Şimdi Ara

Kıymayı 29 liradan ve kuşbaşını 31 liradan A101 ve BİM satacak (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
2
Favori
18.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilker3838

Et balık kurumu tek geçerim. ...

Gözümle görmeden hazır çekilmiş kıyma almam.

Güzel diyorsun da eğer aldığın kıyma bir kilo yarım kilo ise zaten senin seçtiğin eti almıyorsun makinenin içinde kalan eti alıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker3838

Et balık kurumu tek geçerim. ...

Gözümle görmeden hazır çekilmiş kıyma almam.

Hangi il ?

http://www.esk.gov.tr/tr/11031/Kurum-Magazalarimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayseri

• millet bimdeki kıymaları yağmalamış
  • A 101 e baktım, kıyma kalmamış hemen bitmiş, sadece kuşbaşı kalmış. Öyle zor bulunacaksa buda sıkıntı.

• alan var mı?
  • 3.cü dünya ülkesi problemleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarım kiloluk paketten aldık. Hanım köfte yaptı. İçinden kıkırdak gibi sert şeyler çıktı. Bu şekilde ucuz et yiyeceksek önce sayın bakanlarımız yesinler örnek olsunlar bize kalırsa yeriz ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cezdim34

Yarım kiloluk paketten aldık. Hanım köfte yaptı. İçinden kıkırdak gibi sert şeyler çıktı. Bu şekilde ucuz et yiyeceksek önce sayın bakanlarımız yesinler örnek olsunlar bize kalırsa yeriz ...

Ahaha
    Kıkırdak kemik sinir ne ararsanız
    3 liralık ucuz etin yahnisi budur geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun bi aradan sonra bime gittim . sebze ve meyvelerin çoğu kokuşmuştu. et falanda yoktu yada bitti bilmiyorum. bi peynirli helva ezmesi gibi bişi aldım ilgimi çektim evde açtım antibiyotik kokusu gibi kokuyordu yiyemedim çöpe attım. buono %20 bademli çikolatası vardı onun tadını beğendim ama kaliteli gelmedi pek fiyatı zaten ucuz değildi. bu markette düzgün ne var biri bana söylesin. az iyi ürünlerin fiyatı zaten pahalı.
    burdaki ucuz görüken ürünlerin içine ne katıyolar bilmiyorum ama sanki eski günü geçmiş malları harmanlayıp yada yeniden ısıl işlemden geçirip satıyolar sanki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexedemical -- 12 Kasım 2017; 23:43:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hexedemical

uzun bi aradan sonra bime gittim . sebze ve meyvelerin çoğu kokuşmuştu. et falanda yoktu yada bitti bilmiyorum. bi peynirli helva ezmesi gibi bişi aldım ilgimi çektim evde açtım antibiyotik kokusu gibi kokuyordu yiyemedim çöpe attım. bruno %20 bademli çikolatası vardı onun tadını beğendim ama kaliteli gelmedi pek fiyatı zaten ucuz değildi. bu markette düzgün ne var biri bana söylesin. az iyi ürünlerin fiyatı zaten pahalı.
    burdaki ucuz görüken ürünlerin içine ne katıyolar bilmiyorum ama sanki eski günü geçmiş malları harmanlayıp yada yeniden ısıl işlemden geçirip satıyolar sanki..

Miktar olarak daha az paraya daha çok satın almak ucuz almak maharet değil neyi aldığınız önemlidir.
    İhtiyacınız kadar alın ama kaliteli beslenin.
    Üst baş araba maraba vazgeçtik zaten dolar ve vergilerden bari dengeli sağlıklı nispeten kaliteli ürün almak kalıyor geriye.
    Yazdım yine yazacağım 500 gram hayvan(ların) neresinden belli olmayan karışık hazır kıyma alacağıma kilosu 40 liradan eti görüp çektirir 400 gram yerim kıymayı.
    İngiliz atasözü: ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 12 Kasım 2017; 23:37:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün malum kıymadan bende aldım.
    Sabah sabah kıymalı yumurta yapalım dedim

Kıymanın içine kıkırdak dahil ne varsa koymuşlar anlaşılan
    Belki ön yargı benimki ama bir daha evime sokmam
  • Yav bu etin dışarıdan 10 tlye alındığı söyleniyor. Eee nasıl 30 tl olabiliyor? Kim kazanıyor bu parayı?

Bırakın et ithalatını serbest, herkes ne seviyorsa ucuza yesin.

• Kim olacak,yandas alni secde de sahte musluman dinciler.

• Et fiyatları eski ayarına geldi bile. Yine pahalandı. Ucuz et dediğin 2 markette yarım kiloluk paketlerdeki 3-5 paket etten ibaret. Diğerleri hala fahiş fiyattan satılıyor.
  • Kasaplar 33-34 liraya inmeye başlamış bizim kasap isyan ediyor
    ESK dan ve emeği geçenlerden Allah razı olsun.
  • Beyler dün 2 farlı bime kıyma almak için girdik ama vazgeçtik. O eski kırmızı yağsız kıymadan eser yoktu. Üstünde %15 yağlı diyor ama %40 civarı yağı var gibi görünüyordu. Birde etin rengi bildiğin tavuk kıyması gibiydi. O eski kırmızı yağsız kıyma gitmiş yerine yağ dolu beyaz kıyma gelmiş. Kuşbaşıda benzer şekilde aşırı yağlıydı. Eskiden bimin kuşbaşıları yağsızdı ama dün gördüklerim bildiğin paketin %40ı yağ doluydu.

Allah aşkına bime gidince şu eski ürünlerle yenisini bir karşılaştırsanıza:https://store.donanimhaber.com/bf/9c/11/bf9c110c99f83138d4d121ebc8f5b6c3.jpeg
    Yağsız kıpkırmızı kıyma yağ dolu tavuk kıyması görünümlü saçma sapan bir ürüne dönüşmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: sülözışık

Kasaplar 33-34 liraya inmeye başlamış bizim kasap isyan ediyor
    ESK dan ve emeği geçenlerden Allah razı olsun.

2 gün önce Et-Balık kurumundan aldığım en pahalı kıyma diyet kıyma adı altında 36 liraydı. Gayet güzel görünüyordu. Henüz pişirmedim. Önceden de almıştım. Tavsiye ederim ama adamlar 2 kez çekmiş.

• Çoğu yerde et fiyatlarında düşme var, lakin bizim kasap direniyor, 40 liradan 38 liraya düştü. adam tam bir paragöz, hemde besicilik yapıyor 2 defa kazanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustaTheGamer

quote:

Orijinalden alıntı: Ripper Roo

quote:

Orijinalden alıntı: WB

Cehapeliler bunu da begenmedi

Hayatımda gördüğüm en boş beleş insansın. Soluğudun oksijene, tükettiğin ayrana, yediğin makarnaya yazık.

Sen kendini bir halt sanıyorsun heralde? Ülkenin çakma aydınları.

Senin gibi zihinsel zifiri karanlığı yaşayacağıma çakma aydın olurum daha iyi. Anladığınız dil bu, üslup bu, üzgünüm.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.