Şimdi Ara

Kız arkadas tehditi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler uzun ilişki yeni bitti kız arkadaşım da çok sinirlendi atmamasi gerek özel herşeyi ona uzulmemden neylere kadar yani tum herşeyi ailemi bulup teker Teker göndereceğini söylüyor ne yapmam lazım

• Hllfkr. H kullanıcısına yanıt
    H Hllfkr. demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hllfkr.

Yok be hocam malafat olsa hoşuma gider dalgasini bende geçerdim de kavgaliyken barışma halleri alkollu halleri aileye atmaya çalışmak falan
    Hahaha. Ulan icip icip kıza video mu çektin. Agladin mi?
  • sende onun özelini onun ailesine at
  • Özeli biraz acar misin? Malafat felansa bırak atsin, reklamını yapar
  • Kudurtmuşsun kardeş naptın kıza asdasjdhasd
  • böyle bi kızla uzun ilişki iyi dayanmışın knk asjkdsajkxc
  • patatessiz patso kullanıcısına yanıt
    Yok başkan karaktersizligi yapip haksiz konuma neden düşeyim
  • Tw Scott kullanıcısına yanıt
    Yok be hocam malafat olsa hoşuma gider dalgasini bende geçerdim de kavgaliyken barışma halleri alkollu halleri aileye atmaya çalışmak falan
  • YuriBoyaka kullanıcısına yanıt
    Böyle biri değildi ve bi anda bu laflarla karsilasmam ne yapacağımı şaşırtti yani imkansizdi böyle yapmasi
  • Sorunda normal ilgisizlikten ayrilam herkes gibi birşey yoktu baska sehirlerde okul kazaninca böyle oldu hali ile ayrilindi sonuç şok
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Tw Scott

Alıntıları Göster
    Evet baskan elimde rakı bardağı kafa bi milyon halde arkadaşlar çekip paylaşmış oradan almıştı zamaninda ,simdide bi anda o fotolar videolarla tehdit edilmesini beklemezdim
  • tekrar yanına git kızın sert bir şekilde intikam alıyormuş gibi seviş sonrada telefonunda kayıtlı olan videoları sil.

Plan B
    ailenin telefonlarını al ve o daha birşey atmadan numarasını engelle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 12 Ekim 2019; 12:51:22 >
  • Farkli şehirlerdeyiz aile telefonu alma imkanim yok olsa.bile farkli hesaplardan atar , diger secenekde çok zor 1 hafta içinde kin tutularak beklemek gerekir hocam
    Başka seçenek yok gibi gözüküyor size kalmış
  • quote:

Evet baskan elimde rakı bardağı kafa bi milyon halde arkadaşlar çekip paylaşmış oradan almıştı zamaninda ,simdide bi anda o fotolar videolarla tehdit edilmesini beklemezdim

Alıntıları Göster
    Icerken delikanlisin, masada delikanlisin ailenden mi korkuyorsun. Ictim de geç işte. Olum aile durumun veya senin durumun nasıl? Zenginmisin?

Neden diye sordun dersen erkek duruşun yok? Büyük bir ihtimal kız para için seninle takılıyordu?
  • insanlar alkollü fotonu görse nolacak ki ?Herkesin iradesi var.İnsanların yorumlarını umursamazsın olur biter.Yani fazla kasıyorsun
    Benim üvey annem çoğu zaman babamı baba anneme, halalarıma ve amcalarıma şikayet ettiği olur.
  • Tw Scott kullanıcısına yanıt
    Para için olsa o özelde okumaz bende devlette okumazdim.yani durumlarımiz kafa kafaya
  • Onlar nasıl yapıyor ? Hemen karakola ...

Sende gidip, tehdit-şantaj baskısı altında olduğunu söyleyip, özel hayatın ihlaline dair şikayette bulunuyorsun.

Karakol direkt olarak, uyarı verip, 48 saat içinde ifadeye çağırıyor. Üstüne birde kamuya gidiyor dosyan, adli suçluk bir şey yok ama 2-3 yıl alır, paraya çevrilir en basiti siciline işler.

Yada uzlaşmaya gidersiniz sende istediğini alır onu böcek gibi ezersin.

Başıma 2 defa geldi. Yok ettim. Ben yaptığımda beni de bu şekilde durdurmuşlardı Toplamda 3 defa böyle olaya karıştım.

Hukuğu kullanın böyle durumlarda, hiç bir şey olmasa dahi korkar ve geri adım atar.

Ayrıca bir erkek olarak niye bu kadar korktuğunu anlamadım, kızların çıplak resimleri falan sorun olabiliyor da senin neyin olsun.

Neyse, tavuğun altın yumurtlamış farkında değilsin. CSB değilse tabi. Onu yok edecek materyal var elinde. 2 tehdit mesajı ablukaya alınmasına yeterde artıyor. Suçu işlemesine dahi gerek yok.

En basit mesajları dahi kanıt olarak gösterebilirsin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.