Şimdi Ara

Kız arkadaşımdan ayrılmalımıyım ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pringles

ayrılırsan pişman olursun

neden hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ün!em

quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

ciddi cevap ver fiziksel yakınlaşma oluyor mu

İleri gitmeyecek şekilde

Gec ayril git, 1 ayda ileri bi yakinlasma olmasa ayriliyorum, ozel durum olmadigi surece. Prensip meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar 3 senelik düzenli ilişkim var(20 yaşındayım). Aramızda bir sorunda yok ama artık eski heycan kalmadı herşey sıradanlaştı. İçimdeki heycan sevgi aşk bitti desem yeridir.. sabah kalkınca gunaydın yazasım gelmiyor ama yine bi tarafım ona bağlı gibi bunu 3 senenin etkisinden zannediyorum. Şu sıralar bana ilgi göstermiyorsun diyor bende yapmacık hareket etmeyi sevmiyorum. Ne yapmalıyım sizce tamamen mi ayrılmalı yoksa zamanamı bırakmalı gerçekten çok iyi birisi güzelce ayrılmak istesem 3 sene birlikte geçirdik artık seni sevmiyorum demeye dilim gitmiyor. İçimden keşke babası ayırsada benim tarafımdan reddedildiğini bilmesin istiyorum.. bu sene ünive başlayacağım aramız iyice açılıcak herşey dahada kötümü olur iyimi olur.. biraz uzun oldu farkındayım ama yorumunuzu esirgemezseniz sevinirim..

İleride o kişi ile evlenmeyi düşünmüyorsan ayrıl. Ne kendini ne de onu oyala.

• Pişmanlık duyacağına, eksiklik hissedeceğine eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elays

Pişmanlık duyacağına, eksiklik hissedeceğine eminim.

hocam 3 sene oldu beraber elbet eksiklik hissederim ama şuanda onu mutlu edemiyorum bende mutlu değilim zamanlık birşeymi onuda bilmiyorum
  • Aynı yaşlardayız. Kız arkadaşımla 3 buçuk senedir birlikteyiz. Arada böyle dönem oluyor soğuma gibi. Sonra geçiyor.
  • Ne sıklıkla yuzyuze gorusuyorsunu z

• Hocam bence simdi ayrilma.Cunku keske diyebilirsin.Her iliskide vardir bu heyecan meselesi.Sen suan zamana birak,eger boyle devam ederse,al kizi karsina ve acikla durumu.Artik eski heyecan yok de ve beraber care bulmaya bakin.Yoksa her iliskide oluyor dedigim gibi gecer ins. en kisa zamanda..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pringles

ayrılırsan pişman olursun

neden hocam

şimdi beraber mutsuz olduğunuzu düşünüyorsun ama eğer ayrılırsan böyle düşünmeyeceksin, her üzgün olduğunda,mutlu olduğunda,bir şeyler hissettiğinde onu aramak isteyeceksin ama yapamayacaksın,o numarayı çevirememek de misli misli pişmanlık getirecek, ama yine de aranızdakileri ne kadar bilebilirim ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProKiller06

Hocam bence simdi ayrilma.Cunku keske diyebilirsin.Her iliskide vardir bu heyecan meselesi.Sen suan zamana birak,eger boyle devam ederse,al kizi karsina ve acikla durumu.Artik eski heyecan yok de ve beraber care bulmaya bakin.Yoksa her iliskide oluyor dedigim gibi gecer ins. en kisa zamanda..

Haklısınız çoğunluğun görüşü bu tarafta 3-4 ay sonra ünive gitcem belki araya mesafe girerse durumlar değişebilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

ciddi cevap ver fiziksel yakınlaşma oluyor mu

İleri gitmeyecek şekilde

ne gibi ileri gitmeyecek şekilde hocam sadece öpüşme falanmı yani
  • Ayrılırsan olacağı söyleyeyim :

Ayrılacaksın, müthiş bir özgürlüğe kavuşacaksın üniversite başlayınca. Yeniden doğmuş gibi hissedeceksin. Kız ise tam tersi hayattan kopuk yaşayacak.

Okulun başlayınca ortam görünce "İyi ki ayrılmışım bee.." diyeceksin. Kız ise seni çoktan unutmuş, hayatına bakıyor olacak.

Üniversitede işler tahmin ettiğin gibi gitmeyecek. Kız arkadaş edinme çabaların boşa gidecek.. Bu noktada ya birini bulacaksın ama eskisini sana çok aratacak, ya kimseyi bulamayıp bunalıma gireceksin, ya da birisini bulacaksın ama o kız seni çok fena kullanacak, dersler vs. her şey boka saracak.

İşte o noktada eski sevgilini düşüneceksin. Köpek gibi pişman olacaksın.. İş işten geçmiş olacak..

(Kızı övmenden dolayı böyle dedim. Beraber olunacak bir kız ise gerçekten bu dediklerim geçerlidir.)

• Artık ilişkiler çıkar ilişkisine döndü dostum. İki tarafında birbirini sevdiği ilişkiler yok artık. Kız seni seviyorsa, sana saygı gösteriyorsa bence bırakma kızı. Ayrıldığında göreceksin artık kızların(çoğunun) nasıl biri olduğunu.

• Ayrılmalısın..

Buraya yazanların kaçı aynı durumu yaşadı bilmiyorum, ama ben aynısını yaşadım. Ayrıl hocam, üniversitede ya da başka zaman illa ki bir yerde başkasını seveceksin görürsün, ve bu olay eğer 3 senelik sevgilinle çıkarken olursa kendini de onu da çok yıpratırsın. İnsanda bazen duygusal boşluklar, düşüşler olur, şayet senin durumun öyle bişey değilse ayrılmanı tavsiye ediyorum. Bir kere bitince o sevgi, gidince o anlam, yerine gelmesi çok zor bazı şeylerin.. Daha fazla konuşmak istersen pm atabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Ayrılırsan olacağı söyleyeyim :

Ayrılacaksın, müthiş bir özgürlüğe kavuşacaksın üniversite başlayınca. Yeniden doğmuş gibi hissedeceksin. Kız ise tam tersi hayattan kopuk yaşayacak.

Okulun başlayınca ortam görünce "İyi ki ayrılmışım bee.." diyeceksin. Kız ise seni çoktan unutmuş, hayatına bakıyor olacak.

Üniversitede işler tahmin ettiğin gibi gitmeyecek. Kız arkadaş edinme çabaların boşa gidecek.. Bu noktada ya birini bulacaksın ama eskisini sana çok aratacak, ya kimseyi bulamayıp bunalıma gireceksin, ya da birisini bulacaksın ama o kız seni çok fena kullanacak, dersler vs. her şey boka saracak.

İşte o noktada eski sevgilini düşüneceksin. Köpek gibi pişman olacaksın.. İş işten geçmiş olacak..

(Kızı övmenden dolayı böyle dedim. Beraber olunacak bir kız ise gerçekten bu dediklerim geçerlidir.)

Hocam hani bu kızdan sıkıldım ayrılayım diğer kızlara sulanayım kafasında değilim. Beni umursamıyorsun artık vb. şeyler demeye başladı benimde içimden gelmiyor güzel birşeyler söylemek bazı şeyleri yapmak. Sabah uyanınca güzel bir mesaj atmıyorum birlikte bi aktiviteden zevk almamaya başladım yani. Evet iyi birisi bana karşı bi yamuğu kötü birşeyi olmadı ama bunlar yetmiyor sanki eksik zamanla herşeyini iyice tanıdım bütün gün aynı monoton geliyor acaba ondanmı neden anlamıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ProKiller06

Hocam bence simdi ayrilma.Cunku keske diyebilirsin.Her iliskide vardir bu heyecan meselesi.Sen suan zamana birak,eger boyle devam ederse,al kizi karsina ve acikla durumu.Artik eski heyecan yok de ve beraber care bulmaya bakin.Yoksa her iliskide oluyor dedigim gibi gecer ins. en kisa zamanda..

Haklısınız çoğunluğun görüşü bu tarafta 3-4 ay sonra ünive gitcem belki araya mesafe girerse durumlar değişebilir

Yani.İlerde uni girince isler bence duzelir.Cunku birbirinizi goremiceksiniz ve gercekten istiyorsaniz birbirinizi gormek isteyeceksiniz.Bu da ozleme yol acacak yani heyecan anlaminada gelebilir.Zaman herseyin ilaci hemen pes etmek yanlis olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şampiyon Sperm -- 19 Mayıs 2013; 2:10:40 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Ayrılırsan olacağı söyleyeyim :

Hocam hani bu kızdan sıkıldım ayrılayım diğer kızlara sulanayım kafasında değilim. Beni umursamıyorsun artık vb. şeyler demeye başladı benimde içimden gelmiyor güzel birşeyler söylemek bazı şeyleri yapmak. Sabah uyanınca güzel bir mesaj atmıyorum birlikte bi aktiviteden zevk almamaya başladım yani. Evet iyi birisi bana karşı bi yamuğu kötü birşeyi olmadı ama bunlar yetmiyor sanki eksik zamanla herşeyini iyice tanıdım bütün gün aynı monoton geliyor acaba ondanmı neden anlamıyorum.

Bir üstteki arkadaşın da dediği gibi, bu tür iniş-çıkışlar her ilişkide olur.

Edit: Emin ol gerçekten seviyorsanız birbirinizi, üniversite - şehir uzaklığı yüzünden ya daha fazla bağlanırsınız ya da sevmiyorsanız o ilişki kendiliğinden biter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 19 Mayıs 2013; 2:11:16 >

• Dediğiniz gibi zamana bırakıyorum inş herşey yoluna girer zaman ayırıpta yorum atanlara teşekkür ederim tek tek
  • Ayrıl gitsin ya sogumuşşsun bende ayrıldım 5 senelik ilişkim biteli 3 hafta oldu aynen artık sogudum herseyinden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.