Şimdi Ara

Kız Kardeşim Sınava Giderken Parkta Durduk Yere Saldırdılar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
3.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar saldırmasını beklemenize gerek yok, kardeşiniz kendi halinde yolda yürürken saldırdıysa oracıkta zaten komaya sokmanız lazım.

Bu .. çocukları zaten boşuna sokaklarda yaşamıyor, kim bilir bir aile üyesi iken ne boklar yaptı da sokağa attılar o yüzden acımayın sırtında levye kırın.

• Sokakta kalan şarapçıysa kaybedecek bir şeyi yoktur, yakın mesafeden muhatap olmayın. illa bir şey yapacaksanız topuğuna sıkın.

Kardeşinizi yoklayın neymiş bu arkadaşla muhabbeti? Kızlar çok ustaca yalan söyler inşallah dürüst olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonamenouser -- 26 Nisan 2021; 2:57:11 >
  • 5000 lira maaşlı bekçilere havale edin böylelerini. En azından bir iş yapsınlar. Gece boyunca sokaklarda dolaşıp, sigara içiyorlar; biraz rahatlarını bozacaksın ama, bu kadarını da yapsınlar  

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Hocam zaten tipi eşgali belli olsa yolda görsem tekme tokat dalarım. Gerçeği ben dalmadan önce peder gider bunu ihbar ederdi.

Çok aradı peder bu lavuğuda adam kayıp hiç bir yerde yok pederin ilçede hizaya dizmediği şarapçı, balici kalmamış.

Tekrar yapan yine aynı yerde bekler okullar açılınca bu yavşağı polise şikkayet etsekte bir şey çıkmaz ki kameranın olmadığı yerde yapıyor büyük ihtimal o parkta kameranın göremediği bazı yerler var.

Valla sınavlar olunca kapşonu alacam kardeşimi önden gönderecem 5-10 metre geriden yolu takip edecem çaktırmadan bakalım aynı şeyleri yapan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E9F644F03 -- 26 Nisan 2021; 2:2:41 >
  • nonamenouser N kullanıcısına yanıt

Hocam kardeşim erkeklerle muhattap olan bir tip değil yani bundan eminim.

Kızın sevgili muhabbeti vssi yok yani bir kaç kez sıkıştırdım telefonda ki tüm konuşmalarını loglarını inceledim sosyal medya hesaplarına baktım yani böyle bir şeyin ihtimali yok. Sokakta yürüyen elemanın teki saldırmış durduk yere.

Bizim burada böyle bir kaç eleman var bir kaç kez bıçaklı kavga çıkmıştı gece gece mahallede polisler vs gelmişti.

Bunlar nereden geliyorsa artık bilmiyorum değişik değişik tipler türedi önceden böyle tipler yoktu.

• nonamenouser N kullanıcısına yanıt

15 yaşında kızın sokakta ki sarapcıyla ne muhabbeti olucak. en fazla ateş istemiştir yok demiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 26 Nisan 2021; 3:2:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E9F644F03

Hocam geçen ay o civarlarda oldu bu olay. Açıkçası babamın bu ihbarı yapması gerekirdi ama yapmadı ben bulup konuşacağım diye tüm ilçeyi gezdi nerede sokakta kalan şarapçı varsa hepsini hizaya çekmiş.

Bulamamış herifi.

Tekrar olursa zaten kesinlikle gidip şikkayet edeceğiz. Park içinde kamera var mı tam emin değilim yani ağaçlık kısımda olmuş sanırım.

Bu sınavların olduğu gün ben alıp gelecem ben götürecem. Yok yanımdayken saldırırsa zaten hayatının en büyük hatasını yapmış olacak dua etsin orada cinnet geçirmemiş olayım...

Yanında kesici alet olabilir sen de nolur nolmaz yanına silah al silahın yoksa bıçak al tabii ki adamla dövüşürsün önce ama olurda sana karşı bıçak çekerse sen de çekersin gerçi adam alkolik silah görünce yine üstüne gelmeye devam edebilir

• Hocam o zaman sallayın gitsin takmayın kafanıza.

Kızın telefon loglarına da bakmayın erkek arkadaşı olabilir bir zahmet kişisel alan tanıyın

• Ankara'da yapsa kan alırlar ondan kan. Adamdaki cesarete bak tanımadığı etmediği birine hakaret edip ana bacı sövüp bir de tekmeleyecek american history X filmindeki siyahi eleman gibi ağzını bankete dayayıp kafasına vura vura öldürürler burada böyle bişey yapsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yaparsan yap kamera olmasın. Kimse görüntü almasın. Yada sosyal medyaya düşme. Çünkü bugün sana akıl verenler yarın böyle sosyal medyaya düşersen seni ne olduğunu bilmeden ilk linç edecek insanlar olacak.

Başlık bile hazır. Yaşlı adama saldıran genç. Sen derdini anlatamazsın o saatten sonra.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vay kansız haysiyetsiz vay hocam dediğin gibi yap kız kardeşini sen götür getir kollakolaçan et ne üdüğü belirsiz çok var.

• ceza almiyacaklarini biliyolar cunku hukuk yok edilmis vaziyette iyiki sakat filan birakmamis yanina kar kalirdi bu memlekette

• Okurken sinirlerim tepeme çıktı. Millet kafayı yemiş

• kardeş bu ülke de 1 tl için adam öldürüyorlar, ona göre öfkeyle kalkıp zararla oturma.

• Allahına kavuşturun sonrada kimsenin bulamayacağı bir kuytuya atın bıçklar diyede az biraz kalın birşey sokun içinize

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • onları bulup ağızlarını yüzlerini dağıtıcaksınız hocam öyle şey olmaz  

• Şu memlekette sokakta yürümeye korkar olacaz bu gidişle.

• Kız kardeşine nasıl oluyorda yolda geçerken saldırıyor , hem zorbalık hem taciz , bir güzel sopa yemesi lazım o şerefsizin.

• Hocam bence kardeşinizi döven adamı eve alın cinsel bir şeyler yapın ona. Adam edin onu. Bir de videoya alın iyice adam olsun.

• Beels kullanıcısına yanıt

Başka bir şeyler yemesi lazım bence.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.