Şimdi Ara

Kız arkadaşımın beni aldatması.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, ciddi düşündüğüm kız arkadaşım o benden ayrıldıktan bir iki gün sonra başkasının evine gidip kişiyle beraber oluyor. ben bunu öğreniyorum. Bunları babasına anlatsam suç işler miyim?

• seni aldatmamış ki

• Islersin. Aldatmamis ama illa intikam almak istiyorsan yapacagin en mantikli is evlenecegi insana anlatmak bu olayi. Ailesini karistirmak kahpelik olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunisherLord -- 18 Mayıs 2024; 11:5:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasil aldatmamis? Muhtemelen ayrilmadan oncede aynini yapiyordu, belkide bu yuzden ayrildi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aynısınız daha ne üstelion

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ailesine, yeni tanistigi kisiye, ya da baskalarina bu konu hakkinda bir sey soylemeyin, basiniza ne buyuk bir bela acacagini bilemezsiniz.

Uzgunsunuz, sinirlisiniz ama sakin olun, zamana birakin, unutun gitsin.

Ailesine bu durumu anlatinca ne yapacaklar, tesekkur edip kizlarina ders mi verecekler yoksa ustunuze vazife olmayan bu konuda iftira attiginizi iddia edip uzerinize mi yuruyecekler?

Bu islerin sakasi olmaz unutun gitsin, debelendikce, cabaladikca batarsiniz, en iyi ihtimalle ezik, caresiz eski asik olarak damgalanirsiniz, kotu ihtimalle de kavga, dayak, karakol, cezaevi, artik nereye giderse... 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mchief -- 18 Mayıs 2024; 14:9:22 >
  • Zamana bırak kardeşim, biliyorum koymuştur, ancak hiçbir şey için değmeyecek şeyler yapmamalısın.

• senden ayrıldıktan sonra boşver ne yapıyorsa yapsın sen şükret böyle biri ile evlenmemişsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.