Şimdi Ara

KIZ ARKADAŞIMIN ANNESİ KIZI BENİMLE GÖRÜŞTÜRMÜYOR (21 ARALIK 2019 EDİT) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
21.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mar00N

Size eğlenmediğimi de bu şekil ıspatlayabilirim hocam. Dualarınız için ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Bu konuşmaları atmak istemezdim yeterki konunun CSB olmadığı anlaşılsın. Son konuştuğumuz günden bir kesit. Tatile giderken yolda beni görmeden gittiği için tartışıyorduk.

Alıntıları Göster
    Daha fazla ileri gitme yani paylaşma böyle şeyler özel şeyler bunlar çünkü seni ve onu yıpratmaktan öte gitmez ve kendisi görebilir sizin aranızı daha da açabilir, o yüzden çok fevri olmadan ona da kalbini kırmadan bu işi çözmeye çalış çünkü hem seviyorum deyip yazık sana deme iki zıt konuşma gibi oluyor yani iki farklı insan cümle kuruyormuş gibi görülüyor ha sen bunları yazarken o an yaşadıklarına göre haklı olarak yazıyorsun belki ama dışarıdan baksa idin ve bu yazanları ben olsa idim emin ol sende benim gibi ortamı yumuşatacak şekilde yazmaya çalışırdın, herkesin yaşadığı şeyler var misal hemen altındaki mesajda bırak gitsin ben yaşadım diyen biri var bir başkası da der ki ben mücadele ettim ve kazandım ve mutluyum der yani biraz olasılık işi gibi bu iş kimisi başarıyor kimisi kaybediyor. Çok karışık bir dünya bende yaşadım bir şeyler ama neden diye kendi içimde sormaktan ötesini yapamıyorum. Bir gün sadece karşımda kalmak zorunda olursa o zaman belki cevabını alırım deyip ömrümün sonunu bekliyorum çünkü kimse bana çözüm veremez çünkü çözüm verenler hep yaşadıklarını iyi olan iyi kötü olan da kötüyü anlatıyor o yüzden arada kalıyorsun terk edeyim mi etmeyeyim mi. Ve herkesin dediği de şu oluyor ileride geçmişe bakıp bir kız için ben bunları yaptım ama ne salak şeylermiş iyi ki bitmiş başkası ile evliyim ve 2 çocuğum var mutluyum diyeceksin diyenler çok oluyor. Umarım aşarsınız ölürüm kurtulursun demesi iyi değil seviyor seni ama bir kırılmışlık var sende o gitti diye sende de kırılmışlık var zaten bu olayları dizilerde de hep aynı servis etmişlerdir bizlere bir bakarız aaa bu dizi aynı benim hikayemi anlatıyor der o dizinin müptelası oluruz ya da bir filmin ya da yaşanmış bir kitabın hikayesinin ama halbuki hepimiz aynı şeyi yaşıyoruzdur çünkü hepimizin hayatından kız geçiyor ilk aşkı geçiyor sevgisi oluyor. Başarabilenler mutlu başaramayanlar da mutsuz oluyor, ha evlenip 10 sene sonra ayrılanlar bile benim gözümde başaramayanlardır kısa süreli başaranlar gibi diyelim onlar içinde.

Ha bu arada merve diye bir üye aramızda kızlar bile takip ediyor olabilir dikkat et. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 19 Ağustos 2019; 1:14:41 >

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    "Kendisi görebilir" kısmı fazlaca doru bi tespit başıma geldi ordan biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Daha fazla ileri gitme yani paylaşma böyle şeyler özel şeyler bunlar çünkü seni ve onu yıpratmaktan öte gitmez ve kendisi görebilir sizin aranızı daha da açabilir, o yüzden çok fevri olmadan ona da kalbini kırmadan bu işi çözmeye çalış çünkü hem seviyorum deyip yazık sana deme iki zıt konuşma gibi oluyor yani iki farklı insan cümle kuruyormuş gibi görülüyor ha sen bunları yazarken o an yaşadıklarına göre haklı olarak yazıyorsun belki ama dışarıdan baksa idin ve bu yazanları ben olsa idim emin ol sende benim gibi ortamı yumuşatacak şekilde yazmaya çalışırdın, herkesin yaşadığı şeyler var misal hemen altındaki mesajda bırak gitsin ben yaşadım diyen biri var bir başkası da der ki ben mücadele ettim ve kazandım ve mutluyum der yani biraz olasılık işi gibi bu iş kimisi başarıyor kimisi kaybediyor. Çok karışık bir dünya bende yaşadım bir şeyler ama neden diye kendi içimde sormaktan ötesini yapamıyorum. Bir gün sadece karşımda kalmak zorunda olursa o zaman belki cevabını alırım deyip ömrümün sonunu bekliyorum çünkü kimse bana çözüm veremez çünkü çözüm verenler hep yaşadıklarını iyi olan iyi kötü olan da kötüyü anlatıyor o yüzden arada kalıyorsun terk edeyim mi etmeyeyim mi. Ve herkesin dediği de şu oluyor ileride geçmişe bakıp bir kız için ben bunları yaptım ama ne salak şeylermiş iyi ki bitmiş başkası ile evliyim ve 2 çocuğum var mutluyum diyeceksin diyenler çok oluyor. Umarım aşarsınız ölürüm kurtulursun demesi iyi değil seviyor seni ama bir kırılmışlık var sende o gitti diye sende de kırılmışlık var zaten bu olayları dizilerde de hep aynı servis etmişlerdir bizlere bir bakarız aaa bu dizi aynı benim hikayemi anlatıyor der o dizinin müptelası oluruz ya da bir filmin ya da yaşanmış bir kitabın hikayesinin ama halbuki hepimiz aynı şeyi yaşıyoruzdur çünkü hepimizin hayatından kız geçiyor ilk aşkı geçiyor sevgisi oluyor. Başarabilenler mutlu başaramayanlar da mutsuz oluyor, ha evlenip 10 sene sonra ayrılanlar bile benim gözümde başaramayanlardır kısa süreli başaranlar gibi diyelim onlar içinde.

Ha bu arada merve diye bir üye aramızda kızlar bile takip ediyor olabilir dikkat et. :)

Alıntıları Göster
    Hocam dediğim gibi paylaşmak istemezdim yeterki CSB olmadığı anlaşılsın.

Beni anladığınız için çok teşekkür ederim. Beni sevdiğini biliyorum her ne kadar bu laf insanlara saçma gelsede. O şuan orada acı çekiyor ben burada ve bu durum beni çok üzüyor. Yarın olsun bir, bakacağım artık duruma. Umarım hiçbir sıkıntı olmadan ulaşıp konuşabilirim bir şekilde. Bundan sonra olmayacaksada en azından onu son kez görüp son kez konuşup öyle olmasın. Olacağı hakkında inancım kalmadı. İleride hep bir sıkıntı çıkacak annesi yüzünden ama insan sevince gözü bazı şeyleri görmüyor işte. Çok sağolun yorumlarınız için.

Kızlarda takip etsin hocam. Onlar içinde bir tecrübe bu olaylar. Belki onlarında ailesi böyle yapacak ileride.. Umarım kimse yaşamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Önemli olan geleceğiniz olmadığını görmekti. Bunu da gördüğüne göre sorumluluk al ve hayatının geri kalanında otla çöple uğraşma. Sana iletişim kurabileceği tüm mecralardan engelle. Yoluna bak. Doğru mudur senin için bilemem fakat ben pubg mobile olsun connected olsun kızlarla takılırdım. Sevgili olmak değil sadece arkadaş olmak. Güzel zaman geçirmek. Çivi çiviyi söker mantığı 😁 bu arada rica ederim faydalı olabilirsem ne mutlu bana 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aznareps ingo etaicsal

"Kendisi görebilir" kısmı fazlaca doru bi tespit başıma geldi ordan biliyorum
    Çünkü bu mar00n dediğimiz arkadaşın üyenin nickname 'sini yazamadım kusura bakmasın işte, bu arkadaşın bir sevgilisi var ve haliyle bu üyemiz ona birçok şeyini anlatmış ve paylaşmıştır misal dh 'ta takılıyorum dedi ise ve nickim bu dedi ise şimdi içini kimerip duruyordur bir şeyler acaba ne yapıyor acaba beni düşünüyor mu acaba başkası ile mi beni unuttu mu diye internete sarılır telefona sarılır son giriş saati whatsapp 'a bakar bakar durur ya da facebook aktif mi ya da kimle napıyor diye mekik dokuyordur ki bizimde başımızdan geçti acaba mailime cevap verdi mi acaba msn de aktif mi acaba gizledi mi kendini wp 'de en sonra ne zaman girdi durumunu güncelledi mi diye saatlerce ekrana baka baka kaldığımı bilirim ve birçok kişi de bunu yaşamıştır. :) Sony Ericsson T200 telefoumla elimde uyuduğumu bilirim yıl 2006 'lar mesaj gönderirdin o zamanlar 48 saat süresi var idi mesaj ulaşma süresi ve gönderdim baktım hat kapalı hattı açık mı kapalı mı diye anlayabilmek için arayamıyorum çünkü açar ya da yüzüne kapatmak zor olur o yüzden arayamıyorum o da arayamıyor ama mesaj atıyorum boş mesaj giderse hat açık gitmezse 48 saat sonra hat kapalı olduğunu anlayınca saatlerce cevapsız çağrılar artıp açana kadar döngüye girerdim. Neler geçti neler. Mesaj gitmedi mi gider mail ile diyeceklerimi dile dökerdim. Maile cevap gelir demediğini bırakmamış 2 3 gün yemek yiyemezdim. 5 6 sene öncesine kadar 55 kiloları geçmiyordum çaresizlikten.

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Çünkü bu mar00n dediğimiz arkadaşın üyenin nickname 'sini yazamadım kusura bakmasın işte, bu arkadaşın bir sevgilisi var ve haliyle bu üyemiz ona birçok şeyini anlatmış ve paylaşmıştır misal dh 'ta takılıyorum dedi ise ve nickim bu dedi ise şimdi içini kimerip duruyordur bir şeyler acaba ne yapıyor acaba beni düşünüyor mu acaba başkası ile mi beni unuttu mu diye internete sarılır telefona sarılır son giriş saati whatsapp 'a bakar bakar durur ya da facebook aktif mi ya da kimle napıyor diye mekik dokuyordur ki bizimde başımızdan geçti acaba mailime cevap verdi mi acaba msn de aktif mi acaba gizledi mi kendini wp 'de en sonra ne zaman girdi durumunu güncelledi mi diye saatlerce ekrana baka baka kaldığımı bilirim ve birçok kişi de bunu yaşamıştır. :) Sony Ericsson T200 telefoumla elimde uyuduğumu bilirim yıl 2006 'lar mesaj gönderirdin o zamanlar 48 saat süresi var idi mesaj ulaşma süresi ve gönderdim baktım hat kapalı hattı açık mı kapalı mı diye anlayabilmek için arayamıyorum çünkü açar ya da yüzüne kapatmak zor olur o yüzden arayamıyorum o da arayamıyor ama mesaj atıyorum boş mesaj giderse hat açık gitmezse 48 saat sonra hat kapalı olduğunu anlayınca saatlerce cevapsız çağrılar artıp açana kadar döngüye girerdim. Neler geçti neler. Mesaj gitmedi mi gider mail ile diyeceklerimi dile dökerdim. Maile cevap gelir demediğini bırakmamış 2 3 gün yemek yiyemezdim. 5 6 sene öncesine kadar 55 kiloları geçmiyordum çaresizlikten.

Alıntıları Göster
    Burada takıldığımı biliyor ama nickimi bilmiyor. Kızın elinde telefon olmadığı için ulaşamıyorum zaten hocam. Buraya bakabileceğini düşünmüyorum açıkçası.

Görürsede görsün. Ne kadar çaresiz bir durumda olduğumu görsün. Kötü yorumlar var evet ama gerçekler bunlar. Sonuç olarak ben onu çok seviyorum kötü yorumda olsa başka birşeyde olsa.

• Kardeş bazen vazgeçmen gerekir. O kızla tekrar birlikte olsanız tekrar tartışacaksınız bu senin enerjini sömürmekten başka ne işe yarayacak İntihara kalkışmış birinin psikolojisini bilmiyorsunuz galiba, o kişide mantık aramamak gerekir ve ona göre her şey ucuzdur harcayamayacağı bir şey yoktur kız kendinden vazgeçmiş siz kimsiniz ki. Ayrıca cinli olay falan diyorsun sana da bulaşır hayatın kararır. Sence de artık yeni bir sayfa açmanın zamanı gelmedi mi. O psikolojideki bir insan sizi de aşağı çeker istemeyerek de olsa. Enerjini işine gücüne ver, hayatını yaşa. Zaten sarhoşsun hala içmeye çalışıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrosbianoRonaldo

Kardeş bazen vazgeçmen gerekir. O kızla tekrar birlikte olsanız tekrar tartışacaksınız bu senin enerjini sömürmekten başka ne işe yarayacak İntihara kalkışmış birinin psikolojisini bilmiyorsunuz galiba, o kişide mantık aramamak gerekir ve ona göre her şey ucuzdur harcayamayacağı bir şey yoktur kız kendinden vazgeçmiş siz kimsiniz ki. Ayrıca cinli olay falan diyorsun sana da bulaşır hayatın kararır. Sence de artık yeni bir sayfa açmanın zamanı gelmedi mi. O psikolojideki bir insan sizi de aşağı çeker istemeyerek de olsa. Enerjini işine gücüne ver, hayatını yaşa. Zaten sarhoşsun hala içmeye çalışıyorsun.
    Hepsinin farkındayım hocam. Söylediğiniz herşey doğru ama bu kadar kolay vazgeçilmiyor işte. Aslında kolayda değil. Bu olayların hepsi vazgeçme sebebi olsada hala onu düşünüyorum. Hatta kendimden daha çok.

• Muzun içinde gelen böcek kullanıcısına yanıt
    abi bu nasil nick dir senin nick yuzunden muz yiyemiyorum

Ne demek vazgeçilmiyor? Paşa paşa vazgeçeceksin, sadece biraz zamana ihtiyacın var. Arkadaşlarınla birlikte tatile git, unutmaya çalış. Senin hiç hobin yok mu onlarla uğraşmaya gayret et. Pat diye olacak bir şey değil zaten haftalar veya aylar alabilir ama görüyosun ki senin için en iyisi bu. Yeni bir hayata başlamanın lezzeti farklıdır. Saplantı haline getirmişsin bunu sen, sigara tiryakisi gibisin. Vazgeçsen sen de rahat edeceksin inan ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muzun içinde gelen böcek

Özet: 10 senedir tanıdıgı bir kız arkadası var. 5-6 kez küsüp barışmışlar. total 3 sene birliktelermiş. kız biraz sorunlu. üç harflili mevzular var. kız intihara kalkışmış 4 kez. sonra buna bir psikolog bulmuslar. o da yaptıgı yorumlarla kızı cocuktan sogutmuş. kız tatildeyken tartışıyorlar. bu engelliyor. sonra cocuk kızın annesini aramış. annesi de olmaz o iş demiş. simdi bu da diyo ki kızın evinin oraya gidip konusayim mi
    kardesim sen kitap okuyup ozet cikarsan hepsini okurum :)) dergi editoru olacak insansin harcanma buralarda
  • Gerçekse bile insan katlanamaz len bukadar strese başka kızmı yok bazı insanlar nekadar severse sevsin birbirlerine kötü gelir
    Ayrılın kurtulun

Bence csb

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

kardesim sen kitap okuyup ozet cikarsan hepsini okurum :)) dergi editoru olacak insansin harcanma buralarda

Alıntıları Göster
    uzun bir konuda cagirin size ozet yazayim

@kaya0 o sevimli bir böcek ye bi şey olmaz
  • Muzun içinde gelen böcek kullanıcısına yanıt

• Kardesim bence bakis acini degistirmen lazim, asil konu bu kiz tekrar seninle birlikte olur mu degil. Konu senin bu insanlardan kurtulmus olman tam olarak.

Yasin 23 ilerde bir ani olarak kalir sagolsun varolsun. Ancak uzun vadede bu kiz ve ailesiyle mutlu olamazsin. Eger gunluk hayatta isine okuluna devam edebiliyorsan normal yaptigin seyleri yapabilecek kadar saglam psikolojiye sahipsen sana daha hicbirsey olmaz. Iyilesme baslamistir sen kendini dusun hayatini yasa aklina gelir elbet gelsin, arada yakin arkadaslarinla sohbet et icin rahatlasin.

Yarin birgun evlenecegin gercekten birlikte olacagin kadinla birlikte olunca o kiz iyiki olmamis diye icinden gecirirsin, dahasi o zaman ancak anlarsin bu kizla niye olmadigini. Iliski bu kadar zor olmamali, eger bu kadar zorsa yurumuyordur. Mutlu olan hic kimse iliskisinde bu tarz seyler yasamiyor gunluk kavgalar olur ama cozulur boyle bisey kimse yasamamali.

Cok tecrubem oldu duygusal olarak asik oldugum kadinla o is olmuyordu ama asik olamadigim hoslandigim kizlarla daha cok mutlu oldum. Sen asik oldun diye o kisi dogru kisi olmuyor malesef. Deli gibi asik olmak zorunda degilsin ayrica, yari mantik yari duygusal isler daha guzel yuruyor emin ol.

• Dostum kusura bakma ama kız biraz manyak sen bundan ayrıl gitsin. Daha sorunsuzunu bul bunla uğraşılmaz.

• Arkadaşlar gece bana kız yazdı. Olaylar çok saçma bir hal aldı. Akşam editleyeceğim ekran görüntüleri ile birlikte. Şimdi kızın yanına gidiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 19 Ağustos 2019; 15:40:42 >
    Bekliyoruz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Insan acı çekmeye doymuyor demeye geldim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.