Şimdi Ara

KIZ EVLENME TEKLİFİ ETTİ[Teklifi yineledim mıçtım sanırım]-[BABAM RESTİ ÇEKTİ]] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
14
Favori
17.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer düğün işlerinde zorlanırsanız. Forum yönetiminin önderliğinde size düğün yardımı yapılması için kampanya yapılmasını bile önerebiliriz. Forum yönetiminin belirleyeceği bir hesapta para toplanması gibi. Senin gibi iyi insanlar bu dayanışmayı hak ediyor kardeş. Lütfen yanlış anlama...

Not: Bu işler takdir-i İlahidir kardeş. Nasip, kısmet ne ise o olur. Hakkında hayırlısı olsun. Fakat askerlik, okul ve borç işini çözünceye kadar nişan veya söz yaparak aranızda resmileştirin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POWER64 -- 26 Mart 2013; 12:47:19 >
  • iş baya karışmış, eğer evlilik düşünüyorsan bunu asla ona acıdığın için yapma gerçekten sende istediğin için yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda ailenin yanına git durumu anlat, kızın yaşadıklarını da anlat bu zamana kadar. Sonra ailen çok kötümser değilse şimdi bir söz takarsınız okul bitince evlenirsiniz der size tabi önce kızı tanıdıktan sonra. Sede usturuplu bir şekilde söylersin, ailem okulumuzun bitmesini uygun görüyor vs diye. Anlayışla karşılayacağını tahmin ediyorum ben.

Keşke bizim de böyle yanımızda sevip sevilebileceğimiz bir kız olsa. Çok şanslısın bence ve yaptıklarında gerçekten büyük fedakarlıklar herkes yapamaz. İnşallah mutlu olursunuz.
  • Okul bitince evlenirsiniz şimdilik yüzük takın yeter ilk baştada yazdım tekrar yazayım.

Ama sen fena aşıksın dostum
  • Senin yazdıklarını okuyunca gerçekten duygulandım , evlenmenize elimizden geldiği kadar destek oluruz en azından ben bir 50 lira yollabilirim okulda yemek yemem 1-2 hafta ödeşiriz :)
  • Bir tek bana mı CSB gibi geldi Ciddi olsaydı Özele açardı.Ayrıca kızın hayatı tam türk filmi gibi buram buram hikaye kokuyor.
    Yine de eğer ciddiyse nişan yapmanız en mantıklısı olur.Okul bittikten sonra da evlenmek uygun düşer.
  • Kardeş hikayeniz hoş da naptın sen yiğen yav? Evlenme teklifi anın heyecanıyla yapılacak şey mi?
  • @zmax
    Ben de merak ediyorum ifadeleri nasıl olacak

@POWER64
    @Akward MoménT
    Maddi destek önerileriniz için teşekkür ederim ama bunu kabul edemem düşünmeniz yeter,bu yüzden seviyorum bu forumu tekrar sağolasınız.

@OrQuN
    Dün bir kez daha emin oldum gerçekten istediğime,acıma duygusu yok kesinlikle tekrar anladım bunu.Sağol yorum için.

@DaY_WaLkeR.
    İnşallah,sağol güzel dileklerin için.

@Friedrich Engels
    Aynen fena şekilde

• hayırlı olsun hocam inşallah ömür boyu mutlu olursunuz

edit:
    bu arada bölümler ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BADE5B8A0 -- 26 Mart 2013; 13:54:31 >
  • loser
  • kardeş işin zor Allah kolaylık versin,böyle mukaddes bir olayda Allah size yardım eder,bulmuşsun böyle temiz bir kızı bence kaçırma.
  • Konu dışının gördüğü en ciddi konu. İnşallah mutlu olursunuz. Okuduğunuz bölümü bende merak ettim.

• La ne evlenmesi o yasta hastamisiniz takilmis bi kiza kac senedir daha yasin kac daldan dala evladiiim

• gerçekse bir ömür mutlu olun hocam ailene söylersen durumu düzgün açıklarsan karşı cıkabilceklerini zannetmiyorum en fazla okulun bitsin falan derler
  • @Leopard26
    Sağol kardeşim dileklerin için.

@qer_1st_k
    Ok.

@Armitron
    Amin.Kaçırmam kaçırır mıyım hiç.

@Alkolog
    Sen kaç yaşında evlenmiştin abicim?
  • Okuduğum en başarısız CSB
  • Vay be

• Hayatı kendine ziyan etme çabası vol 213214213
  • Düğüne çağır bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vi 

@Leopard26
    Sağol kardeşim dileklerin için.

@qer_1st_k
    Ok.

@Armitron
    Amin.Kaçırmam kaçırır mıyım hiç.

@Alkolog
    Sen kaç yaşında evlenmiştin abicim?

Ben evlenmedim kolay degil oyle evlenmek daha cok gencsiniz ama evlenince iliskiniz simdiki gibi olmaz. Bir anlik heyecanla aman diyim evlenmeye kalkma.. Birikimin yok en onemlisi..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.