Şimdi Ara

Kız bulmanın imkansız olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
5.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklentiler o kadar yüksek ki, resmen dogecoin gibi o kadar olur yani. Az takipçili güzel kız buliyim diyosun instadan, çok zor.

Hadi güzel olmayan orta seviye bulayım diyorsun. Seni tersliyor. O da yalnızlıktan kafayı yemiş oluyor. Zaten çirkin kız yok ki artık herkeste 1 ton makyaj. Bu kızlara bi alternatif bulmamız şart, tramessi falan demeyin. Kızlar böyle tekel oldukları için çok rahatlar. Onlara muhtacız bunu biliyorlar ve feci şekilde kullanıyorlar. Ülkedeki emlak balonuna benziyor yav evi alan yok, boyuna fiyat yükseltiyorlar boyuna yükseltiyorlar. Bu nereye kadar böyle gidecek? Uzaydan falan kız ithal edelim yemin ederim bu böyle olmaz.

Güya başlık parası kalktı ama aslında ama o zamanlara geri dönüyoruz. O zaman para veriyordun kurtuluyordun, şimdi ruhunu ve bütün paranı kurban ediyorsun. Aslında o zamanlar daha iyiymiş.

Anneannem bile diyor şimdiki zamanda evlenilmez zaman çok kötü kızlar çok açgözlü diyor.

Bir de diyor bazıları yok kadınlar çiçektir falan. He he şımartın sonra da ağzınıza etsin. Gerizekalılar. Kadınlar çiçek falan değildir, bu kadar şımartırsanız zaten yakında tepemize çıkacaklar. Kadınlar insandır işte normal. Yok işte onlara küçük sürprizler yapın, tektaş yüzük alın. Sonra da almayınca bi ton azar işit hemi? Erkeklerde aşırı gerizekalı. Kimseyi şımartmayacaksın bu dünyada çocuğunu bile.

Şimdi kadınlara hak vermeyelim mi? Verelim, zaten bunun önüne geçemeyiz. Sürekli baskı altında tutamayız. Ama böyleyken böyle.

Kadınlara bir süre ilgi göstermezsek topluca aslında bu durum düzelir, ama herkesin yapması lazım. Bu da çok zor. Bu fikri ilk The Beautiful Mind filminden görmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 20 Haziran 2021; 23:53:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeş çok görüştüm öyle ama ben kız olsun çamurdan olsun kafasında değilim kesinlikle, bazılarıyla yüzyüze bile görüşmeden kesip atıyorum.

konuşmasını beğenmediğimi direk sallıyorum mesela ya da oturuyoruz masaya kız sigara yakıyor 2 çay içip teşekkür edip uğurluyorum, hiç öyle karıya kıza muhtaç gibi hissetmiyorum, değilimde. bizim erkeklerde sıkıntı var, insanın bir duruşu olacak, prensipleri olacak arkadaş...

Arkadaşlar kadınlara sallamaya gerek yok, arz-talep kendi dengesini oluşturuyor şu an. Ortalama bir türk kızıyla evlenmek veya çıkmak isteseniz karşılaşacağınız şeyler aşağı yukarı belli. Bu istenilen şeyler demek ki karşılanabiliyor ki istiyorlar.

E peki ne yapacaksınız? Ya sizin kafa yapınızda olan biriyle karşılaşacaksınız (ki zor olan ihtimal bu), ya da eşinizi türk seçmeyeceksiniz. Çözüm bu kadar basit.
    Sosyal medya ve cafelerdeki kızlara yürüyüp ne yapacaksınız ?
    Amacınız evlenebilecek iyi huylu karakterli ahlaklı bir kadın bulmaksa imkansıza yakındır. Yok amacım cinsellik diyorsanız para+vücut/yakışıklılık+çapkınlık(utanmaz olacaksınız) üçlemelerinden ikisi olmalı. Para ve tip yoksa bile utanmazlık yaparak illaki düşüreceğiniz sürpüntüler olacaktır. Tabii bu sizin de sürpüntü olduğunuzu gösterir

yaş 37, tipimde vasat ötesi. yazıyla "bir" sayıyla 1 tane kıza bile yürümedim hayatım boyunca, iltifat bile etmedim ama bir tanesi uzun birkaç tane ilişkim oldu, çok yanlız kaldığımda oldu ama oyalanıyoruz bir şekilde, yanlızlık konforlu geliyor artık.

bütün erkekler biranda ilgiyi kesersek sorun çözülür ama bunun olması imkansız bak adam kız bulamamaktan yakınıyor, güzel olmayan kız yok diyor, onlara muhtacız diyor, sen ve senin gibi kafalarla bu sorun çözülür mü arkadaşım...

• Bilim adamları göreve şişme kadın yapsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kadınlara sallamaya gerek yok, arz-talep kendi dengesini oluşturuyor şu an. Ortalama bir türk kızıyla evlenmek veya çıkmak isteseniz karşılaşacağınız şeyler aşağı yukarı belli. Bu istenilen şeyler demek ki karşılanabiliyor ki istiyorlar.

E peki ne yapacaksınız? Ya sizin kafa yapınızda olan biriyle karşılaşacaksınız (ki zor olan ihtimal bu), ya da eşinizi türk seçmeyeceksiniz. Çözüm bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Notorious II -- 20 Haziran 2021; 23:10:41 >
  • yaş 37, tipimde vasat ötesi. yazıyla "bir" sayıyla 1 tane kıza bile yürümedim hayatım boyunca, iltifat bile etmedim ama bir tanesi uzun birkaç tane ilişkim oldu, çok yanlız kaldığımda oldu ama oyalanıyoruz bir şekilde, yanlızlık konforlu geliyor artık.

bütün erkekler biranda ilgiyi kesersek sorun çözülür ama bunun olması imkansız bak adam kız bulamamaktan yakınıyor, güzel olmayan kız yok diyor, onlara muhtacız diyor, sen ve senin gibi kafalarla bu sorun çözülür mü arkadaşım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 20 Haziran 2021; 23:22:22 >
  • Forumun bu kız meselesini hayati bir önemmiş eğer olmazsa sonunda sanki ölüm varmış gibi düşünmeside garip :/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tip iyi değilse veya para çok iyi değilse heleki sosyal ortamlardada çok gezilmiyorsa benim gibi imkansız. yaş oldu 33 eskiden gene tek tük bakanlar oluyordu şimdi oda kalmadı ben yokmuşum gibi davranıyorlar. kızların üstünden südyenini alsam umursamazlar okadar görmüyorlar beni. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Freakk

yaş 37, tipimde vasat ötesi. yazıyla "bir" sayıyla 1 tane kıza bile yürümedim hayatım boyunca, iltifat bile etmedim ama bir tanesi uzun birkaç tane ilişkim oldu, çok yanlız kaldığımda oldu ama oyalanıyoruz bir şekilde, yanlızlık konforlu geliyor artık.

Hocam çevrenizde hiç görücü usulü evlilik ayarlayan bir teyze yok mu ona danışın o size uygun birini bulur.

• Ulpro kullanıcısına yanıt

Güzel karılar için dalağımı keserim

• quote:

Orijinalden alıntı: Glogreia

Hocam çevrenizde hiç görücü usulü evlilik ayarlayan bir teyze yok mu ona danışın o size uygun birini bulur.

Alıntıları Göster

kardeş çok görüştüm öyle ama ben kız olsun çamurdan olsun kafasında değilim kesinlikle, bazılarıyla yüzyüze bile görüşmeden kesip atıyorum.

konuşmasını beğenmediğimi direk sallıyorum mesela ya da oturuyoruz masaya kız sigara yakıyor 2 çay içip teşekkür edip uğurluyorum, hiç öyle karıya kıza muhtaç gibi hissetmiyorum, değilimde. bizim erkeklerde sıkıntı var, insanın bir duruşu olacak, prensipleri olacak arkadaş...

• Dalak kesmene gerek yok 5 gün sonra boşanmadan dolayı nafaka için maaşından kesebilirsin :D

zaten hayati bir önem tabi eğer 90 yaşında değilsen. bir kere hayatta her şeyde kadınlar var. gittiğim her yerde yalnız olmamın sıkıntısını çekiyorum. yaş ilerlerdikçe insan bir şeylere geç kalınca dahada dehşete kapılıyor :) şahsen böyle olacaksa hiç dünyaya gelmemeyi tercih ederdim.

• Entel Maganda kullanıcısına yanıt
    Hayat arkadaşı arıyorsan illa kız olmasına gerek yok alacağın bir muhabbet kuşu bile sana yalnızlığı hissettirmeyecektir ama ben türkiyede evlenip 35 bin TL+ düğün masrafı yapıp bide o borçla çocuk yapacam diyorsan orası başka

• quote:

Orijinalden alıntı: Entel Maganda

zaten hayati bir önem tabi eğer 90 yaşında değilsen. bir kere hayatta her şeyde kadınlar var. gittiğim her yerde yalnız olmamın sıkıntısını çekiyorum. yaş ilerlerdikçe insan bir şeylere geç kalınca dahada dehşete kapılıyor :) şahsen böyle olacaksa hiç dünyaya gelmemeyi tercih ederdim.

öyle diye diye geldim 33 yaşına. aslında evlenmek benim için çok sıkıntı olmaz oturduğum evin değeri 1 milyon tl , alanyada denizin dibindede yazlığımız var ve daha başka şeylerde var ama elimde nakit para yok :) işe girecek bir psikolojik şeyimde yok panik bozuklukmu damar mı bilmiyorum bide bu çıktı 5 senedir ağzıma ediyor bu hastalık. işede girecek cesareti bulamıyorum. ne yaptığımı bende bilmiyorum. şunları başka biri yazsa ammada mal adammış derdim ama başa gelince hiç bir şekilde çözülmüyor.

• Freakk F kullanıcısına yanıt
    Alkışlandınız :) Doğru valla.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tonodias kullanıcısına yanıt

kadın bulmakta sıkıntı çekmeyen tipler hep aynı kafada oluyor. tok açın halinden anlamıyor kesinlikle.

• Sosyal medya ve cafelerdeki kızlara yürüyüp ne yapacaksınız ?
    Amacınız evlenebilecek iyi huylu karakterli ahlaklı bir kadın bulmaksa imkansıza yakındır. Yok amacım cinsellik diyorsanız para+vücut/yakışıklılık+çapkınlık(utanmaz olacaksınız) üçlemelerinden ikisi olmalı. Para ve tip yoksa bile utanmazlık yaparak illaki düşüreceğiniz sürpüntüler olacaktır. Tabii bu sizin de sürpüntü olduğunuzu gösterir

• Para vucut statü mtatü hikaye, yurtdışına çıkmadan önce ben de öyle düşünürdüm. Sorunu kendinizde aramayın, çünkü sorun siz değilsiniz, sorun ortadoğu çöplüğünde doğmuş olmanız.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.