Şimdi Ara

Kız bulmanın imkansız olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
5.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Glogreia

Hocam çevrenizde hiç görücü usulü evlilik ayarlayan bir teyze yok mu ona danışın o size uygun birini bulur.

Alıntıları Göster

evlenmek istemiyor ki. ziki sokacak delik arıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

evlenmek istemiyor ki. ziki sokacak delik arıyor.

Alıntıları Göster

Evlenmeye değecek kız varda biz mi istemedik, saçma sapan karakterler, kasa ferrari içi gübre, zaten yaş ilerledi bize kapılmamış çürükler kaldı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freakk

Evlenmeye değecek kız varda biz mi istemedik, saçma sapan karakterler, kasa ferrari içi gübre, zaten yaş ilerledi bize kapılmamış çürükler kaldı...

Alıntıları Göster

ortamını değiştir. istiklalin arka sokaklarında evlenecek kız aranmaz.

• Battlefield Maşuku B kullanıcısına yanıt

• -Hattori- kullanıcısına yanıt

• quote:

ortamını değiştir. istiklalin arka sokaklarında evlenecek kız aranmaz.

Alıntıları Göster

dostum sen gereğinden fazla ezbere konuşuyon, devrelerin yanmış.

ben evden çalışan, dindar gibi yaşayan ama inançsız, kısmen asosyal adamım.

haftada en fazla 1-2 kere kafede arkaşlarla çay kahve içmeye çıkardım pandemide o da kalmadı.

evlenecek kız da aramıyorum, birileri tanıştırmak istiyor sadece onlarla görüşüyorum, görüştükçede bizim kızlardan cacık olmayacağını daha iyi anlıyorum, yukarda dedim zaten herhangi bir kıza yürümüşlüğüm yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 21 Haziran 2021; 18:14:58 >

• Sanaldan veya çok güzel kızlardan mesaj almak, mesajınıza cevap gelmesi için çok sağlam tipiniz veya fenomen falan olmanız gerekiyor. Maalesef gerçek bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

dostum sen gereğinden fazla ezbere konuşuyon, devrelerin yanmış.

ben evden çalışan, dindar gibi yaşayan ama inançsız, kısmen asosyal adamım.

haftada en fazla 1-2 kere kafede arkaşlarla çay kahve içmeye çıkardım pandemide o da kalmadı.

evlenecek kız da aramıyorum, birileri tanıştırmak istiyor sadece onlarla görüşüyorum, görüştükçede bizim kızlardan cacık olmayacağını daha iyi anlıyorum, yukarda dedim zaten herhangi bir kıza yürümüşlüğüm yoktur.

Alıntıları Göster

istiklal teşbihti, teşbihte hata olmaz. kendi yansıman olan insanları beğenmiyorsun. nihayetinde kendi çevren.

sözün özü, nehirde bulup ısırdığı elmanın sahibini arayıp helallik için yanında iki yıl köle olarak çalışacak insanlar değiliz.

nasılsak öyle insanlara denk geliyoruz.

• quote:

istiklal teşbihti, teşbihte hata olmaz. kendi yansıman olan insanları beğenmiyorsun. nihayetinde kendi çevren.

sözün özü, nehirde bulup ısırdığı elmanın sahibini arayıp helallik için yanında iki yıl köle olarak çalışacak insanlar değiliz.

nasılsak öyle insanlara denk geliyoruz.

Alıntıları Göster

keşke dediğin gibi olsada benim gibi insanlar denk gelse ama boş bir söylem.

ben inançsız mühendis adamım, karşıma evrim teorisini kabul etmeyen kız geldi.

ben çalışmaya başladığım ilk günden beri birikim/yatırım yapan adamım, karşıma işe taksiyle gidip gelen, 30 yaşında hala babasından para alan kız denk geldi.

ben spor seven/yapan adamım karşıma 20'li yaşlarında karaciğer yağlanması olan kız denk geldi.

hayata matematikle bakıyorum ve durumum gayet normal geliyor. yaş olmuş coni moni, görsel albeni yok, ne olacaktı açık büfeden kız mı seçecektik(ki seçebilsen bile türk kızının çapı belli, arz kısıtlı, talep fazla), bize kalan çer çöp işte, öyle olacağına hiç olmasın daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 21 Haziran 2021; 22:40:43 >

• quote:

keşke dediğin gibi olsada benim gibi insanlar denk gelse ama boş bir söylem.

ben inançsız mühendis adamım, karşıma evrim teorisini kabul etmeyen kız geldi.

ben çalışmaya başladığım ilk günden beri birikim/yatırım yapan adamım, karşıma işe taksiyle gidip gelen, 30 yaşında hala babasından para alan kız denk geldi.

ben spor seven/yapan adamım karşıma 20'li yaşlarında karaciğer yağlanması olan kız denk geldi.

hayata matematikle bakıyorum ve durumum gayet normal geliyor. yaş olmuş coni moni, görsel albeni yok, ne olacaktı açık büfeden kız mı seçecektik(ki seçebilsen bile türk kızının çapı belli, arz kısıtlı, talep fazla), bize kalan çer çöp işte, öyle olacağına hiç olmasın daha iyi.

Alıntıları Göster
    Beklentin fazla. Ukraynalı ya da Rus bak.
    Fazlasıyla sevecenler.
    Yerli olacaksa fazla zorlama, hürmet ve saygı göstermesi eş işin arayacağın krıter olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam hangi ülkeye taşındınız?

• Bu işler Türkiye'de zor. Avrupalı bir kızla birlikte olmak çok daha kolay. Oranın çirkini bile buradaki güzelden daha güzel. Ve bu kadar kaprisli değiller.

• Freakk F kullanıcısına yanıt
    Hocam öncesinde sigara içiyor musunuz diye sorsanız ya, benim de kırmızı çizgimdir sigara.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • themann41 T kullanıcısına yanıt
    neden imkansızı arzuluyorsunuz. bence tamamen gereksiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sismancocuk

hocam hangi ülkeye taşındınız?

Taşınmadım, gezdim geldim sadece.

• Konu sahibi bu devirdeki kızların düzgün olmadığından bahsetmiş. Kardeşim, ben düzgün olmayanını bile bulsam, ona da razıyım.

• Olum hem risk almiyonuz hem agliyonuz ha. Baba mesela kız zengin seviyorsa çalış para kazan. Git vücut yap tipin 3/10 bile olsa arzulanir seviyeye gelirsin.

• erasmustayim valla tr de yanina 10km yaklasamayacaginiz guzellikteki kizlar size insan gibi davraniyor, hicbir seye onyargilari yok.

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt

Evet durum dediğiniz gibi.

3 hafta önce Ukrayna daydım kızlar sokakta teklif ediyor.İnsan gibi davranıyorlar. 

İyi ki rusça öğrenmişim.Her yer manken dolu. 

Aklıma gelmişken söyleyeyim buranın masaj salonları anlatılmaz, yaşanır. 

Türkiye ise durum tam tersi sokakta 20 kıza yürüsen 17 si reddeder.

Çünkü sokakta çok red yedim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.