Şimdi Ara

Kız arkadaşım soğuk davranmaya başladı(25 Aralık Edit Geldi!) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
243
Cevap
13
Favori
25.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ver yolu delikanlı ol kıymetini bilsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yedek listesine geçmişsin galiba.
  • Baska birisiyle tanismis duygularini tartiyordur, bu durumda 2 opsiyonun var. Cok onemli degilse ve ayriligi goze alabiliyorsan, ararsin ya da gorusursun ve ayni seyi yaparsin.
    Yani birisiyle tanistim kafam karisik, kusura bakma sana kendimi veremiyorum. Bunu yapman icin gidip kiza dil dokmus olmaman lazim neden soguksun ne oluyor vs diye, eger yapmissan da 1 hafta arama sonra bu sekilde mesaj at gec.

Yok ben ayrilmak istemiyorum dersen; sakin ola kiza noolur bak ama ben seni cok seviyorum vs geyigi yapma. Eger sosyal medyadan birbirinizi takip ediyorsaniz bol bol ortamlarda resim cektir ama guzel kiligini kiyafetini degistir al eline normalde icmedigin birsey yaninda onun tanimadigi kisiler ve super geceydi vs tagleri.
    Afallayacak ve anlamaya calisacaktir sakin anlamasina izin verme.
    ufak ufak dokulur..

garanti olarak kaybedecegin durum ise kizi bogmak, sozle sevdigini ispatlamaya calismak vs olur.
  • 10-12 yıllık planları 1-2 yıla düşürmesinin altında acaba bir hastalığa (kanser gibi) yakalanması ve seni de çok sevdiği için ve o durumda ( kemoterapi benzeri süreç) görüp üzülmemen için de yapıyor olamaz mı?

• Etrafındakilere bak talipkilerim çok havası vermek için seni yedekte tutuyor dostum sende aynı şekilde başka birini bulmaya çalış

• Hemen başkasını bul kardeşim başkası tarafından istendiğini görûnce değere binersin köpek gibi olur dolanır etrafın'da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız haklı 3 aydır beraber olduğun insanla ne nişan planı ne evlilik planı.
    Kız sıkılmış senin bu aşırı sahiplenme huyundan.Aynı frekanslarda değilsiniz. Birbirinize yol verin gitsin. Sessizce dağılın...

• Bilader hic yazma bakalim napacak.

• Birden aklıma şu geldi

Kız arkadaşım soğuk davranmaya başladı(25 Aralık Edit Geldi!)

• Seninle olmak için iki kişinin anlaşması yeterli olacağını düşünen zihniyet başka birisi ile olması için iki kişinin anlaşması yeter deyip başka birini bulmuş olabilir. Nihayetinde bir akşam yemeğine ya da balışmaya bakar.

Hepiniz çıkarınız için ayağa düşürdüğünüz ahlaksızlığınızda boğulacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumadım ama Bazı insanlarin terk edecek kadar özgüveni yoktur senin bitirmeni istiyordur. Ha trip atıyorsa bu süreçte kala bir ümit vardır sizin için, ve senden beklentisi vardır.

• BehlülHaznedar B kullanıcısına yanıt
    Belliki o hatunu biri yiyor, yol ver gitsin zaten o vereceğini vermiştir başkasına

• Seni artık elde etti ve degersizleştin, etrafında kız arkadaşın var mı?
    Yoksa olsun ve bu onu bilsin, tek tavsiyem budur.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Doğru dedin, Kızlar nedense başka bir kız gündemde olunca kontrolü kaybediyor, gençler size tavsiyem budur, sevgiliniz varken etrafınizda başka kızın varlığını hissetmeliler.

• ''Birini sevmiyorsan da dersin ki seni sevmiyorum,sevemem seninle sadece eğlenmek istiyorum arkadaş olarak gezelim tozalım. Çok zor bir şey değil bunu yapmak Kafalarının içinde ne dönüyor cidden çok merak ediyorum.''

yaşadıklarınız doğru ise bu yazdığınızı siz uygulayın hocam.

sağlıcakla.
  • Kizla yüz yüze buluşunca kusura bakma iki haftadır seninle ilgilenemiyorum hayatımda başkası var böyle devam etmek istersen srada görüşürüz de bakalım ne dicek

• Hayatına yeni birisini almak istiyordur.

• Fazla içli dışlı olmuşsunuzdur sıkılmıştır çünkü kolay elde edilmişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 9 Aralık 2019; 9:55:5 >
  • Başkasını bulmuştur dostum. Sen de bi an önce alternatif arayışına gir bence

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.