Şimdi Ara

Kız arkadaşımdan ayrıldım :( (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: YuSuFBuLDu

Ara vermek = Ayrılmak..

çok dogru..
  • Kız onu dedıgı an tamam salla ayrılalım dıyecektın gıdecektın duygusal bakmayın bu ıslere kendınız ıcın yasayın. olurda barısırsanız eskısı gıbı davranma oyuncak olark kıullan o kızı. ben ole yaparım ınanmazsam sevgısıne
  • Takip et kızı başkasıyla görürken git bir iki lâf et vur tekmeyi gitsin.
  • Ben en çok değer verdiğime yanıyorum. İlk başlarda benim için ölüyordu 2 dk mesaj atmasam direk sorgu suale çekiyordu.Keşke öyle kalsaymışta kızı havalandırmasaydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

Kız onu dedıgı an tamam salla ayrılalım dıyecektın gıdecektın duygusal bakmayın bu ıslere kendınız ıcın yasayın. olurda barısırsanız eskısı gıbı davranma oyuncak olark kıullan o kızı. ben ole yaparım ınanmazsam sevgısıne

Adamsın be hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan23

quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

Kız onu dedıgı an tamam salla ayrılalım dıyecektın gıdecektın duygusal bakmayın bu ıslere kendınız ıcın yasayın. olurda barısırsanız eskısı gıbı davranma oyuncak olark kıullan o kızı. ben ole yaparım ınanmazsam sevgısıne

Adamsın be hocam.

Adamlık Deyıl dıye gorunur benım dusuncem aslında
    ama dıyorum sana hıcbır ılıskınde duygusllasma gordugun her kızada asık oldum deme hayranlıktır hoslanmadır fızıkıne kapılırsın olay bu.
    o kızlada barısırsan eskısı gıbı saf bı sevgı besleme ıhtıyacın eglencen ıcın kullan.senden degerlı bıse yok.

• Eyw hocam ya birazda olsa rahatladım.
  • La bosver uzulupde poposunu kaldirma sal gitsin doner elbet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: visivo

La bosver uzulupde poposunu kaldirma sal gitsin doner elbet

Aynen dostum yaptığım hataya yanıyorum zaten neden poposunu kaldırdım diye .s
  • Hacı bu işin kızı erkeği yok :)

Kızda erkekde aynı :) Ayrılmak ister ama en medeni veya en az nasıl üzerim ayrılırım ? düşüncesinin sonucunda

" Ya ilişkimiz çok monotonlaştı biraz ara verek" , " ya ben çok hayvanım sana layık değilim " , " ya mükemmelsin ama bende bi problem var seni çok seviyorum ama ara verelim boğuldum "

Tipik ergen ayrılma şekilleri :)

Dişiler 25 yaşından sonra mantıklı oluyorlar... Tabi o zaman'a kadar kaç tane kurt tilki tarafından oyuna getirilip üzülerek olgunlaşıyor...
    Erkekler 27-28'den sonra adam oluyor :) Gerçi hiç bir zaman olmuyoruz ya neyse Sadece daha mantıklı davranıp yediğimiz ve attığımız tokatlar olgunlaştırıyor :)

Benim tezim var arkadaş :) Çok sosyal erkekten / dişiden YAR olmaz.... Asosyal erkekten dişiden ruh eşini bulursun :)

• Zaten bir kere ilişkiye ''ara vermek'' terimi girdi mi o ilişkiden hayır gelmez. Bunu diyen kızdan da hayır gelmez. Zaten bunu deyip de geri dönüyorsa senden iyisini bulamadığı için dönüyordur..
    Ayrıca seni seviyorum ama.., sana aşığım ama.., seni özlüyorum ama.. Ama dan önceki hiçbir sözün değeri yoktur, unutma.
  • Anladıgım kadarıyla seni yedeğe almış,seni seviyorum "AMA " su ama kelimesi varsa bitirceksin olayı,hatta bana kalırsa kızın sana dönmesini bekle 2inci günü ayrılmak istiyorum de sen koy postayı.
  • Böylece 4S Kuralı nın ne kadar doğru bir kural olduğunu birkez daha hatırlamış olduk.
  • ara vermek ne demek ya . bende karşılaştım bu durumlada bir anlam veremedim. bunlar boş işler arkadaşım. benim sana iki tavsıyem olcak .

birincisi başka kızlarla takılmaya başla hiçbir kızı boyle melek gibi görüp aşık olma. gez toz takıl falan fılan snra baktın sıkıldın veya o sıkıldı birbirinize yol verin gitsin.

ikinci ise benim sana tavsıyem budur. sevgili olayları falan tamamen saçmalıktan ibaret , kendi işine ve aşına bak sonra temiz birini bulup evlen derim. benimde kız arkadaşlarım oldu çok şey yaşadım kızlarla ama bu yaşadıklarım sadece kızları kırletmiyor benide ruhen kirletti. onun için bundan sonra sevgili falan olaylarını girmiyorum. ilerde temiz birini allah nasip ederse evleniriz. diğer türlü b.ktan işler bunlar
  • deveye diken adama si..en yarar manık budur ......erkek adam sevmez sevilir yiğennnnn
  • [ Haklısınız Hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.