Şimdi Ara

Kız kısa ve az mesaj atıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite den sonra uzaklara düştük. Yazın buluşmayı planlıyoruz ama şuan mesajlarıma kısa cevaplar veriyor. Ben mesaj atmayinca bazen gün boyu yazmıyor. Muhabbet açmaya cabalamiyor. Bunu istemiyorum. Telefon çok kullanmak istemediğini biliyorum ama yinede biraz çaba gösterse çok değil yarım saat.
    1 aydır hep yazmaya kendi sorularımla muhabbet açmaya ilerletmeye çalıştım ama artık böyle olsun istemiyorum. Son 3-4 gündür onun gibi yapıyorum az mesaj ve kısa mesaj. Acaba yaptığım doğru mu? Belki bu onun daha çok mesaj atmasına sebep verir belki soğukluk girer bilmiyorum. Ne yapmam lazım?
    Saçma bir sorun gibi ama yazıyım belki güzel cevaplar gelir dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilişkiler iki taraflıdır, hiç uğraşmaya değmez
  • Eğer kızın üzülmesine sebep olduysan biraz soğuk davranması gayet normal. Ancak ortada hiçbir sebep yokken bunu yapıyorsa bunu kendisine belirtebilirsin. Muhtemelen zaten soğuduğu için yapıyordur.
  • Bitir bence o da bunu istiyor.

• El salla arkasından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru davranıyorsun.
  • Üzücü ama maalesef bu ilişki tek taraflı bitmiş kardeş . Önünde ki süreçte neler yaşayacaksın ; aradığında işinin olduğu bahanesi , mesajlara artık cevap gelmemesi , sert cevaplar , yeri gelecek küfürler . Sonrasında şüphe edip takip edeceksin reel de veya sosyal medyada bakacaksın ki sosyal aktiviteleri artmış geziyor tozuyor arkadaşları ile takılıyor. Sonra takibe devam edeceksin bir bakmışsın konuştuğu var..Sonra yıkılacaksın falan filan gerisi bilindik şeyler .
  • Bu sekilde devam et. Sonunda ya ayrilirsiniz ya da ustune cok dusmedigin icin seni ozler ve daha cok konusur

• Benim önerim mesajlaşmayı bırak ve ara. Zaten mesajlaşmayı ben hiç anlamamışımdır. Karşındakinin sesini duymak çok başka +çok daha kolay konudan konuya atlayabilirsin ki bu çok önemli her ilişkide, erkek bir şeyler anlatır, espri yapar ama çok önemlidir bu ama dertlerini çok paylaşmamaya dikkat et, genelde kadınlar meseleleri kendi halledebilen erkekleri tercih ederler tabi sorunu çözdükten sonra paylaşırsan bu da iyi. Mesela yani..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.