Şimdi Ara

Kız kız diye ağlayanlar gelin 2 dk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinek bile (neden sinek dedim çünkü halk arasında ezik diye bilinen bir canlı) çiftleşiyor vakti gelince.

Bu doğanın kanunu. Sinek bile dengi dengini buluyor siz mi bulamayacaksınız ?? Forumdaki en kötü adam bile zamanı gelince evlenecek ve çiftleşecek.

Relax olun, kasmayın.

• 30 yaşını geçmiş işsiz ve kilolu ve bakire olmayan kızlar bile 3 gün 3 gece düğün istiyor, kaslı işi iyi damat istiyor. Bunu onedio nun YouTube videosunda görmüştüm.
    Z kuşağı kendini çok üstün gördüğünden kendi gibi olanı beğenmiyor. Aynısı erkekler için de geçerli. Ve bu z kuşağı aslında bir halt olmadığı ve olamayacağını anladığı an depresyona giriyor psikolojisi bozuluyor.
  • Sineğin midesi çöp kutusu kadardır her boku koklar ve yer pislik olma vakti yürüyün banyoya herkes eline sarılsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu okuduktan sonra kız derdim falan kalmadı teşekkürler
  • Hocam gecen ciftlesen sinek gordum kiskandim ayirmaya calistim havada ciftleserek kacti. Iyice kiskandirdi cunku Ucarak seksi Uzaya cikmadigim surece gerceklestiremeyecegim iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayvanlar için kiminle çiftleştiğinin önemi yok.Annesiyle babasıyla yavrusuyla çiftleşir hayvanlar.Seni hayvandan ayıran farklar var.İnsanlar istediği kişi olmadı diye,istediği zaman olmadı diye üzülüyor.Gençlik bittikten sonra gelen karı kızın da paranın da bir önemi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Hayvanlar için kiminle çiftleştiğinin önemi yok.Annesiyle babasıyla yavrusuyla çiftleşir hayvanlar.Seni hayvandan ayıran farklar var.İnsanlar istediği kişi olmadı diye,istediği zaman olmadı diye üzülüyor.Gençlik bittikten sonra gelen karı kızın da paranın da bir önemi yok
    Hayat 40'ından sonra başlar diyorlar. Bakalım o kadar yaşarsak sonrasında göreceğiz öyle mi değil mi ...

Ve ayrıca şu soruyu sorayım çevrende hiç evlenmemiş +40 var mı ? Çok çok nadirdir.
  • Kız kız diye ağlayanlar gelin 2 dk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay be kediler köpekler bile POMPALIYOR.

Artık benim de POMPALAMAM lazım.

POMPA da POMPA!

POMPA da POMPA!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 yaşını geçmiş işsiz ve kilolu ve bakire olmayan kızlar bile 3 gün 3 gece düğün istiyor, kaslı işi iyi damat istiyor. Bunu onedio nun YouTube videosunda görmüştüm.
    Z kuşağı kendini çok üstün gördüğünden kendi gibi olanı beğenmiyor. Aynısı erkekler için de geçerli. Ve bu z kuşağı aslında bir halt olmadığı ve olamayacağını anladığı an depresyona giriyor psikolojisi bozuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

30 yaşını geçmiş işsiz ve kilolu ve bakire olmayan kızlar bile 3 gün 3 gece düğün istiyor, kaslı işi iyi damat istiyor. Bunu onedio nun YouTube videosunda görmüştüm.
    İnsan kendini beğenir mi ki kendi gibi olanı beğensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

İnsan kendini beğenir mi ki kendi gibi olanı beğensin

Alıntıları Göster
    Egoist insanlar kendini diğerlerinden üstün görür ve kendi gibi olanı ise kendinden aşağıda sanır. Dünyada bolca var egoist insan.

• quote:

Egoist insanlar kendini diğerlerinden üstün görür ve kendi gibi olanı ise kendinden aşağıda sanır. Dünyada bolca var egoist insan.

Alıntıları Göster
    Bilgili insan üstündür bilgisiz aşağıdır.Bunlar kanıtlanabilir şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Bilgili insan üstündür bilgisiz aşağıdır.Bunlar kanıtlanabilir şeyler

Alıntıları Göster
    Tamam işte mesele herkesin herşiy bildiğini sanması. Adam zaten herşeyi bildiğini sanıyor ve kendini olduğundan üstün sanıyor.

Ayrıca Kadınlar bilgiye bakmaz: testosteron ve güç-para-iş e bakar. Kadına göre üstünlük bilgiyle alakalı değildir.

• quote:

Tamam işte mesele herkesin herşiy bildiğini sanması. Adam zaten herşeyi bildiğini sanıyor ve kendini olduğundan üstün sanıyor.

Ayrıca Kadınlar bilgiye bakmaz: testosteron ve güç-para-iş e bakar. Kadına göre üstünlük bilgiyle alakalı değildir.

Alıntıları Göster
    Kendine itiraf etmeye zorlandıkları şeyler.İyi bi öz muhakemeden sonra işleri yoluna koymak varken gafta ısrar edip sonunu hazırlarlar

Bilgisiz ne güç gelir ne de para.Kolunun 45 cmliği veyahutta kaslarının sıkılığı asla akıllı ev sistemlerinden daha güçlü ve güven verici değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 17 Eylül 2019; 3:41:19 >

• yav felsefe yapmayın
  • çokta şe etmeyin
  • quote:

30 yaşını geçmiş işsiz ve kilolu ve bakire olmayan kızlar bile 3 gün 3 gece düğün istiyor, kaslı işi iyi damat istiyor. Bunu onedio nun YouTube videosunda görmüştüm.
    Hocam z kuşağı nedir alıntılar misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rovaniemi

Hocam z kuşağı nedir alıntılar misiniz?

Alıntıları Göster
    google a da sorabilirsin. Z kuşağı 1995-2000 sonrasında doğan insanlar. Daha öncesi y kuşağı ve ondan öncesi x kuşağı.
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    hocam z kuşağından sonra bir kuşak gelecek mi? yani z alfabenin son harfi olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delimi

hocam z kuşağından sonra bir kuşak gelecek mi? yani z alfabenin son harfi olduğu için.
    Radyasyon değerleri yükseliyor, siyasi uçlar gerilmiş durumda, buzullar erimek bitmek üzere, GDO hayatı kanser etmiş, toprak kimyasallardan boğulmuş, nüfus çılgın gibi artıyor, kirlilik hat safhada... Dünyanın sonu gelmiş z neslide son olsun artık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.