Şimdi Ara

KIZ ARKADAŞIMIN ANNESİ KIZI BENİMLE GÖRÜŞTÜRMÜYOR (21 ARALIK 2019 EDİT) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
21.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Kuzen mevzu ne iş yahu? Dediğinize göre zaten kızın kafası bozuk şu aralar demem o ki kuzenle olan samimiyeti umarım ölçülü olmuştur. (Affınıza sığınarak yazdım.)
    Zaten aile normal değilki hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 20 Ağustos 2019; 23:47:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Hepsini okudum. Gerçek bi dh üyesi değil miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tusilencio

Siz sevmekten cok aciyor olabilir misiniz? Siz ileride nasil boyle bir ailenin icine girebilecesiniz. Abisiyle annesiyle nasil normal iliskiler kurabileceksiniz mantikli dusununce imkansiz. Bi insan gercekten hayatina son vermek isterse veriyor kac kez intiharı deneyip ölmemişse emin olun tek amacı dikkat cekmektir.
    Hocam gerçekten seviyorum ama aynı zamanda acıyorumda. Bu kız bunları haketmiyor. Açıkçası yapmaz dediğim herkes bana şerefsizlik yaptı bu kız yapar dememe rağmen bana büyük bir yanlış yapmadı beni gerçekten sevdiğini hissedebiliyorum ama kız normal değil işte. Dediğiniz gibi ailede normal değil ileride sorun olacak bilmiyorum gerçekten kafam çok bulanık hocam. Arkadaş çevremdede güvenebileceğim 2-3 insan var. Herkese anlatamıyorum durumu o yüzden buraya yazdım. Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 20 Ağustos 2019; 23:38:52 >

• Kardeşim düzgün bi insan olduğun için sana gerçek bi tavsiyede buluncam. Hiç kurcalama bela kokusu alıyorum. Seni yıpratır bezdirir hayattan bu insanlar. Söyleyeceklerim bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoelroc -- 18 Ağustos 2019; 15:15:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoelroc

Kardeşim düzgün bi insan olduğun için sana gerçek bi tavsiyede buluncam. Hiç kurcalama bela kokusu alıyorum. Seni yıpratır bezdirir hayattan bu insanlar. Söyleyeceklerim bu kadar.
    Hocam cidden çok yıprandım zaten ama kızıda çok seviyorum işte böyle olması çok canımı sıkıyor. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Size tek tavsiyem bile bile atese yurumeyin ama hakkınızda hayirlisi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tusilencio

Size tek tavsiyem bile bile atese yurumeyin ama hakkınızda hayirlisi olsun
    En mantıklısı bu zaten hocam ama bazen duygular ön plana çıkıyor ve mantık devre dışı kalıyor işte. Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.

Yaşınız genç ve umuyorum ki önünüzde uzun bir hayat olacak. Size tavsiyem kendinize başka bir yol çizmeniz olacaktır ama asla sizin gibi hissedemeyeceğimiz için havada kalacak biliyorum.

• quote:

Yaşınız genç ve umuyorum ki önünüzde uzun bir hayat olacak. Size tavsiyem kendinize başka bir yol çizmeniz olacaktır ama asla sizin gibi hissedemeyeceğimiz için havada kalacak biliyorum.
    Her ne kadar fikir almak için konu açmış olsam bile dediğiniz gibi bunu yaşamak ayrı birşey olduğu için insana koyuyor. Aklımdaki fikir yarın gidip kız evdeyse ve tekse kızı aşağı çağırıp konuşmak durumdan bahsetmek ve olanları görmek. Büyük ihtimalle bu saatten sonra olmayacak zaten ben sadece son kez konuşmak istiyorum kızın bu konudan haberi var mı yok mu annesinin dolduruşuna gelip beni kötü bir insan olarak hatırlamasını istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 20 Ağustos 2019; 23:48:12 >
    Kendinizi ezdirmeden, önce "ben" diyerek hareket edeceğinizi düşündüğüm için yanına gidip konuşmanız fikrine karşıt bir şey söylemeyeceğim.

Her şey tatlıya bağlandı diyelim kızla ama bu sefer ailesi hayatı size zindan edecek. Hele birde evlilik olursa o zaman görürsünüz asıl sıkıntıyı.

Sizi tebrik ediyorum tabi ki. Zor yolu seçmeniz büyük cesaret doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Hocam okursanız sevinirim sizinde fikrinizi almak isterim. Okumazsanızda canınız sağolsun.

Alıntıları Göster
    Kibar cevabınızdan dolayı okudum, tavsiyem hem kendi akıl sağlınız hem de kızın akıl sağlığı için kızdan uzak durmanız. Şuan barışsanız bile eminim ki aynı ve benzer şeyler tekrar yaşanacaktır. Kısacası mutlu bir gelecek göremedim daha gençsiniz bağlanmayın bir kişiye bu kadar.

• bunu okuyan çocuk kör olabilir.

insan paragraf vs koyar.Okumak gözümde büyüdü.
    Dostum devamına gerek yok. Kız erkek fark etmez. Ağzından küfür çıkan insanlarla ben bile arkadaşlık yapmıyorum.

Benden size gönülden abi kardeş gibi bir tavsiye, ne olursa olsun ağzınızdan lağım çıkartmayı bırakın. Toplum içinde bu şekilde hiç hoş karşılanmıyorsunuz.

Ayrıca konuda yazdıklarınızı ilgili olarak. Çok zorlamak lazım. Ben kendi prensibim olarak bitti diyen bir kıza bir daha dönüp bakmam bile. Ayrılacak, boşanacam, bitti, görüşmek istemiyorum diyen bir kız için 1 sn bile düşünme. Çünkü her seferinde bu kozu kullanarak sana istediği her şeyi yaptırırı köpek eder seni. Bitti derse tamam de çek git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozeba -- 18 Ağustos 2019; 16:3:6 >
  • Hocam arada paragraf kullansaydın gerçekten okuyacaktım yazdıklarını ama bu şekilde kör olma olasılığım yüksek, o yüzden okuyamadım kusura bakma.
  • quote:

Kendinizi ezdirmeden, önce "ben" diyerek hareket edeceğinizi düşündüğüm için yanına gidip konuşmanız fikrine karşıt bir şey söylemeyeceğim.

Her şey tatlıya bağlandı diyelim kızla ama bu sefer ailesi hayatı size zindan edecek. Hele birde evlilik olursa o zaman görürsünüz asıl sıkıntıyı.

Sizi tebrik ediyorum tabi ki. Zor yolu seçmeniz büyük cesaret doğrusu.
    Tatlıya bağlanacağını hiç sanmıyorum hocam. Dediğiniz gibi ileride ben sıkıntı çekeceğim ama sevdiğim için bazı şeylere katlanabilirim. Tabiki bu belirli bir yere kadar sürer. Yarın olsunda bir, hayır olsun..

• @caneycaney@Lorne Malvo

Düzenledim hocam ilk mesajı. Okuyabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Kibar cevabınızdan dolayı okudum, tavsiyem hem kendi akıl sağlınız hem de kızın akıl sağlığı için kızdan uzak durmanız. Şuan barışsanız bile eminim ki aynı ve benzer şeyler tekrar yaşanacaktır. Kısacası mutlu bir gelecek göremedim daha gençsiniz bağlanmayın bir kişiye bu kadar.

Alıntıları Göster
    Açıkçası bende göremiyorum. İyi anlaşıyoruz genelde yanyanayken, yanyana değilken hep bir problem oluyor. Telefonda vs sürekli kavga ediyoruz ama yanyanayken bu bana ettiği hakaret ve tokat olayından önce bu kadar büyük bir kavga etmemiştik. Normaldi herşey yanyanayken ama işte yanyana değilken böyle oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 18 Ağustos 2019; 16:13:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tamamını okumadınız sanırım.

• up

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.