Şimdi Ara

Kız arkadaşa yılbaşı hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
6.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi sizce kız arkadaşıma yılbaşında ne alabilirim?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• hediyeyi ne zaman vereceğine bağlı

gece bberaber mi kalacaksınız hediyeyi ne zaman vericeksin.

yere ve zamana göre değişir hediye işi
  • Kendi çıplak resimlerinin arkasını imazala kırmızı kurdaleli bir pakete koy ve ver. Olmadı bulabilirsen yılbaşı temalı atkı alabilirsin.
  • Kırmızı don
  • yılbasında birlikte olamicaz maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: keroooo

yılbasında birlikte olamicaz maalesef

http://www.robertopirlanta.com/
  • Yaş?
  • cidden arkadaşlar yılbaşı geldi ve kız arkadaşımın yanına gitcem samsuna .aramız 4 saat ne alıyım sizce ne uygun olur.beraber kalmıycaz sadece aksama kadar beraberiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™
    cidden arkadaşlar yılbaşı geldi ve kız arkadaşımın yanına gitcem samsuna .aramız 4 saat ne alıyım sizce ne uygun olur.beraber kalmıycaz sadece aksama kadar beraberiz

Senin 4 saatlik yol çekip samsuna gitmen onun için bi hediyedir ztn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Sasuke_

quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™
    cidden arkadaşlar yılbaşı geldi ve kız arkadaşımın yanına gitcem samsuna .aramız 4 saat ne alıyım sizce ne uygun olur.beraber kalmıycaz sadece aksama kadar beraberiz

Senin 4 saatlik yol çekip samsuna gitmen onun için bi hediyedir ztn.

usta öylede yinede boş gitmeyelim diyorum 20-30 liralık hoş bi hediye alıyım diyorum

• ben de gitcem hiç bieşy almıcam gerek yok çünkü ben yeterim onun istediği de bu. hediye die kasma önemsiz. onla buluştuğnuzda beraberken dışarıda yapacağnız güzel bir jest ona hediye olabilir illa ayrı bişey alma
  • İç çamaşırı al. Yılbaşında başka ne alınır ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyunmaynağı

ben de gitcem hiç bieşy almıcam gerek yok çünkü ben yeterim onun istediği de bu. hediye die kasma önemsiz. onla buluştuğnuzda beraberken dışarıda yapacağnız güzel bir jest ona hediye olabilir illa ayrı bişey alma

sende haklısın aslında pek bilmem böle jest hediye falan işlerini nese ozaman gidince bakalım
  • Ya tabiki haklısınız kendiside söylüyor en büyük hediye sensin falan diye ama tabiki somut birşeyde almak istiyorum Bu arada ikimizinde yaşı 16
  • fazla pahalı bısey alma bence.. tek gül alıp içine güzel bi not yazabılırsın
  • @erse1905

benimde aklımdaydı galiba bunu yapacağım
  • Ben 120 liraya NIKE ESOFMAN takımı almıştım güzelde bişi ama çok büyük geldi değiştircek artık
  • Böyle günlerde iyi sevgilim yok diyorum
  • ben kız arkadasıma yılbaşı bileti hediye ettim tavsiye ederim herkeze
  • quote:

Orijinalden alıntı: uisik34

http://www.robertopirlanta.com/

kardeş buna baktımda indirime girmiş girmeseydi alırdım 3 4 tane
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.