Şimdi Ara

Kız arkadaşımın olabileceğini hiçbir zaman düşünmüyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar yaşım 23 ve bugüne kadar olmadıysa bundan sonra da olmayacağını düşünüyorum çünkü gerçekten zor geliyor bana bir kızla tanış ondan sonra vakit geçir ve uygun anı bulunca söyle ama tüm bunların hepsi bana saçma geliyor mesela ne kadar zaman sonra kızla tanıştıktan sonra söyleyeceksin mesela uygun an derken hangi an kafamda bir sürü soru işareti var.Bir kızı etkilemek çok zor bir şey gibi geliyor bana yani.Veya ben ne yapmam gerektiğimin farkında değilim bilemiyorum.Şu an Üniversite 1 e başlayacağım ve gerçekten garip bir durum kafamda bir sürü düşünce var yani pek şans vermiyorum açıkçası çünkü çok zor.

• +1 aynı düşüncedeyiz
  • CaimaN kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten zor ya üzülüyorum cidden.
  • Doğru kişi karşına çıkınca bunlar otomatik olarak oluyor. Sana gereken şey sadece dış görünüşünü değil, kendisini çok seveceğin bir kızla karşılaşman. Kafana onunla sevgili olmayı koydunmu bu anlattıklarını kendiliğinden gerceklestiricen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaşıma kadar kız arkadaşım bile olmadı benim sevgilim olma ihtimalim amerikan başkanı olmamdan daha imkansız evlenmem ise marsa giden ilk insan olmamdan daha imkansız kadın erkek nüfusu.eşit değil dünyada elbet birileri yalnız olmak zorunda o piyango da bana vurmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spleace S kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam umarım çıkar öyle birisi.Bu sene Üniversiteye başlayacağım.
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Hocam belki fırsatları değerlendiremiyoruz bu sene deneyeceğim ben üniversiteye de başladım bakalım ne olacak merak ediyorum.
  • Aynı durum aynı yaş:)
  • Hocam hiç teklif ettiniz mi kızlara üni den mezun musunuz şu an durum ne
  • Abi nasıl 23 ya , nasıl yani. İlkokulda hiçbir kızın saçını falan da mı çekmediniz , lisede alt dönemden kimse mi sizden hoşlanmadı ? Ne bileyim hayat illa karşınıza birilerini istemeseniz de çıkarır bence siz olayın farkında olmadınız.
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Evet hocam olayın farkında olamadım maalesef ama en azından önümdeki senelerde olmayı düşünüyorum ama olacağını da sanmasam da ama en azından şansımı deneyeceğim üniversite hayatımda olmasını çok isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Police Kappa

Hocam hiç teklif ettiniz mi kızlara üni den mezun musunuz şu an durum ne

üni bitti mezunum ne başkasının ilgisini çektik ne benim ilgimi ceken pek olmadı kız arkadaş oldu ünide uzun süre birlikte takıldık sonra biraz hoşlanmaya başladım cok belli etmişim bakışlarımdan nasıl baktıysam tüm sınıf anlamış:D kız üstü kapalı olumsuz şeyler söyledi teklif etmedim zaten he ne oldu hem benle o gözle bakmadı ama bendende ayrılamadı takıldık sürekli 6-7 ay friendzone felan sonra üni bitince o sürekli bana yazıyor ama geçiştiriyorum zaten öncedende yüz vermemiştim yine vermem.
  • Su an bilmedigin icin oyle geliyor. Universitede dogru an, teklif etmek, acilmak gibi seyler yok. Lise degil orasi. Sosyal ol, eglenceli ol, ozguvenli ol.

• al bendende o kadar 21 yasındayım 1 kızla ilişkim olmadı olmasınıda istemiyorum kızların yanı sıra erkek arkadaşımda yok çünkü insanlar sahte her zaman yalnız olmayı sevdim ve hep seveceğim çünkü insanların tek derdi para ve birbirini kullanmak işini gördürmek birinin işini görürsen seni çok sever 7den 70e seni herkese anlatır eğer işini görmezsen seni yerden yere vurur buna en yakınında dahildir son 1 senedir insan ırkından nefret etmeye başladım artık canıma en ufak zarar verenin canını alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurta -- 30 Temmuz 2017; 1:7:14 >
  • sevgiliniz olur arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin bunu sorun olarak kabul ediyorsanız daha sosyal ortamlara girin kurslara yazılın gezin dolaşın sosyal sorumluluklara katılın illa ki gönlünüze göre biri bulunur

• quote:

Orijinalden alıntı: onurta

al bendende o kadar 21 yasındayım 1 kızla ilişkim olmadı olmasınıda istemiyorum kızların yanı sıra erkek arkadaşımda yok çünkü insanlar sahte her zaman yalnız olmayı sevdim ve hep seveceğim çünkü insanların tek derdi para ve birbirini kullanmak işini gördürmek birinin işini görürsen seni çok sever 7den 70e seni herkese anlatır eğer işini görmezsen seni yerden yere vurur buna en yakınında dahildir son 1 senedir insan ırkından nefret etmeye başladım artık canıma en ufak zarar verenin canını alıcam

iyi insanlar da var hocam karamsarlığa gerek yok kimbilir belki size kötülük eden de başka birinden kötülük gördüğü için kötü olmuştur? bu tür düşünceler kötülüğü yayar yaşanmaz bir hayat bırakır siz iyiliği ister ve ararsanız pozitif ve olumlu olursanız her şey düzelir emin olun

• Yaşın henüz genç.

35-40ina gelip bulamayan da var.

Öncelikle sorunun kaynağını bulup ona göre hareket etmen lazım.

Nasıl ki sınavı kazanmak için seneler harcanıyor bu is icin de elbette bir birikim, emek ve tecrübe şart.

Öncelikle degistirebilecegin şeylere yonelik plan yapman lazım, degistiremeyecegin seyleri de kabullenmen gerekiyor.Herşey bir anda olmaz. Etap etap.

Öncelikle dövüş sporlarıyla ilgilenmeni tavsiye ederim ınsana müthiş bir ozguven veriyor. Tabi işin felsefi boyutu da var.
    Kişisel bakımına dikkat etmen gerekiyor.

Genel kültür çok önemli. Müzik, sinema ve edebiyata dair güncel olmak lazim.

Yanlış anlama bu öneriler bir kızla bulusmak veya is görüşmesine gitmek için degil kendin icin gerekli.

Bunları yaparsan zaten arkası gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theasus -- 30 Temmuz 2017; 2:53:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: onurta

al bendende o kadar 21 yasındayım 1 kızla ilişkim olmadı olmasınıda istemiyorum kızların yanı sıra erkek arkadaşımda yok çünkü insanlar sahte her zaman yalnız olmayı sevdim ve hep seveceğim çünkü insanların tek derdi para ve birbirini kullanmak işini gördürmek birinin işini görürsen seni çok sever 7den 70e seni herkese anlatır eğer işini görmezsen seni yerden yere vurur buna en yakınında dahildir son 1 senedir insan ırkından nefret etmeye başladım artık canıma en ufak zarar verenin canını alıcam

iyi insanlar da var hocam karamsarlığa gerek yok kimbilir belki size kötülük eden de başka birinden kötülük gördüğü için kötü olmuştur? bu tür düşünceler kötülüğü yayar yaşanmaz bir hayat bırakır siz iyiliği ister ve ararsanız pozitif ve olumlu olursanız her şey düzelir emin olun

ben zaten her daim gülen pozitif biriyimdir hiçbir şeyi kafama takmam önüme bomba düşse kaçmaya yeltenmem :) ben sadece etrafımda herkesde gözlemlediğim şeyleri yazdım iş sadece kağıt parçasına bakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Yaşın henüz genç.

35-40ina gelip bulamayan da var.

Öncelikle sorunun kaynağını bulup ona göre hareket etmen lazım.

Nasıl ki sınavı kazanmak için seneler harcanıyor bu is icin de elbette bir birikim, emek ve tecrübe şart.

Öncelikle degistirebilecegin şeylere yonelik plan yapman lazım, degistiremeyecegin seyleri de kabullenmen gerekiyor.Herşey bir anda olmaz. Etap etap.

Öncelikle dövüş sporlarıyla ilgilenmeni tavsiye ederim ınsana müthiş bir ozguven veriyor. Tabi işin felsefi boyutu da var.
    Kişisel bakımına dikkat etmen gerekiyor.

Genel kültür çok önemli. Müzik, sinema ve edebiyata dair güncel olmak lazim.

Yanlış anlama bu öneriler bir kızla bulusmak veya is görüşmesine gitmek için degil kendin icin gerekli.

Bunları yaparsan zaten arkası gelir.

bence bu kişini kendisinde bitiyor ben 3-4 senedir vücut geliştirmeyle uğraşıyorum fiziki görünümüm gayet iyi kişisel bakımımda iyidir müzik desen bilirim sinemadanda çıkmayan birisiyim ama tekim :) tabi kendimiz için gerekli yani spor benim yasam tarzım motive kaynağım ki sinema ve müzikte öyledir film izlemeden bir günümü geçirmemeye özen gösteririm ama iş kızlara gelince kaçarım direk selam bile vermem :)

• Boşver benim de olmuyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.