Şimdi Ara

Kız arkadaşı olmayanlara KESİN ÇÖZÜMM!!( bir kişide sağolasın kardeşim sevgili bulduk demedi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
6
Favori
20.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: waleur5

kaynak totom yalniz ben çok kitap okuyorum saka maka oyle bir sey varsa hepinize gecmis olsun simdiden
    Mesaj hakkım yok yazamadım hocam. Kızın 2 ay önce sevgilisinden ayrıldığını öğrendim. Arkadaş olmaya doğru ilerliyoruz. Eğer arkadaş olursak gitmem adanaya. Niye masraf edeyim arkadaşlık için zaten işim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Döngü10

Boşluk kötü cidden bende kendimi hiç tasnif etmiyorum

Alıntıları Göster
    tasvip*

tasnif = sınıflandırma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

sahibinden.com'da , bayandan diye arat, gelen numaraları ara ve buluşmak için çağır, yemeğe götür , gerisi senin maharetine kalmış ...
    O tehlikeli hocam bu masumane

• Letgoda Kıyafet satan kız arkadaşıma yazılmaya çalışan lavuğa çok pis küfürler etmiştim bil istedim. Annenizi seviyorsanız elalemin sevgilisine yazılmayın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Di Zetemeno

Letgoda Kıyafet satan kız arkadaşıma yazılmaya çalışan lavuğa çok pis küfürler etmiştim bil istedim. Annenizi seviyorsanız elalemin sevgilisine yazılmayın :)
    Sevgilisi varsa konuşmaz zaten zorlayan yok konuşsun diye. Bu kızdan numarasını nasıl aldım. İnstagram facebook yok ancak whatsaptan tüm kitapların fotoğrafını atabilirim dedim. Kızda kabul ediyor. Sevgilisi varsa vermesin kardeşim bana iftira atma burda

• Yazmayanlarda oluyor onlara bende yazmıyorum tekrar herkesin sevgilisi kendine sadık kalsın. Sevmediğim konular bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Döngü10

Sevgilisi varsa konuşmaz zaten zorlayan yok konuşsun diye. Bu kızdan numarasını nasıl aldım. İnstagram facebook yok ancak whatsaptan tüm kitapların fotoğrafını atabilirim dedim. Kızda kabul ediyor. Sevgilisi varsa vermesin kardeşim bana iftira atma burda

Alıntıları Göster
    Ben uyarımı yaptım kardeşim benden çıktı artık. Sevgilisi varsa ve gelip sana küfür ederse burda konu açıp ağlamak yok o zaman tamam mı?

• Hep derler Türklerin aklı farklı çalışır diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizin gibi tipler yüzünden satış yapamıyorum üye sayısı azalıyor. Umarım polise gidip şikayetçi olurlarda aklınız başınıza gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Sizin gibi tipler yüzünden satış yapamıyorum üye sayısı azalıyor. Umarım polise gidip şikayetçi olurlarda aklınız başınıza gelir.
    Ne yaptık da polise gidecekler. Kitap değiştiriyoruz eğer hoşlanırsak da konuşmaya devam ederiz. Bu yaptığınız kıskançlık bence.

• beyini kullanmak budur işte.
  • bence gayet güzel bi taktik. kötü niyetli olmadığı aşikar. artniyetli biri bu fikri burada paylaşmazdı elbette. kardeşim umarım aradığın aşkı bulur ve mutlu olursun bir ömür...
  • Ben 31 yaşımdayım, 20 yaşındaki kızlarla takılmam normal olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_driver

bence gayet güzel bi taktik. kötü niyetli olmadığı aşikar. artniyetli biri bu fikri burada paylaşmazdı elbette. kardeşim umarım aradığın aşkı bulur ve mutlu olursun bir ömür...
    Çok sağolun. Karalamaya çalışmayan olmasa olmaz zaten

Ben niyetimi biliyorum önemli değil denilenler

• quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Ben 31 yaşımdayım, 20 yaşındaki kızlarla takılmam normal olur mu?
    Hayır hocam bence bulaşmayın

Size önerim üniversite kitapları satanlara bakmanız veya lisans kpss hahaha

• Ulen olsa nolacak 1 ay sonra başkasını bulup bizim kıçımıza tekmeyi vuruyorlar. Olan gene bize oluyor. En iyi tek tabanca

• Adamın kötü bir niyeti yokken niye herkes bu kadar kaba saba sözler sarfetmiş ki? Ha eğer olumsuz bir tutumda bulunursa şayet umarım ettiğini bulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android şart tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Letgo nerden indiriliyor link atarmısnız.
  • mervenin babası ,abisi yada sevgilisi seni bir yakalarsa bittin sen :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.