Şimdi Ara

Kız arkadasimin rahat olmasi beni sevmediginimi gosterir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler kiz arkadasim beni sevdigini soyluyor bazen bunu hissediyorum bazen guven kayboluyor ben ne kadar deist ve laik biri olsamda ickim sigaram yoktur gezmeyi bar disko tarzi yerleri sevmem kiz arkadasimi kisitlarim sevgilimde tam tersi biraz rahat bir kiz fazla acik olmasada normal aciklikta giyiniyor fazla ickisi yoktur oyle gezmeside yoktur yani ben iliskinin basindan beri kiz arkadasimi boyle biliyordum dun tatile gitti gece 2ye kadar sokaklarda surtmus icmistirde kesin suandada sabah az bi konustuk ne bok yediginden haberim yok sevgilimin rahat olmasi beni sevmediginimi gosterir mesela dun bikiniyle plaja gitti ki ben onu asla plaja yollamam oyle giyinemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkmenbey06 -- 4 Temmuz 2016; 14:24:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• senin kız arkadaşın yok aslında bu olanlar senin kurguladıkların
  • Paragraf, virgül... Bunlar önemli şeyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen laiklerin yuzkarasisin :((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kiz arkadasim beni sevdigini soyluyor bazen bunu hissediyorum bazen guven kayboluyor ben ne kadar deist ve laik biri olsamda ickim sigaram yoktur gezmeyi bar disko tarzi yerleri sevmem kiz arkadasimi kisitlarim sevgilimde tam tersi biraz rahat bir kiz fazla acik olmasada normal aciklikta giyiniyor fazla ickisi yoktur oyle gezmeside yoktur yani ben iliskinin basindan beri kiz arkadasimi boyle biliyordum dun tatile gitti gece 2ye kadar sokaklarda surtmus icmistirde kesin suandada sabah az bi konustuk ne bok yediginden haberim yok sevgilimin rahat olmasi beni sevmediginimi gosterir mesela dun bikiniyle plaja gitti ki ben onu asla plaja yollamam oyle giyinemez.
  • O plajdaki seninkimiydi :) offf

• Sevgilinin öyle yapmasında bir kaç neden olabilir
    1- Arkadaşlarını kıramamıştır
    2- Canı sıkılmıştır
    3- Özgür olmak istemiştir

Bunlar gibi nedenler olabilir ama düşünmen gereken ne yaptığı değil o durumlarda nasıl davrandığı
    Mesela plajda erkeklerin önünden mi geçti ?
    Gece saatlerinde hangi taraflarda takıldı ?
    Ne kadar içki içti ve içtiğinde ne yaptığını hatırlıyor mu ?

Bu soruların cevaplarını düşünmen lazım sakın canını sıkıp üzülme dostum her sevgilin doğru kişi olamaz
  • OKUMAYIN GAVAT
  • La bu kizlara guvenmeyin diyen eleman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.