Şimdi Ara

kız arkadaşımdan ayrılmak istiyorum tavsiyeleriniz nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 aydır beraber olduğum kız arkadaşımdan ayrılmak istiyorum , başta ben ondan çok etkilenmiştim ama o bana karşı biraz soğuktu bir iki hediye aldım

biraz daha yakın olmaya çalıştım ve kalbini kazandım . o şimdi beni çok seviyor ama ben her geçen gün ondan soğumaya başladım her saat arıyor

özlediğini söylüyor onu aramamı istiyor görüntülü aramazsam küsüyor, izin günün de yanımda kalmak istiyor ,hatta arabam ile ufak bir kaza geçirdim

para yardımı yapmak istedi hediye parfüm aldı iyi birisi ama ona karşı hiç bir his beslemiyorum onu kırmadan üzmeden nasıl bitirebilirim bu ilişkiyi

• yav 

• Hayali bi kız arkadas olmali cunku bir dhlinin....

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yüzüne sesli bir şekilde ossur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgi ver gidecektir denendi onaylandı

• forumda sahtekar dolu ama ben onlardan değilim :) istanbul bahçelievler civarı isen resimlerimizi göstere bilirim yada mesajlarını

• Avanguardia kullanıcısına yanıt

sen kız arkadaşın olursa öyle yaparsın gerçi bu kafayla kız arkadaşın olması zor :)

• clubber80 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam Beylikdüzü'nde yim ama param yok şuan 20-30₺ ateslersen ibanima gelirim.

• Çözüm için buradayım.

Threesome istiyorum aşkım de, kabul etmez, sinirlenir ve ayrılırsa istediğin olur; kabul ederse de beline kuvvet evlat

Gerçi çok şerefsizce bir ayrılık şekli olur bu. İyisi mi ben artık ilişkiyi yürütmek istemiyorum de git.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok ilgi beni soğutuyor de bitti gitti. iyi biriymiş işte ilişki işi böyledir. varsa sorunun oturur konuşursun düzeltirsin.

ha hayatımda elim kız eline değmedi bir tarafımdan yazıyorum

edit: ayrıca ayrılmak istiyorsan ayrıl. kızı ne salak yerine koy ne de vaktini ve emeğini harca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 23 Haziran 2021; 17:47:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.