Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kıvrılan televizyon | 10 saniyede kayboluyor

36
Cevap
1
Favori
1.415
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Kıvrılan televizyon | 10 saniyede kayboluyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3998 Mesaj
    Kıvırıp kaybetme fikrini nereden almışlar acaba?
    |
    |
    2766 Mesaj

Yaşanır bu kesin.
    |
    |
    ungalath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    İp var.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yıpranma payı nedir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj
    Projektör olayını daha çok geliştirmeleri lazım bence. Işıktan etkilenmeyen çok daha canlı renkler ve performans çözünürlük vs. En son lazer projektör vardı galiba lg nin ışığı aşağıdan yansıttığı için yer sıkıntısıda yok. 100 inch gibi devasa boyuta ulaşıyo ama sadece hd idi. İlerde paneller tarih olacak bence şu kıvrılan ekranlar çentikler gibi kısa zamanda anlamsız olacak bir teknolojiymiş gibime geliyor.
    |
    |

. Lakin cep telefonu ve mobil bilgisayar tarzı kullanımda işe yarar. Küçük bir rulonun cebimize girip gerektiği yerde büyük bir ekrana dönüşmesi güzel olur.
    |
    |
  • Binbaşı
    1206 Mesaj
    Güzel.. Gelecek bu olur..Holograma kadar..
    |
    |
  • Yarbay
    29279 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Cute Hentai

İşin iyice borusu çıktı yahu. Çoğu insan fiyatını duyunca burun kıvıracaktır.

Güzel bir yenilik fakat işin rengi iyice fantaziye doğru kaymaya başladı. LG'de fiyattan kayar artık. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cute Hentai -- 8 Ocak 2019; 22:9:27 >
    |
    |
    https://www.twitch.tv/yvzgaminghd
  • Binbaşı
    1038 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    207 Mesaj
    Teşekkürler Erdi abi yıllardır heyecanla, içtenlikle bize sunduğun şeyler için. Gerçekten yeniliklere duyduğun heyecan beni çok etkiliyor.
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Erdi bey televizyonu kendi üretmiş gibi ellerini çarpa çarpan heyecan içinde anlatması çok ilginçti &#128514; Bu arada yok gereksiz yok saçma gibi absürt ve akıl dışı yorum yapan hayatında hiçbir şey üretmemiş sadece tüketen hem cahil hem fakir hem ezik hem de aşağılık kompleksi ne çok yorum var!!! Bizden işte bu kafalar yüzünden birşey olmadı olmayacak da boşuna ona buna b.k atıp daha da küçük duruma düşürmeyin kendinizi&#128514;&#128514;&#128514;&#128521;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    225 Mesaj
    off süper hemen alayım, kıvırır cebime sokarım.
  • Binbaşı
    1214 Mesaj
    Yazık lan LG'ye Samsung'a o kadar para harcadılar şu kıvrılabilir ekran teknolojisine ama gerçekten gereksiz.
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Süper gereksizlik

|
    |
  • Yüzbaşı
    272 Mesaj

cebinemi
    |
    |
    Jiabeas Junkie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    225 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: valek

cebinemi
    ya bu sorunla tüm fantazimi açık ettin ya üff
    |
    |
    Beklediğim teknolojilerden birisi. Alınabilecek seviyeye gelmesini bekliyorum açıkçası. Birde mürekkep teknolojisi olsa kullanılmadığı durumlarda sıfır enerji ile duvarda bir tablo gibi durabilir. Teşekkürler Erdi.

|
    |
  • Yarbay
    13284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Ben televizyonu kullanılmadığı zaman salonun ortasında duran karakutu olarak düşünmüyorum. Bence olmaması salonu boş ve yetersiz gösteriyor gibi. Hatta tamamlayıcı bir eşyadır. Ya da benim estetik anlayışım algılamıyor. Lüks mekanlar için gibi daha çok.
    Zaten tv yi kapattığınızda her seferinde içine giren bir olay değil. Bir yerden bir yere taşırken sadece o kutuyu taşıyorsunuz. Olay bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
SEO
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,248
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.