Şimdi Ara

Kız konularında boşuna kasıyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızlar hipergamiktir ve hepiniz hakettiğinizden daha tipsiz kızlarla çıkarsınız nedeni basit çünkü hiç bir kız kendinden düşük olana bakmaz.Tabi istisnalar var zor durumda olanlar sevgilisi olmayanlar vb tabiki genelleme de yapamam ama doğruluk payı yüksektir en azından tr şartlarında.Nedeni basit tr de 1 kıza 150 erkek yükleniyor sizin 150 erkeği egale etmeniz lazım ki kızı kapın.Kızlar duygusal zeka olaral bizden çok daha iyiler 150 erkekten en iyisini seçerler mutlaka doğaları gereği.Tabi kimisi esmer kimisi sarışın o olaya değinmeyeceğim.
    Birde popülasyonu da değiştirmek gerek aptalın yanında zeki olacaksın ki ilgi çek bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• önemli olan testosteron. testosteronun ne kadar yüksekse şansın o kadar fazla uzun boy esmer ten geniş omuz iri alet.

fit bir zencinin elde edemeyeceği kadın yok dünya üzerinde

beyaz avrupalı sarışın veya asyalı erkeklerin şansı daha az gözlemlerime göre

testosteronu yüksek esmer ve siyahi toplumlar latinler araplar kürtler zenciler italyanlar ispanyollar bunlar her zaman kadın konusunda daha şanslı

özetle kadınlar ırkçıdır bir sürü sosyal deney videosu var youtubeda siyah çikolataya bayılıyom diyen mi ararsın ifyougoblackyounevercomeback diyen mi dersin + olarak kadınlar medeniyetten falan haz etmiyor kibar olmak dezavantaj daha çok maganda ve kaba erkeklerden hoşlanıyorlar gangsta tipi serseri erkeklere aşık oluyorlar

keşke siyahi olsaydım lanet olası bir beyaz tenli sarışın kumral asya avrupa karışımı medeni bir loserım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 25 Eylül 2017; 4:18:2 >
  • Devam et kendini kandırmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

önemli olan testosteron. testosteronun ne kadar yüksekse şansın o kadar fazla uzun boy esmer ten geniş omuz iri alet.

testosteronu yüksek esmer ve siyahi toplumlar latinler araplar kürtler zenciler italyanlar ispanyollar bunlar her zaman kadın konusunda daha şanslı

özetle kadınlar ırkçıdır bir sürü sosyal deney videosu var youtubeda siyah çikolataya bayılıyom diyen mi ararsın ifyougoblackyounevercomeback diyen mi dersin + olarak kadınlar medeniyetten falan haz etmiyor kibar olmak dezavantaj daha çok maganda ve kaba erkeklerden hoşlanıyorlar gangsta tipi serseri erkeklere aşık oluyorlar

keşke siyahi olsaydım lanet olası bir beyaz tenli sarışın kumral asya avrupa karışımı medeni bir loserım

Al benden de o kadar sarışın tarzı beyaz hafif asyalım kendi kendimr soruyorum ülkenin yüzde 60 ı esmer fakat neden esmer popüler diye açıklamışsın.Zenci ve alet konusuna katılmıyorum ama dediklerin doğru olabilir fazla nette takılmanın sonucu.

• Yeter be yeter foruma 2 hafta girmiyorum karşıma çıkan ilk şey senin şu red pill saçmalıkların. Red pillciler kadınlardan yüz bulamayıp biraraya gelip kendilerini iyi hisseden zavallılar sürüsü şunların saçmalıklarını taşımayın foruma

• İnsanı hayvanlaştırmaktan vazgeçin. "Kız bulamama"nızın sebebi bu bakış açısı olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadınlar erkeklerde sadece paraya bakar. Birkaç istisna hariç maalesef geneli öyle. Bir asgari ücretli çalışan ancak görücü usulü veya kendi gibi düşük sınıftan biriyle beraber olabilirken, kıdemli bir yönetici istediği sınıftan, istediği ten renginden, istediği boydan, istediği postan kadınla beraber olabilir. Onun bir şey yapmasına gerek yoktur zira kadınlar takla ata ata onun avucunun içine gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: kendi0

Kadınlar erkeklerde sadece paraya bakar. Birkaç istisna hariç maalesef geneli öyle. Bir asgari ücretli çalışan ancak görücü usulü veya kendi gibi düşük sınıftan biriyle beraber olabilirken, kıdemli bir yönetici istediği sınıftan, istediği ten renginden, istediği boydan, istediği postan kadınla beraber olabilir. Onun bir şey yapmasına gerek yoktur zira kadınlar takla ata ata onun avucunun içine gelir

O halde her şey alfa erkeğin tek bir bakışına bakıyor

• Esmerim arap kökenliyim kız bulamıyorum neden

• Ne kadar saçma ve hatalı bilgi varsa malesef ilk mesajdan itibaren aralıklı olarak zikredilmiş. Her türden kız her türden erkek ile birliktelik yaşayabilir. Hem genelleme yapmak doğru değil demiş, hemde kural koymuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

quote:

Orijinalden alıntı: kendi0

Kadınlar erkeklerde sadece paraya bakar. Birkaç istisna hariç maalesef geneli öyle. Bir asgari ücretli çalışan ancak görücü usulü veya kendi gibi düşük sınıftan biriyle beraber olabilirken, kıdemli bir yönetici istediği sınıftan, istediği ten renginden, istediği boydan, istediği postan kadınla beraber olabilir. Onun bir şey yapmasına gerek yoktur zira kadınlar takla ata ata onun avucunun içine gelir

O halde her şey alfa erkeğin tek bir bakışına bakıyor

Aynen Kel, göbekli, kısa boylu, çirkin, kambur, vs olmuşsun hiç faketmez. Paran olduktan sonra istediğin kadını satın alabilirsin

• 4F3 kullanıcısına yanıt
    Zencilerin zenciler dışında başka bir renkten ırk ile üremeleri kadar saçma bir şey olamaz.Avrupalı sarışın mavi gözlü 7/10 bir kadın düşünün.Ne kadar güzel genleri var değil mi ? Sonra bir zenci çıkıp bu kadından çocuk yapıyor çocuk ne mi oluyor kahverengi göz babasının teninden biraz daha açık bir ten rengi ve 0 gen.Tebrikler bir beyazı daha katlettiniz.
  • Ağzınız laf yapacak gençler. paraymis tipmis bunlar çok sonra gelen şeyler bunlar önemsiz demiyorum ama ilk şart kızın yanında saçma sapan da olsa konusacaksn. Kara kurut tiplerin cibirlari goturme sebebi budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: fivestars

Ağzınız laf yapacak gençler. paraymis tipmis bunlar çok sonra gelen şeyler bunlar önemsiz demiyorum ama ilk şart kızın yanında saçma sapan da olsa konusacaksn. Kara kurut tiplerin cibirlari goturme sebebi budur.

kesinlikle katılıyorum. bununla ilgili bir anım var bir ara konu açıp anlatırım
  • arkadaşlar 33 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı tek baktıkları bu

kendinizi kandırmayın kızlar sadece paraya bakar

siz sadece paradan haber verin onlar gelip sizi bulur

o etrafda gördüğünüz sevgili olan tiplerdeki kızların çoğuda tek kuruş harcamadan zengin çocukların parasını yiyip sakız çiğner gibi sevgili değiştiren tiplerdeki kızlar iyi ki sevgilim olmamış

midem bulanıyor böyle insanları görünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 26 Eylül 2017; 22:35:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fivestars

Ağzınız laf yapacak gençler. paraymis tipmis bunlar çok sonra gelen şeyler bunlar önemsiz demiyorum ama ilk şart kızın yanında saçma sapan da olsa konusacaksn. Kara kurut tiplerin cibirlari goturme sebebi budur.

Hocam bir kadın konuşmanıza tahammül ediyorsa sizi beğenmiştir tüm mesele de bu işte istiyorsanız saçmalayın güler gene de.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

önemli olan testosteron. testosteronun ne kadar yüksekse şansın o kadar fazla uzun boy esmer ten geniş omuz iri alet.

Hocam iğrençsiniz tek kelimeyle.

Hayatta testesterondan, sexten daha önemli şeyler vardır yaa. Hiç mi adam akıllı hedefiniz yok. "Zenci daha erkeksi o halde zenci adamdır, biz eziğiz" gibi bir mantık nedir yaa? Daha az erkeksi ol. Daha az kızları çek. Ne olacak yani hayatının amacı karı kız mı? Büyük insanlara bak onlar "erkeksi" oluşlarıyla mı başarılı olmuşlar? Ya da akıllarıyla mı?

İnsanı hayvandan ayıran en önemli özelliği akıllı olmasıdır. Daha erkek veya daha kadın olması değil. Kendinize yazık etmeyin.

• Hey slm kızlar konusunu takmıyorum ve boşuna kasmıyorum ama dhde paraglaflarca konu açıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

Hey slm kızlar konusunu takmıyorum ve boşuna kasmıyorum ama dhde paraglaflarca konu açıyorum

Takmamak mı ? Dostum kimseyi aşşağılamıyorum elbetteki suçlu benim çünkü başarısızım ne yapmamı bekliyorsun mantıksız olanı açıkla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

Hey slm kızlar konusunu takmıyorum ve boşuna kasmıyorum ama dhde paraglaflarca konu açıyorum

Takmamak mı ? Dostum kimseyi aşşağılamıyorum elbetteki suçlu benim çünkü başarısızım ne yapmamı bekliyorsun mantıksız olanı açıkla.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.