Şimdi Ara

Kız arkadaşım en iyi arkadaşımla aldatıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Öncelikle bu kadar özel bir şeyi danışmak için aklıma ilk dh geldi. Bugün 5. Sınıfa giden kardeşim 19 mayıs şiiri okudu. Onu dinledim sonra eve giderken baktım en iyi arkadaşım geliyor isim vermek istemiyorum. Canı sıkıldı ve beni eve çağırdı kabul ettim gittik. Ben ona bi Online oyunda hesap vercektim. Dediki sen git msn yi aktar üzerime ben ps hazırlıyım pes kapısak dedi. Tamam dedim demez olaydım. Facesi açıktı ve benim 2011 den beri çıktığım kızla konuşmalarını okudum şoka düştüm. Benden falan bahsetmiş ler. Çaktırmadım. Ne yapayim sizce yardım edin dh halkı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aranız bozulsun diye Bilerek yapmıştır.kız seni sevmese ayrılırdı zaten.
    Not:Eğer zengin değilsen,yaşında büyük değilse

• Kardeşini dinledin okuldamı bıraktın yoksa kardeşinde seninle arkadaşının evine mi girdi
  • Yaşım 19. Fakat farklı postalarda 15 16 17 görebilirsiniz kuzenlerimle kullanıyorum. Zenginlik kavramı göreceli Sana göre zengin bill Gates e göre fakirim. Kendimce zengin olduğumu düşünüyorum ama. Kardeşim eve gitti çıkışta.

• Yardımcı olcak yok mu

• ne konuşmuşlar
  • msn
  • Cocuk hem hesabina hem de sevgiline kayiyor ayakta uyuyon, safmisin soracan sevgilind ilk sonra harekete gececen

• Kardeşim mantıklı düşün bunu yapan birinin böyle bir hataya kolay kolay düşeceğini zannetmiyorum.Yapıyosa tedbirini çoktan almıştır merak etme yani bu kadar kolay ipi elden bırakmazdı.Bilerek yaptı bence senin bilmeni istedi aralarında geçenleri

• Godoş musun? Kızı terket elemana da bir daha arkadaşım deme. Biraz gururlu olun. 3 kuruşluk kaşarları baş tacı ediyosunuz. Erkeklik sizin gibiler yüzünden ayaklar altında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüğün konuşma günlük konuşma tarzı mıydı yoksa üslup farklı mıydı ?

• Konuşmanın içeriği lazım sana yardım edebilmem için.
  • --- Bu mesaj otomatik olarak silinmiştir ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerasker -- 6 Temmuz 2018; 13:3:12 >
  • kardeşinin 19 mayıs şiiri okuması durumla ne alaka hala çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerasker

msn kapantı beyler. csb olduğu burdan belli. konu kilit

Oyunlarda account email adreslerine bağlıdır , ülkemizde de genellikle e mail adresini ver yerine msn adresini ver diye bir terim kullanıldığı için eskiden beri msn o msn dir .chat zımbırtısı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 20 Mayıs 2013; 0:48:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerasker

msn kapantı beyler. csb olduğu burdan belli. konu kilit

halen bazı sitelerden indirilen msnler çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeteroSapien

Godoş musun? Kızı terket elemana da bir daha arkadaşım deme. Biraz gururlu olun. 3 kuruşluk kaşarları baş tacı ediyosunuz. Erkeklik sizin gibiler yüzünden ayaklar altında.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

Yaşım 19. Fakat farklı postalarda 15 16 17 görebilirsiniz kuzenlerimle kullanıyorum. Zenginlik kavramı göreceli Sana göre zengin bill Gates e göre fakirim. Kendimce zengin olduğumu düşünüyorum ama. Kardeşim eve gitti çıkışta.

Bana göre zengin misin?

Adam açtığım konuyu okumamış beyler;(Bkz: C200 mü Audi A5 mi?)
    (Arkadaşa ithafen yazdım,hava atmak gibi olmasın)

Bana göre zenginsen zaten kız para için takılıyordur.

• kız gitmiş hesabı vermeseydin bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

kız gitmiş hesabı vermeseydin bari

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.