Şimdi Ara

Kız Arkadaşlarınızla Nasıl Vakit Gecirirsiniz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Genelde kız arkadaşlarınız veya sevgilinizle dışarı cıktıgınızda nasıl vakit geçirirsiniz ? Hem arkadaşlar bilgi sahibi olur hemde benim gibi farklı dusunceler isteyen arkadaslara yol göstermiş olursunuz.Sinema çok güzeldir mesela ama bir süre sonra sinema yerine daha başka birşey yapmak istiyo insan.Bunun gibi.

• sinema,gezmek dolasmak, kafede dız dıze oturmak , sahıle gıtmek kuslara yem atmak , lunapark gıtmek , bırlıkte spor yapmak, tıyatroya gıtmek , arada pes oynamak , kucuk bı pıknık yapmak aranızda ....

Sahsen ben boyle takılıyorum gayette eglencelı seyler
  • Artık üzün süreli ilişkiye girmıyrm girsem bile sıkılıyorum kısa süreli insanlar var onların dısında arkadaslarım var..

Genel olarak sinemaya gideriz yani klasiktir..

Pes oynuyan üst komsu kızı var arada cagırırsa giderim..

Evdede takılmak iyidir bira viski falan film acarız takılırız..

Arada konserler olur sevidgim grupların mesela 19 haziran iron m. konseri var fazladan 2biletim var birini satar digeriylede bulurum gidicek birini :D

üstteki arkadasta pes yazmıs olm bunlar fena oynuyo lan futboldan anlamam bide ligleri bilmem tkaım ismi soyluyorum o seciyo bana oha oha..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağdalı Bamya -- 9 Haziran 2011; 0:57:37 >
  • Konser
    Bilardo
    Bowling
    Go kart
    Alisveris
    Ata binme
    Yuzme
    Sinema
    Paintball
    Lunapark
    Geziler
    Tiyatro
    Festival
    Müzikal
    Hayvanat bahcesi
    Huzur evi , cocuk esirgeme kurumu vs.
    Guitar hero
    Pes
    buz pateni
    piknik
  • Lan bizde kafe ,gezmek ve bilardodan başka birşey yok bilardo yu zaten o oynamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W01fMaNT3am -- 9 Haziran 2011; 13:12:28 >
  • futbol , basketbol oynamak veya seyretmek en güzel en güzelide ortak noktayı bulmak kimisine bunlar cok farklı gelebilir ama ben bundan mutlu oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxeyLady

Konser
    Bilardo
    Bowling

Go kart
    Alisveris
    Ata binme
    Yuzme
    Sinema
    Paintball
    Lunapark
    Geziler
    Tiyatro

Festival
    Müzikal
    Hayvanat bahcesi
    Huzur evi , cocuk esirgeme kurumu vs.
    Guitar hero
    Pes
    buz pateni
    piknik

2 haftada yaptıklarımız bu kadarmıs

Ama en önemlileri ve güzelleri(yapmadım tabi) ; Doga aktivitelerinde bulunmak(kamp kurmak,daga tırmanmak,rafting yapmak vsvs), ve turlar düzenlemek (1 haftalık italya,günübirlik İstanbul,2 haftalık Bodrum tatili vsvs)

Belli bir süre sonra monotonlasıyo. Konser,müzikal,festival tarzı olaylar da her gün olmadıgı için mecburen bowling,bilardo,sinema,yemek,kafe,sahilde 2-3 tur gibi aktivitelerle sınırlı kalıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.