Şimdi Ara

Kız arkadaş sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WienerWald (6 mesaj) Madame Bovary (2 mesaj) Uacellat_62 (2 mesaj) trustem.111 (2 mesaj) ali_6195 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Kız arkadaş sorunsalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WienerWald -- 15 Kasım 2020; 7:38:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    linkte yazılanları okuyunca bende evlilikten korkar oldum, sanırım arkadaşınız bu tarz yaşanmış kötü hikayelerin etkisinde kaldı. Ona kendisini iyi hissettirmesi için 'güven' vermelisiniz. Size çok güvenirse tedirgin olduğu düşünceleri geçecektir.
    https://forum.donanimhaber.com/evlilik-uzerine-sohbetler--68788042-318
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

linkte yazılanları okuyunca bende evlilikten korkar oldum, sanırım arkadaşınız bu tarz yaşanmış kötü hikayelerin etkisinde kaldı. Ona kendisini iyi hissettirmesi için 'güven' vermelisiniz. Size çok güvenirse tedirgin olduğu düşünceleri geçecektir.
    https://forum.donanimhaber.com/evlilik-uzerine-sohbetler--68788042-318

Teşekkür ederim cevabınız için

|
    |
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    Akışına bırak hocam güvenini kazanamazsın öyle kızların. Onlar güvenirse güvenirler.. Yapabileceğin bişey yok birkaç kez ben senin yanındayım de seninle birlikteyim de vakit geçirin takılın 'terapiye' gidin.. Bak terapi çok önemli, kabul ederse ne âlâ.. Sonra olacaği varsa olur yapacak birşey yok..

• Yüzbaşı
    798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Terapi derken hocam ilişki olarak bir sorun yoktu ona rağmen gidin mi diyorsunuz yani ?

|
    |
    trustem.111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    65 Mesaj
    29 yaşında evliliğe hazır değilse yuh artık boşverin gitsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bazen düşünmüyor değilim fakat şuan dengesiz bir şekilde yani benim birşey yapmam lazım konuşup acaba bitirsem mi diye bile düşünüyorum sevgim ağır basıyor bekle diyorum biraz daha kendi kendime akışına bırakayım diyorum bir süre daha.

|
    |
    FİKİRCİBEY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    65 Mesaj

Hiç konuşmadan bırakın sanki hiç sevgilin değilmiş gibi sessizce soğuyun

|
    |
    WienerWald kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bırakmak istemiyorum şuan söylemek istediğim de bu yani belki birşeyler değişir düzelir umuduyla bende evlilik peşinde vesaire koşmuyorum zaten

|
    |
    FİKİRCİBEY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1952 Mesaj

Hoca gibi olan kişi kim? Mahallelerde dini kişiliğiyle ön plana çıkan kişiler mi? Ya da falcı filan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 28 Ocak 2017; 22:43:41 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    798 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Başka bir şehirde bir yerden duymuşlar aramışlar hatta falan isim falan vermiş yani klasik bildiğiniz fal büyü gibi şeylerle uğraşan tiplerden. Ayrıca üzerinde birşey olduğunu sadece bol bol okuması (dua) gerektiğini söylemiş. Bu olay bana yapamayacağım dedikten sonra oluyor bu arada.

|
    |
    Uacellat_62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1952 Mesaj

Tıp fakültesi mezunu. Yani aynı zamanda bir bilim insanı olması gereken kişi nasıl falcı, hoca, cinci gibi dolandırıcı potansiyeli olan kişilere nasıl itibar eder! Anlamak mümkün değil. Ben sadece bu bağnaz düşüncelerinden dolayı böyle birisiyle birlikte olmazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 28 Ocak 2017; 22:58:54 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    Sizin gideceginiz terapi evlilik terapisi ilişki terapisi değil..

|
    |
  • Binbaşı
    1481 Mesaj
    Öncelikle istediğiniz kadar birbirinizi tanıyın 3 ay evlilik kararı için çok kısa bir süre bence öyle filmlerdeki gibi ultra über bir aşk yaşamıyorsanız. Ayrıca toplum olarak rezil rüsva haldeyiz. Kız arkadaşınız nasıl bir insan tanımıyorum belki dünyanın en iyi insanı olabilir ancak üniversite okuyan bir insanın hele hele ileride can kurtaracak , tıp okuyan bir insanın böyle hacı hoca şeyh falcı gibi saçma sapan ruh hastası , hırsız , kişiliksiz tiplere ve onların söylediklerine itibar etmesi kabul edilemez. Buna tanık olsam kızdan 1 milyon kere soğurdum sizin yerinizde olsam , en hayırlısı olmuş.
    |
    |
  • Binbaşı
    1131 Mesaj
    29 yaşında tıp okuyan bir bayan hala hayatını hacı hocaya göre düzenliyorsa kurtulmuşsun sevindim sizin adınıza hocam

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
En ucuz kedi maması fiyatları
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.