Şimdi Ara

KIZ ARKADAŞIMIN ANNESİ KIZI BENİMLE GÖRÜŞTÜRMÜYOR (21 ARALIK 2019 EDİT) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
21.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozeba

Dostum devamına gerek yok. Kız erkek fark etmez. Ağzından küfür çıkan insanlarla ben bile arkadaşlık yapmıyorum.

Benden size gönülden abi kardeş gibi bir tavsiye, ne olursa olsun ağzınızdan lağım çıkartmayı bırakın. Toplum içinde bu şekilde hiç hoş karşılanmıyorsunuz.

Ayrıca konuda yazdıklarınızı ilgili olarak. Çok zorlamak lazım. Ben kendi prensibim olarak bitti diyen bir kıza bir daha dönüp bakmam bile. Ayrılacak, boşanacam, bitti, görüşmek istemiyorum diyen bir kız için 1 sn bile düşünme. Çünkü her seferinde bu kozu kullanarak sana istediği her şeyi yaptırırı köpek eder seni. Bitti derse tamam de çek git.
    Teşekkürler yorumunuz için.@ozeba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 18 Ağustos 2019; 16:33:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer durumlardan bende geçiyorum, ben ne kadar uğraşsam da bir fayda etmediğini anladım. Size tavsiyem kendinizi rahat bırakın seviyorsa zaten dönüp size gelir. yazamıyor mu odaya mı kapattılar düşüncelerini bırakın isteyen her türlü yazar kendinizi avutmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vural460

Benzer durumlardan bende geçiyorum, ben ne kadar uğraşsam da bir fayda etmediğini anladım. Size tavsiyem kendinizi rahat bırakın seviyorsa zaten dönüp size gelir. yazamıyor mu odaya mı kapattılar düşüncelerini bırakın isteyen her türlü yazar kendinizi avutmayın.
    Hocam orası öyle. Yazar ama zaten engellediğim için bana kırılmıştır üstüne anası ve psikolog dolduruşa gelince kız benden daha çok uzaklaşıyormuş gibi geliyor.

Sizin durum nasıl anlatırsanız dinlerim.

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyem engeli kaldırın. Psikoloğu pek dinleyeceğini düşünmüyorum, asıl beynini yıkayan kızın annesi bundan emin olabilirsiniz. Siz bi ulaşmaya çalışın sonradan içinizde ukte olarak kalabilir. Keşke yazsaydım falan diyebilirsiniz fakat yazarsanız kız arkadaşınız da gerçekten istemiyorsa, şansımı denedim en azından yapabileceğim birşey kalmadı deyip belki biraz önünüze bakabilirsiniz artık.

Anlatmak isterdim ama uzun meseleler :) konunuzu takip ediyorum bir gelişme olursa beni de haberdar edin lutfen. umarım herşey dilediğiniz gibi olur.

• Hepsini okudum.

3. kişiler maalesef olumsuz etki edebiliyor iki kişi arasındaki ilişkiye. Bu psikolog denen kadın da annesi de etkilemiş belli ki. Psikoloğa aşırı sinir oldum. Annesi ise tabii ki kızını korumak isteyebilir ama her zaman haklı olmazlar. Çünkü ileride hayatını birleştireceğin kişi başkadır.

. Seviyorsa zaten annesinin ''ilişkiyi bitirin'' sözünü önemsemeyecektir. İnsanlar her zaman sevgilisinin/eşinin ailesiyle anlaşmak zorunda değil. Bunlar dedi diye veya arası kötü diye ilişkiyi bitirmek de doğru değil. Seven insan buna takılmaz. Kendi kararını kendi verir ailesine verdirmez. Tabii ki fikir düşünce alır ama uymuyorsa kendi istediğini yapmalı.

Ben olsam, yüz yüze konuşup annen böyle davrandı, benimle konuşma dedi vs derdim şahsen. Annesi dedi diye ilişkiyi bitirip köşeye çekilmezdim veya benim annem kız arkadaşıma böyle davransa, kız arkadaşımın onu dinlemesini istemezdim. Tartışmalar olur ve bitecekse bile bunu bitirecek olanlar o ilişkiyi yaşayanlardır. Ben olsam ona ulaşır konuşurdum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İn cin e kadar okuyabildim

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Editlerseniz haber edin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rarels

Hepsini okudum.

3. kişiler maalesef olumsuz etki edebiliyor iki kişi arasındaki ilişkiye. Bu psikolog denen kadın da annesi de etkilemiş belli ki. Psikoloğa aşırı sinir oldum. Annesi ise tabii ki kızını korumak isteyebilir ama her zaman haklı olmazlar. Çünkü ileride hayatını birleştireceğin kişi başkadır.

. Seviyorsa zaten annesinin ''ilişkiyi bitirin'' sözünü önemsemeyecektir. İnsanlar her zaman sevgilisinin/eşinin ailesiyle anlaşmak zorunda değil. Bunlar dedi diye veya arası kötü diye ilişkiyi bitirmek de doğru değil. Seven insan buna takılmaz. Kendi kararını kendi verir ailesine verdirmez. Tabii ki fikir düşünce alır ama uymuyorsa kendi istediğini yapmalı.

Ben olsam, yüz yüze konuşup annen böyle davrandı, benimle konuşma dedi vs derdim şahsen. Annesi dedi diye ilişkiyi bitirip köşeye çekilmezdim veya benim annem kız arkadaşıma böyle davransa, kız arkadaşımın onu dinlemesini istemezdim. Tartışmalar olur ve bitecekse bile bunu bitirecek olanlar o ilişkiyi yaşayanlardır. Ben olsam ona ulaşır konuşurdum.
    Ulaşıp konuşmakta sıkıntı işte. Çoğu gelen yorum gitme oldu, annem,teyzem gitme dedi ama benim içimden gelen gidip şansımı denemek belki evde tektir.

• Neden sorunlu bir kızla birlikte olmak istiyorsunuz?

Anladığım kadarıyla olgun ve aklı başında birisiniz, kız arkadaşınız ise ruhen çok zayıf. Cin mevzusu filan bu zayıflığın ailece olduğunu gösteriyor.

Elinize bir fırsat geçmiş, kendinize olgun bir kız bulun.

• Muzun içinde gelen böcek kullanıcısına yanıt
    Özet için teşekkürler yoksa sekmeyi kapatıp gidiyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muzun içinde gelen böcek

Özet: 10 senedir tanıdıgı bir kız arkadası var. 5-6 kez küsüp barışmışlar. total 3 sene birliktelermiş. kız biraz sorunlu. üç harflili mevzular var. kız intihara kalkışmış 4 kez. sonra buna bir psikolog bulmuslar. o da yaptıgı yorumlarla kızı cocuktan sogutmuş. kız tatildeyken tartışıyorlar. bu engelliyor. sonra cocuk kızın annesini aramış. annesi de olmaz o iş demiş. simdi bu da diyo ki kızın evinin oraya gidip konusayim mi
    Allah razı olsun kardeşim büyük bi dertten kurtardın

• Muzun içinde gelen böcek kullanıcısına yanıt
    Hayatımda böyle güzel özet okumadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Neden sorunlu bir kızla birlikte olmak istiyorsunuz?

Anladığım kadarıyla olgun ve aklı başında birisiniz, kız arkadaşınız ise ruhen çok zayıf. Cin mevzusu filan bu zayıflığın ailece olduğunu gösteriyor.

Elinize bir fırsat geçmiş, kendinize olgun bir kız bulun.
    Sevgi olunca iş değişiyor işte hocam. Mantıklı hareket etmek zor oluyor.

• Genç yaşınızda uğraşmayın bu kadar.
    Pişman olursunuz.
    Daha uzun bir şey yazmaya gerek yok.
    O kız seni, senin onu sevdiğin gibi sevmiyor.
    İpleri vermişsin bi kere.
    İstersen dene sen bilirsin ama pişman olacaksın hem de çok.
    Seni geriye atan herkesi hayatından çıkarmazsan ortalık malı olursun böyle...
    Bi de cin min ıvır zıvır yok psikolog şöyle böyle aile tam bir mal. Kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 18 Ağustos 2019; 18:35:40 >
  • Sayfayı çevirmen senin için daha HAYIRLI gibi gözüküyor...

• Hiç uğraşma yenisini bul..
  • Kaybettin kızı ağla dur delilerden başka kimse sana bakmaz yalnız ölücen

• Bırak gitsin

• Arkadaş nasıl bu kadar tahammül edebiliyorsunuz kıza daha 2. paragrafta yol verdim bir de nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz kız seviyormuşta eminmiş.. insanların iç dünyasını bilemezsiniz aşkla evlenipte kanlı bıçaklı ayrılanlar da muhtemelen böyle düşünüyordu.

• Oha o nasıl psikolog. Bilmeden etmeden yaptığı yoruma bak. İftira resmen. Bence senden önce psikologtan ayrılsın.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.