Şimdi Ara

kıyamet sizce ne zaman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bence 500 sene dayanmaz. kıyamet kopmasa bile bombalarla falan insanlık yok olur gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dushunur -- 7 Ağustos 2005, 17:36:44 >

• ahahaha. burası da alo fetva hattına döndü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lacrima

ahahaha. burası da alo fetva hattına döndü.

ilgisiz cevaplar vermeyelim lütfen
  • yazdıklarını editlemişsin, herhalde ilgisiz olur.

ilgili cevap vereyim o zaman. kıyamet her an kopabilir, dikkatli olmak lazım..
  • aptalca konular açan insanlar ilgisiz cevapları hak eder..
  • baban aptal senin
  • isaac newton kıyamet 2070 kopcak demiş.bence uydurmus ama alametleri yavas yavas tamamlanıyor.yani bence kıyamet yakın
  • kavgayı bırakalım

bakın kıyamet ne zaman kopabilir diyorsanız bunu hangi anlamda sordugunuzda önemli
    dini anlam mı yoksa mecazi olarak mı
    dini olarak bişey diyemem orasını ALLAH bilir
    ama mecazi anlamda kıyamet kopmak üzere
    teknoloji aldı başını gidiyor,savaşlarda devam ediyor vs
    benim fikrim böyle
  • @dushunur
    sana aptal demedim..çarpıtma..
    daha önce yazdığını da konuya eklesene bakalım milletin yorumlarını görelim..aptalca olduğuna hak vereceklermi..

öyle bi konu açanada akıllı denmez kusura baqma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RccP -- 7 Ağustos 2005, 19:14:09 >
  • quote:

kıyamet sizce ne zaman

haftaya çarşamba saat 12.34 gibi kopması bekleniyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofrost

quote:

kıyamet sizce ne zaman

haftaya çarşamba saat 12.34 gibi kopması bekleniyor..

evet ondan sonra da artçı kıyametler kopacakmış, bir müddet evlerinize girmemiz tavsiye olunur.
  • Bunun cevabını en iyi Kur'an da bulabiliriz:

"Ne zaman demir atacak?" diye sana kıyametten soruyorlar. De ki: "Onun bilgisi yalnız Rabbimin katındadır. Onu vakti vaktine meydana getirecek O'dur! O öyle ağır bir meseledir ki, bütün göklerde ve yerde ona dayanacak bir kimse yoktur. O size ancak ansızın gelecektir." Sanki sen onun hakkında bilgi edinip haberdar olmuşsun gibi senden soruyorlar. De ki: "Onun bilgisi ancak Allah katındadır. Fakat insanların çoğu bilmezler."

ARAF-187

Yani arkadaşlar böyle şeyleri düşünmeyin ve kafanıza takmayın.Ansızın gelecek işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof -- 7 Ağustos 2005, 20:40:46 >
  • Cevaplayacaktım ama konu başlığının orijinali biraz tuhaf geldi !
  • Kıyametin kopma anına gelmek istiyorum biraz.. Bu kuantum denen fizik dalına göre herşey parçacıklardan oluşuyor ve bir dalga hareketine eşlik ediyor. Yani sadece ışık değil insanin bile eşlik ettiği bir dalga varmış.. Tam olarak ben de anlamıyorum bu cümleleri fakat durum bu.. İşte bazıları bundan yola çıkarak kıyamet gününde evrenin dalga hareketine zıt fazda bir dalganın yayılacağını iddia ediyor.. Bunu kurandaki surun üflenmesi işlemiyle eşleştiren insanlar var. Sur üflenince evren bir bütün olarak rezonansa girip tuz buz olacak diyorlar.. Tıpkı doğru frekanstaki sesin cam bardağı parçalaması gibi...
  • sonunda doğru dürüst cevap veren biri çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cins

Kıyametin kopma anına gelmek istiyorum biraz.. Bu kuantum denen fizik dalına göre herşey parçacıklardan oluşuyor ve bir dalga hareketine eşlik ediyor. Yani sadece ışık değil insanin bile eşlik ettiği bir dalga varmış.. Tam olarak ben de anlamıyorum bu cümleleri fakat durum bu.. İşte bazıları bundan yola çıkarak kıyamet gününde evrenin dalga hareketine zıt fazda bir dalganın yayılacağını iddia ediyor.. Bunu kurandaki surun üflenmesi işlemiyle eşleştiren insanlar var. Sur üflenince evren bir bütün olarak rezonansa girip tuz buz olacak diyorlar.. Tıpkı doğru frekanstaki sesin cam bardağı parçalaması gibi...

GÜZEL Bİ CEVAP..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.