Şimdi Ara

Kız arkadaşın +18 video ve fotoğraflarını izinsiz intenette paylaşmak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
13.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şuanda intikam için yapmak istediğim şeylerden biri bu ama ne kadar istesem de yapamam gitsin allahından bulsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Lautnerr

Hayatında sana acı çektirene nasıl acılar çektirdin peki?

Bana acı çektiren olmadı onun dışında. Ona da kendimi sıkıntıya sokmadan acı çektirmenin bir yolu yok.
  • kimin kime video, fotoğraf vs attığı kimseyi ilgilendirmez bu onların seçimi fakat bu fotoğraflar izinsiz bi şekilde kesinlikle paylaşılamaz ne olursa olsun bu çok yanlış birşey
  • Suçtur yani kızın haberi olur ve şikayet ederse para alır diye biliyorum.Doğru değilse bilgilendirir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: Pippi Uzunçorap

Kadının fotoğraf göndermesinin doğru olup olmadığı değil mesele. Sonuçta o kişi sevgilisine gönderiyor. Bu onun tercihi. Ama bunları paylaşan erkek iğrenç, insan bile değil

Burada o kızlara laf edip isteyen erkek sevmiyordur diyen kişilerin neredeyse hepsinin hiç kız arkadaşı olmadığı ve olduğu zaman kız "atayım mı" dediğinde asla "hayır öyle şey olmaz" demeyeceğine 1000 kere bahse girerim.

+1

Hayatında kız eli tutmayıp, sarılmayıp öpüşmemiş ergen-über bakir arkadaşlar realiteden uzak kalıyorlar.

Özellikle arada mesafe olan ilişkilerde yada kızla gerçekten yakın olabildiğini ilişkilerde bu tür özel anlar ve paylaşımlar oluyor.

Cinsellik ilişkilerde zaten temel bir nokta. İlişki sevgiyle başlıyor, birbirini tanıdıkça, yakınlaştıkça zaten mevzu birazda oraya yöneliyor. Erkeğin ihtiyacı varsa kadınında var. Bekaret yüzünden cinsel ilişkiden iki tarafta uzak kaldığında iki tarafta sanal sekse yatkın hale evriliyor.

İfşa sitelerine düşenler x1000 tane daha dosyanın arşivlerde olduğuna emin olun.

Kadın bu konuda nasıl bir önlem alabilirki ? O anki şehvetle zaten kafa bir nevi gidiyor iki tarafında tek derdi rahatlamak oluyor. Karşısındaki adamıda seviyorsa böyle bir karaktersizlik yapacağına ihtimal vermiyorlar. Yüzünü gçstermeden görüşse-fotoğraf atsa değişen büyük birşey olmuyor. Karaktersiz kişi bu seferde gelen fotopraf ekranı alır konuşmayı kayda alır v.b.

Bna göre beraber olduğu kadından bu tür içerik isteyen değil "bunu kayıt eden-arşivleyen" adam gram sevmiyordur.

Arşivlemenin, görüntülü konuşmayı kayda almanın savunması "ilerde aldatırsa intikam olur" olamaz. Bu açık bir karaktersizliktir.

• Xreleave kullanıcısına yanıt
    Gerçekten haklısınız bir ara sevdiğimden uzak kalmıştım ve böyle fotoğraf falan istemiştim o da göndermişti bana güvendiğinden sonra bir araya geldiğimizde gönderdiği fotoğrafları sildiğimi söyledim bana verdiği cevap aynen şuydu''Sana güvenmesem neden böyle fotoğraflar
    gönderimkiydi'' o zaman birkez daha sevmiştim onu neyse işte herkes bizim gibi
    dürüst,güvenilir olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SkippeR -- 3 Nisan 2017; 23:19:30 >
  • hangi normal kız arkadaş soyunup çırılçıplak fotoğrafını yada videosunu erkek arkadaşına gönderir ?
    evli insan dahi bunu yapmaz (düşünebilen)
    kız kardeşi yok mu diye sormak ise saçma ötesi bir şey
    olsa ne olacak ,kız kardeşi evli olmadığı birisine çıplak foto ,video göndermesine değil de ,erkek arkadaşının izinsiz paylaşmasına mı kızacak ?

gençler iyice tozuttunuz doğrusu
    bırakın çıplak foto video göndermeyi ,resminizi bile göndermeyin
    bu işi sadece erkek arkadaşı yapacak diye bir şey yok ,hesabı hacklense ne olacak ?

iyi ki bir bilgisayar ,akıllı telefon ve internet buldunuz ,aklına esen resim ,video ve saçma sözlerle yazışır oldu
    az önce yemek yedim ,yattım ,kalktım ,burun kıllarımı temizledim vs.

hiç mi özeliniz yok sizin yahu ?

mideniz önce soyunup resim ,video gönderen kıza olsun
    bunları paylaşana zaten diyecek söz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

hangi normal kız arkadaş soyunup çırılçıplak fotoğrafını yada videosunu erkek arkadaşına gönderir ?
    evli insan dahi bunu yapmaz (düşünebilen)
    kız kardeşi yok mu diye sormak ise saçma ötesi bir şey
    olsa ne olacak ,kız kardeşi evli olmadığı birisine çıplak foto ,video göndermesine değil de ,erkek arkadaşının izinsiz paylaşmasına mı kızacak ?

gençler iyice tozuttunuz doğrusu
    bırakın çıplak foto video göndermeyi ,resminizi bile göndermeyin
    bu işi sadece erkek arkadaşı yapacak diye bir şey yok ,hesabı hacklense ne olacak ?

iyi ki bir bilgisayar ,akıllı telefon ve internet buldunuz ,aklına esen resim ,video ve saçma sözlerle yazışır oldu
    az önce yemek yedim ,yattım ,kalktım ,burun kıllarımı temizledim vs.

hiç mi özeliniz yok sizin yahu ?

mideniz önce soyunup resim ,video gönderen kıza olsun
    bunları paylaşana zaten diyecek söz yok

Güzel yazmışsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.