Şimdi Ara

Kıymayı 29 liradan ve kuşbaşını 31 liradan A101 ve BİM satacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
2
Favori
18.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu ESK'da et zaten 29'a 31'di ve sorun etin fiyatı değil de et bulmaktı. Et geldiği gibi tükeniyor millet 1-2 değil 5-10 kilo et alıyor.

Bu kadar eti karşılayacak iç üretim yok bu da ithalat demek.

Biz adamlara tarım-hayvancılığı destekleyin, mazotun vergisini silin dedikçe adamlar habire ithalata yöneliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

bimde zaten nezamandır 500gr kıyma 15 tl 30 lira çok para 19tl olsa anlarımda fakir adama 30 lira koyar.

30 liraya çok diyorsan bir gelirini gözden geçir derim hocam.o kadarda abartılacak bi para değil bence

çok para emekli asgari ücretli alamaz 30 liraya. zaten onların yiyebilmesi önemli zengin 100 liradan da alır yer.
  • Hayvancılık bitme noktasında. Neden? Yem pahalı.

Saman yok. Bulgaristan'dan ithal ediyoruz. Neden?

Dışarıdan ucuz buğday geldiği için buğday ekilmiyor. Neden? mazot, gübre, ilac pahalı...

Her taraf kısır döngü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhanosmanoglu kullanıcısına yanıt
    Bir mektupla hazırola geçen, bizim için ikinci peygamber gibidir diyen, Allah'ın bütün sıfatlarını taşıyan diyen kim varsa putperest de odur.

Biz senin hatalarını bu kılıç ile düzeltiriz diyen sahabe için allaha şükür namazı kılan, devletin mumu ile kendi mumunu ayıran, kişisel masraflarını millete yıkmayan Ömer'in müslümanlığını bilip de itibarda tasarruf olmaz diyen ve buna inanan kim varsa münafık odur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli65 -- 2 Kasım 2017; 22:19:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanosmanoglu

Kanıt yok,gerçekleri saptırmak için neler neler söyleniyor.Yazdıklarım çok zorunuza gidiyor sanırım.Ben kimsenin ailesine dil uzatmadım.Bu foruma bana öz bacısını teklif eden bir üye bile oldu,karşımdaki kişi gerçekten artık sabrımı taşırdığı noktada bunları açıkladım.İnanmadılar,bana iftira atıyorsun dediler.Yine de gerçeği örtemediler.Sizlerin ne kadar ahlaklı olduğunuzu,bikini ile gezen analarınızdan,eşlerinizden biliriz.Sizlerin ahlak,namus gibi kavramları bizlere öğretmesi,gerçekten komik.Bırakın bu işleri.Edep yahu!

İşte kanıt. YAKALANDIN!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sanal84

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Bazı mesajlara bakıyorsun aslında böyle bir şeye hiç girmeyeceksin. Yaranamazsın.

Hocam bunlara bakacak olursak ülke yandı bitti zaten.Ancak ülkenin %5 i değil bunlar.Emin ol.Ümmetin yararına yapılan her hareketin arkasındayım,ancak muhaliflere ucuz et satılmasın,onlar yemesin isterim.İktidarın yaptığı hiçbir hizmetten faydalanmalarını istemiyorum.Bu kadar nankörlük üzerine rahat bir yaşamı hak etmiyorlar.

Almanya’da yaşayıp buranın(Almanya) her defasında kötü olduğundan bahseden ve buranın tüm nimetlerinden yararlanan birisi kalkmış böyle bir mesaj atıyor.

Utanmazlıkta Nirvana yı gördük sayenizde.

Almanya'nın olumlu ve olumsuz yanlarını yazdığım bir konu silindi.Çok dokundu gerçekler birilerine.Ne Türkiye ne de Almanya %100 olumlu bir ülkedir,bunu kafanız almıyor bir türlü.Kimse Almanya düşmanı değil burada.Bizlere yapılan ırkçılığı yazdığımız zaman oh olsun diyenler,buralara daha sonra okul okumak için,çalışmak için gelince bizlerin kapısında ağladı.

Bırakın bu işleri.Türkiye büyüdükçe,Ümmet kuvvetlendikçe muhalifler kuduruyor.Derdiniz başka sizin.Biz bunu iyi biliyoruz.Bilmeye devam da edeceğiz.Bu nedenle seçim kazanamıyorsunuz,bu nedenle 10. seçimde büyük bir hezimete uğradığınızda burada olup,sizlerin zırlamalarını keyifle okuyacağım.

Çevir bir bakim, ooo kazı yanmış kül olmuş.

• emekli65 kullanıcısına yanıt
    Tokadin sesi buraya kadar geldi. Allah razı olsun.

• orhanosmanoglu kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi müslüman varken kafire ihtiyaç yok

Allah islamı sizin gibi troll müslümanlardan korusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli65 -- 3 Kasım 2017; 7:45:6 >
  • Kes artık okul çocukluğunu. Neyin şeref yoksunluğu bu? Sığır olma. İnsan taklidi yap. Nesin sen? Çözemedim bak. Ne olduğun belli değil. Başkalarının karılarına ve kızlarına göz dikiyorsun, yersin dayağı. Kulaklarını bol bol çınlatıyorum. Manda oğlu manda seni. Mikropsun. Çekinmesen neler neler yaparsın aslında. Zor duruyorsun. Kendine sahip çıkamıyorsun. Maalesef buradasın, müsamaha gösteriliyor. Gideceksin fakat. Yollayacağız seni. Almanya'da olduğunu düşünmüyorum. Ofisten yolluyorsundur bunları, kiralandınız tabii. Devriniz geçince hepiniz çöplüğe gideceksiniz. Orada da kalacaksınız. Gidin buradan. Toz olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 3 Kasım 2017; 12:0:17 >
  • Ulkeye bak ucuz eti mujdeliyor yazik. Kim bu hale getirdiyse.....

• Sırp Kasabı ndan gelen eti bedava olsa almam.

• ilas İ kullanıcısına yanıt
    Nankor insan

• Yandaşın teki yurt dışından ucuza eti alıp, türkiye de pahalıya satıp kar yapıyor. Güya 31 tl çok ucuzmuş gibi reklam yapılıyor. Avrupa da etin kilosu zaten 5 euro civarı, hele toplu alımlarda fıyat yarıya ınıyor. 10 - 15 tl yer getırıp 30 tl ye satıyorlar.

Kımsede demıyor kı, bız neden et ıthal edıyoruz kendımız uretmıyoruz.

• Eşek olsa gene iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 2 Kasım 2017; 20:25:13 >
  • Üreticiyi bitirmeye yemin etmişler.

Türkiye'de hayvancılığa devletten çok avrupa birliği yardım ediyor, ey Avrupa sen kimsin?

• Keşke Migros olsaydı kendi tesisi var ve kesinlikle daha güvenilir olurdu.
    Bu arada Migros'ta şu anda

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/6830940-30033-uzman-kasap-dana-kiyma-paket-500-gr
    Dana kıyma Kg : 26,90 tl

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/25498200-30033-uzman-kasap-dana-kusbasi-paket-kg
    Dana Kuşbaşı : 28,40 tl

• Herkes fiyattan konuşmuş, kaliteden bahseden yok. Alırken dikkat ettiniz mi acaba bim'de satılan kıymanın en az yarısı yağ. Bize yakın et kurumu da var, ara sıra sucuk alırım. Evet daha ucuz ama kasap sucuğunun yanına yaklaşamaz. Kıyma ve kuşbaşı almadım ama şu kural hiçbir zaman şaşmaz arkadaşlar. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Ucuza alacağınız hiçbir ürünün ortalama bir kasap kalitesinde olacağını beklemeyin.
  • ilas İ kullanıcısına yanıt
    Ne kadar saçma yorumlar yapıyorsunuz. Sizin gibiler yüzünden yalancı çoban durumuna düşüyor millet. Doğru soylesen inan olmuyor. Aklın sıra iyi bişey yapıyorsun. Iyiye iyi kötüye kötü diyemediğiniz için ülke bu halde.

• Et balıkta satılan ürün aynı şekilde satılacak. Kiyma yağlı, kuşbaşı kıyma az yağlı. Baştan çamur atmaya gerek yok. Yıllardır et balıktan et alırım. Etin neresi ile ne yapılacağını bilirsen hiç sorun yaşamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24. -- 2 Kasım 2017; 20:45:49 >
  • mgora kullanıcısına yanıt
    migros daha ucuza verirken bim ve a101den neden alalım ki
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.