Şimdi Ara

Kıyamet Sonrası İstanbul (Bölüm Tasarımı) - [Yapım Sürecinde-Oyun İçi Test Renderlar] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
37
Favori
28.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
384 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tebrikler. Eğreltiotlarının formunu tekrar incelemenizi öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok crysis
  • Tebrikler hocam

• güzel gözüküyor destek amaçlı yazıyorum
  • İşin teknik kısmından anlandığım için yapılan işin ne kadar zahmetli olduğunu bilemiyorum. Az çok teknik detaylardan anlasam waoow diyebilirdim ki çok iyi duruyor

Yıllardır oyunların ara sinematikleri çok hoşuma gider sanırım sizin yaptığınızda ona benzer birşey

[DHTUBE=]https://youtu.be/8NUHXpYWl-8[DHTUBE=]

• Attığınız artstation linkinizde Mel'un karakterini görünce hatırladım hocam sizi. Mel'un karakteri için açtığınız konu da çok beğenilmişti o zamanlar forumda. Şuanki konseptiniz de çok güzel duruyor. Yolunuz açık olsun.
  • Görseller harika takibe alalım
  • ne emek ister bu iş kimbilir
    kolay gelsin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • helal olsun devam destekliyoruz sonuna kadar
  • World war z gibi olmuş ya

• hocam modellemelerde hangi programları kullanıyorsun?
  • Muazzam ötesi yalnız

2 eleştirim var: Videonun sonundaki bitkiler tek renk gibi gerçekçi durmuyor. Renk paleti sanırım bunun adı.

Diğeri ise araçlar biraz kalitesiz kaçmış yaptığınız projeye oranla

• Sen bir harikasın dostum. Lanet olası oyunun güzel görünüyor.:)

• hocam İstanbul'u zombi tehlikesinden korumak üzerine bir oyun olabilir. Bina yapımında yardımcı olabilirim.
  • Oyun mu bu onun için mi modelleme yapılmış.

Ayrıca Kıyamet temasında o araçların o halde kalmaları saçma olmuş yanmış patlamış harap olmuş şekilde olmalı idi yani birazda filmlerden örnek alınmalı araçlar sanki çürümeye bırakılmış üstü tozlanmış ufak çizimler varmış gibi duruyor yani biraz basit duruyor tam dediğiniz temayı yansıtmıyor hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 4 Temmuz 2019; 23:41:52 >
  • Bilen vardır Atom rpg diye bir Rus oyunu var Çernobil sonrasında geçen. Çoğu kişiye göre Fallout 1den beri yapılmış en iyi post apoliptik RPG oyunu. Bizden de buna benzer bir yapım görmek isterim. Başarılar dilerim. Izometrik RPG olayını bir düşün derim.

• Eğer oyuna dönüştürmek isterseniz, senaryo konusunda yardımcı olabilirim. Amatör olarak yıllardır bir şeyler anlatma üzerine çalışıyorum.

• Güzel bir çalışma olmuş tebrikler:)

Yarın sana bir mail atacağım hocam, göz atarsın.

• Hocam yardım amaçlı bir konu açmıştım ve popülerde birinci olduk forumdaşlar sayesinde. Şimdi ben sorunumu çözdüm, dolayısıyla konuya ihtiyacım kalmadı ama aynı sorunu birisi yaşar diye mesajı da silemiyorum. Ben de sizin konunuzu ilk mesaja ekledim ki desteğimiz olsun bizim de. Umarım hakettiğimizi alırsınız ve istediğiniz olur. Ben çok beğendim gerçekten.

Bahsettiğim konu bu eğer rahatsız olursanız kaldırırım hocam
    https://forum.donanimhaber.com/ilaclarimi-alamiyorum-cozuldu--138934052

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 5 Temmuz 2019; 0:20:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Bilen vardır Atom rpg diye bir Rus oyunu var Çernobil sonrasında geçen. Çoğu kişiye göre Fallout 1den beri yapılmış en iyi post apoliptik RPG oyunu. Bizden de buna benzer bir yapım görmek isterim. Başarılar dilerim. Izometrik RPG olayını bir düşün derim.
    Yazdığın biraz saçma şey Metal-Gear belki bana katılır ama 3D Model ile çok detaylı bir rpg oyunu kodlamanın alakası nedir

Bahsettiğin oyun şu. Grafik odaklı olmayan bir RPG oyunu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.