Şimdi Ara

Kız konusu (çok kısa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kıza lunaparka gidelim mi? dedim.Denize gidicez ama bakarız dedi.Sizce bahane mi üretiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir kıza bir şeyi onaylatacak şekilde bir şey sormamalısın...bak şöyle demeliydin,
    "hadi lunaparka gidiyoruz,itiraz istemem"...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

bir kıza bir şeyi onaylatacak şekilde bir şey sormamalısın...bak şöyle demeliydin,

Bilemiyorum.O da çok itici olur bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: tüng

quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

bir kıza bir şeyi onaylatacak şekilde bir şey sormamalısın...bak şöyle demeliydin,

Bilemiyorum.O da çok itici olur bence.

kararları kıza bırakmamalısın bence,söylersin ister gelir ister gelmez...diğer türlü kontrol kızda olur ve pekte sallamaz.
  • Despotca seyleri kizlar sevmez sadece kendinden uzaklastirirsin. Kizlara sorsab bayilir boyle erkeklere ancak emin ol oyle degil. Sorsan kendilerine asik olan erkeklere de yanip tutusurlar keske beni birileri sevse triplerine girerler.

Su gun suraya gidelim mi musait misin diye sor en guzeli budur. Cevabi basittir ve nettir. 3-4 kere mazeret buluyorsa o zaman seni takmiyodur zaten.

• "Denize gideceğim ama bakarız." erkeğin vereceği bir cevap olmalı. Kızın vereceği cevap ise "Denize gideceğim ama fırsat bulabilirsem olur, olmazsa başka gün yaparız". olmalı. Bunun dışındaki cevaplarda kontağı kes. Bir daha bir yere çağırma o çağırana kadar.

Ayrıca da kız senin mesajından etkilenmeyecek "Lunaparka gidiyoruz, itiraz istemem." dediğinde. Hiçbir kıza bu tarz konuşmadım ama her buluşma teklifime de olumlu yanıt alıyorum hemen hemen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.