanıt
    Ulan 1 ay olmus kaybedecegin bir ay var pesinden kossan hadi 1 aya normale donsekte her kavganizda onceden sen bunu da yapmistin diyecek ver belki yillar kaybedeceksin

• Sen niye değiştirmek için uğraşasın onu. Ben olsam çektir git senle mi uğraşacam tripli der ayrılırdım
  • Bu konuyu mesajla konuşma kızla. Okulda yüzyüze konuş. Emin ol daha etkili olur ikna edebilirsin. Zor durum ama çözülebilir.

• üstad kıza söyleseydin aynı sınıfta olduğunu bile bile niye söylemedin başkasından duymaktansa senden duyması daha iyi olurdu. bence de peşinden koşma daha ne yaşamışsınız ki bu kadar uğraşasın?
  • Hocam durumu anlat. Affeder. Kizlar kolay affeder masumdurlar

• Sonunda forumdan biri manita yapmış diye sevinirken , eski abazanligindan ilişkisi bitmiş . paket sigara dan kendiliginden çıkıp alev aldı hocam

• Arkadaşlar ben kızla konuştuğumu söyledim zaten. Ilk başta ınstagramdan ortak arkadaşlarda görüp nereden tanıdığımı sordu bende söyledim. Hoslandigimi söyledim. Sevdiğimi söyledim. Çünkü kızla 2 ay felan konuştuk. Ama bana diyor ki sen birini görmeden hoşlandığını sevdiğini nasıl söylersin diyor? Yüz yüze görüştüm nuh diyor peygamber demiyor.

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Abazanlik değil be hocam cidden. Bence olayı çok büyütüyor

• çıkar şu üstündekileri dediklerin anlaşılmıyor
  • Bırak büyütsün, konuşmayı ger türkü iletişimi hemen kes. Duygusal tepki veriyor, bir süre sonra kafasına dank edecek zira avantajlı durumda olan sensin, başkalarıyla da konuştuğunu, gelecekte konuşabileceğini anlayacak. Peşinden gidip bunu dezavantaja çevirme, özür dilemen gereken birşey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 24 yaşında adamım. Oda 21 yaşında. Fazla abarttığını düşünüyorum. Ki ben tek gecelik ilişkim olduğunu bile söyledim. Ama ben senin geçmişinle ilgilenmiyorum neden birine görmeden senden hoşlandım seni seviyorum diyorsun diyor. Sanki dünya da bunu sadece ben yapmış gibi suçlama yapıyor

• Kız zaten sana tam bağlanamamış / seni sevememiş / seninle ciddi düşünememiş ve böyle bir şey olunca da ipleri hemen koparmış. Birazcık konuşmayı dene olmazsa fazla üsteleme geleceği varsa gelir zaten.

• Hocam zaten bana çok fazla hatta neredeyse hiç aşkım felan demiyordu. Şu an için erken diyordu. Hissettiği zaman söylemek istiyormuş

• ilklerden sonra böyle şeyler olur sonradan alışırsın
    aşk diyede birşey yoktur uydurulmuştur
    ya flört edersin ya evlenirsin
    sen belki evlenmek istedin ama kız aynı düşüncede değilmiş belli oluyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.