Şimdi Ara

kız arkadaşıma ulaşamıyorum (edit: bu sabah görüştük sağol dh) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

quote:

Orijinalden alıntı: salih amel

seni taslarim ha

Aha bulduk cahil köyün celladını

ne diyon la denisik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son ana kadar inandım lan.
  • diyablo ..... Belanı .... Dizeleri sardı dört bir yanını

• So cold'u dinlerken iyi gidiyordu ama gercek değilmiss lanet olsun

• Arkadaşlar telefonu yeme kısmı kötü bir şakaydı, bir faydanız dokunamayacağını düşünüp bari güldüreyim sizi diye böyle yazayım demiştim. Ama güldürmektense oh god why yaptırmışım size, neyse bu sabah ona ulaştım, olayların geri kalanını anlatıyorum şimdi.

ogw:
     kız arkadaşıma ulaşamıyorum (edit: bu sabah görüştük sağol dh)

Güzelliğini fark ettikten sonra da o garip his iyice yoğunlaştı bende.Hani tam göğsünüzde fişek patlamış gibi bir ısı yayılır ya, yaşayanlar anlamıştır,her baktığında tekrar oluyordu bu. ama gerçekten ona hiçbir şey söyleyemezdim, söylemeyeceğimi bildiğim için ne yapsam ne etsem diye düşünürken tekrar başını yavaşça kaldırdı, gözgöze geldik.Birkaç saniye sürdü bu da ama sanki bir saat geçti öyle diyeyim size.Yaşlandım lan sanki.Neyse bu kez gülümsemiyordu,ciddi de değildi tam bir normal yüz ifadesi yani, ben göz kırptım ne var ne yok manasında, sonra tek yanağıyla hafifçe gülümsedi, yanımdaki teyzeye yer vermek üzere koltuktan kalktı buyrun teyzecim diyip. Etraf çok kalabalık olduğundan tutunacak yer yok tabi hiç, arada sarsıntı da oluyor, kolumu uzattım sağol deyip sıkıca tuttu bu.

Benim durağa geldik.

-Burda bizim ev.
    -Tamam kendine dikkat et(gülüşmeler)
    -Olur, sen de et hadi iyi akşamlar.

İçim buruk, merdivenlerden çıkarken bildirim geldi arkadaşlık isteğiniz var diye, oydu tabii.Onayladım ve chatten gece 3e kadar konuştuk o gün.İlk başlarda sanırım fazla istekli görünmemek için soğuk davranmaya çalışıyordu, sonradan normale döndü rahat hissedince. 2 buçuk gibi birden çevrimdışı oldu. şarjı bitmiş, adaptörde içerideymiş, alırsa uyanırmış evdekiler diye hattını eski telefonuna takıp aramış.

-Önemli değildi yarına da konuşurduk. dedim biraz sessizlik oldu sonra
    -Seni sss dedi birden,tamamlayamadı yani,
    -Ben de seni sss hemde çok ss dedim, güldük sonra.
    -İyice şımardın sen, dalga geçiyor bide. dedi gülerek.
    -Bunu nasıl söylersin?Çok kırıcısın. dedim.

Ardından telefonu yüzüne kapattım. Tekrar aradığımda da açmadı telefonunu.5 dk sonra 3. kez aradım, kapalıydı bu sefer de.Foursquare'den en son check in yaptığı yere doğru koşturdum ceketimi sırtıma alıp.

Bir kahveciydi.Kepenkler kapalıydı tabii. Kilidin hemen yanına el bombası attım ve içeri girdim. 13 nolu masada onun saç teline ulaştım, yanımdaki dna analiz makinesi, onun bizim güneş sistemimize ait olmadığını saptadığında adeta başımdan kaynar sular dökülmüş gibi oldu.

Neyse saçmaladım gene arkadaşlar.

-İyice şımardın sen, dalga geçiyor bide. dedi gülerek.
    -Seni görmek istiyorum. dedim ben de.
    -Tamam. dedi ve adresi verdi.

Ceketimi kuşanarak atıma binip yola koyuldum.Yolda atım öldü, onun anısına üzerine bir sis bombası atıp oradan uzaklaştım.Sevgilimle buluştum ve atımı onun yüzünden kaybettiğimi söyledim, çok üzüldü.

-Senin suçun değildi güzelim. Dedim.
    -Seni çok seviyorum. dedi ve boynuma sıkıca sarıldı.

O an o kadar güzeldi ki arkadaşlar, sonsuza dek sürmesi için her şeyimi verirdim.Canımı bile.Sonra neden olmasın dedim ve el bombamın pimini çektim.Patlamadı tabii, ki buraya yazabiliyorum.

Bunu nasıl yaparsın deyip gitmişti, neyse sabah yine evlerine gittim gönlünü aldım affetti beni bu kez. Yardımlarınız için sağolun dostlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 21 Nisan 2013; 14:46:38 >
  • defol git

• quote:

O an o kadar güzeldi ki arkadaşlar, sonsuza dek sürmesi için her şeyimi verirdim.Canımı bile.Sonra neden olmasın dedim ve el bombamın pimini çektim.Patlamadı tabii, ki buraya yazabiliyorum.

olmuş
  • Tam romantiklesiyorum ama ambiyansın içine ediyon hep

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

/>

gifi gördüm okumadım
  • Okumayın+Csb+Blok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Okumayın+Csb+Blok.

hll knk
  • Güzel paylaşım teraziye tıkladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

/>

Allah aşkına şu gifi yasaklayın

en az 15 ker ebakıyorum ya lanet olsun ne saçma bi kişiliktir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

quote:

olmuş

• ah ulan kötü şey seni
  • Ayrandan sonrasını okumadım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.