Şimdi Ara

Kız Arkadaşa Doğum Gününde Ne Hediye Alınır? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
28.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ünal ABİ ben baştaki cevabı yazma nedenim burda seni sinir etmek degil ben bu cevabı daha önce otomobil genel bölümünde açtıgım bir mesaja sadece mesaj sayını çogaltmak için yazdıgın bir cevap için verdim
  • bence en güzel hediye doğum günü, sevgililer günü gibi günlerin dışında içinden gelerek aldığın hediyedir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

Ünal bence biraz daha takviye yap sen o parayaŞimdi ben mp3 çalar almıştım bayağı sevinmişti.Sende alabilirsin eğer yoksa.İkincisi biraz sıradan olsada parfüm ama önermem her ne kadar almış olsamdaÜçüncüsü güzel bir spor ayakkabı falan olabilir.Veya çanta bayanların ilgi duydukları ve vazgeçemeyecekleri şeylerden birisi.O da olmadı beyenebileceği bir kıyafet olabilir.Veya çok büyük bi peluş ayı falan olabilir.Valla aklıma başka birşey gelmiyor.Zaten benim gibi bir insandan fazlasını beklemek hata olur

MP3 çalar biraz zorlar beni ama şu çanta kıyafet gibi şeyler güzel olur. Parfüm çok klasik kalmaz ama kalıcı bi hediye olsun istiyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: IloveYouTuqcee

Puro al

Çüş. Hastalıktan dolayı sigarayı bırakıyorum sen puro al diyosun.
  • Doum günün kutlu olsun aşkım die topik aç orda herkes sevgilinin doum gününü kutlasın güzel şeyler yasın sonrada ona okut...

tabi bu extra olsa iyi lur ayrıca bi hediyede al yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: GKHN_93

ünal ABİ ben baştaki cevabı yazma nedenim burda seni sinir etmek degil ben bu cevabı daha önce otomobil genel bölümünde açtıgım bir mesaja sadece mesaj sayını çogaltmak için yazdıgın bir cevap için verdim

Mesaj sayımı çoğaltmak gibi bir amacımın olduğunu mu düşünüyosun. Sence gerek var mı? Ya da mesaj sayım artınca bana artısı mı olacak.

Göster hele bakalım şu mesajımı neymiş.
  • Ben en güzel resmini puzzle yaptırmıştım A4 boyutunda.... ah eski günler
  • Yav ünal hayatımda şu peluş alma olayına hic girmedim ama kızlar cidden hoslanıyorlar peluslardan
    eminim sen de girmeyeceksin ama hani dogum günü haricinde bi kac ay sonra aperatif bir hediye olarak pelus kesin al derim

Kara kalem isine gelince.
    Ankarada Kugulu Parkta yaslı bi tane amcam yapıyor. 20 liraya resimden cizer.30 lira falan derse 20 liram var de

Su Sıcak-Soguk kupalardan yaptırabilirsin
    Yine resim olacak isin icinde.
    Kupaya ikinizin resmini bastıyorsun sogukken simsiyah
    Sıcak bi sey koydugunda 2-3 sn sonra resminiz ortaya cıkıyor. Karanfil sokakta yapıyorlar 15-20 lira- yarım saatlik isi var

Aklıma bi sey gelmiyor gelince yazacagım yine

Ya da ben bi sinerji yapıyım arkadasların fikirlerini
    Bi tane kutu al.güzel bi kutu 10-20 lira-ayakkabı kutusu büyüklügünde
    İcine arkadasın dedigi gibi renkli renkli jelibonlardan koy
    Sevebilecegi ucuz bir iki kolye bileklik atabilirsin.
    Sonra icine kinderi at bi de.
    Sonra paket yap ver
  • Peluş işine bende şu anda girmeyi düşünmüyorum. Doğum günlerinin klasik hediyeleri.

Ama kutu olayı güzel bence. Kuzen yapmıştı kalp şeklinde bir kutu içine ufak ayıcık tarzı bişey. Çaprazlamasına 2 tane gül.
  • Kutu sart yaa
    Hem de güzel paket yapabilmeni saglar.
    İcine ne istersen koy.
    Ayrıca o kutuyu da odasına koyar ok amaclı olarak kullanır,küpeleri saati tokasını falan oraya koyar
  • boşver abi bi an aklıma geldi yazdım
  • Sana çok ucuz bi öneri...

Güzel bir gül yaprağı al. Büyükce olsun.

Sonra onu bi kitabın arasına koy düzleştir...

Düzleştirdikten sonra eline bir dikiş iğnesi al ve nakış işler gibi yaprağa zarar vermeden delikler aça aça SENİ SEVİYORUM yaz.

Bu yazdığın normalde görünmez ışığa tutman lazım...

Sonra bunu hazırladıktan sonra da güzel bi kağıda bir not yaz...

Not:

Bu yaprakta senin için bişiler yazılı.

Bunu okuyabilmen için yaprağı güneşe tutman lazım.

Şimdi yaprağı al ve yüzüne doğru tut

Dip not: Güneş edebiyatımızda sevgilinin yüzünü temsil eder...
  • gümüş bir bileklik sade gümüş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dallassimo

Kutu sart yaa
    Hem de güzel paket yapabilmeni saglar.
    İcine ne istersen koy.
    Ayrıca o kutuyu da odasına koyar ok amaclı olarak kullanır,küpeleri saati tokasını falan oraya koyar

quote:

Orjinalden alıntı: GKHN_93

boşver abi bi an aklıma geldi yazdım

Bi an aklıma geldi yazdımla olmuyo Gökhan. Laf attıysan ortaya açıkla. Ortaya attıysan ben hiç üstüme alınmam o zaman.

quote:

Orjinalden alıntı: tunay_erbatur

Sana çok ucuz bi öneri...

Güzel bir gül yaprağı al. Büyükce olsun.

Sonra onu bi kitabın arasına koy düzleştir...

Düzleştirdikten sonra eline bir dikiş iğnesi al ve nakış işler gibi yaprağa zarar vermeden delikler aça aça SENİ SEVİYORUM yaz.

Bu yazdığın normalde görünmez ışığa tutman lazım...

Sonra bunu hazırladıktan sonra da güzel bi kağıda bir not yaz...

Not:

Bu yaprakta senin için bişiler yazılı.

Bunu okuyabilmen için yaprağı güneşe tutman lazım.

Şimdi yaprağı al ve yüzüne doğru tut

Dip not: Güneş edebiyatımızda sevgilinin yüzünü temsil eder...

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

Doum günün kutlu olsun aşkım die topik aç orda herkes sevgilinin doum gününü kutlasın güzel şeyler yasın sonrada ona okut...

güzel fikir extra olarak bunu yapabilir. hatta 26 ağustos benim pıtırcıgımın dogum günü yapmak isterdim ama 10 kişi gayet güzel bir şekilde yazar,kutlar,mutluluk diler.hayvanın biri gelir fake üyelik acar kıza küfür eder o kötü olur işte
  • Yerinde olsam, giyim eşyası veya herhangibir kolye, küpe takımı bakardım. Tabi kişiden kişiye zevkler değişir, benim önerim bu yönde. Bazen küçük şeylerin anlamı büyük olabiliyor, hediyeye baktığı zaman seni hatırlayacağı bir şey al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kobEren

quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

Doum günün kutlu olsun aşkım die topik aç orda herkes sevgilinin doum gününü kutlasın güzel şeyler yasın sonrada ona okut...

güzel fikir extra olarak bunu yapabilir. hatta 26 ağustos benim pıtırcıgımın dogum günü yapmak isterdim ama 10 kişi gayet güzel bir şekilde yazar,kutlar,mutluluk diler.hayvanın biri gelir fake üyelik acar kıza küfür eder o kötü olur işte

Sakat iş abicim. Aman diyim dur. semih_efendi gibi densizin biri gelir bu tarz bi yazı yazar. Sonra kıza da rezil olursun kavga da edersin.
  • Neyse konu normale döndü.
  • yazayım diyorum yazıktır konu üste çıksın, yok aklıma hiçbir şey gelmiyor. belki birazda kızı tanımadığım için, ne sever, ne eder bilmiyorum ki.

yalnız bence kalpli malpli bir pasta yaptır. tabi 16 kişilik düğün pastası gibi değil. sen git sipariş ver düzgün birşey yapsınlar. tahminen 15 ytl gitti zaten şimdilik.

geriye kaldı 35. ne olur ki bu paraya.
  • Olm kalpli pastayı falan geç ya. Onlar standart şeyler zaten.

Onu bütçeden düşme. Onun parası ayrı olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 21 Ağustos 2008; 3:09:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.