Şimdi Ara

Kivirtan gayler nasil olusuyor?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
12
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kivirtan gayler nasil olusuyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 23 saat 51 dakika kadarı kaldı.
    Escinsellige, transliga falan onyargim yok ama merak ettigim sey bu kivirtkan, gevsek agizli gaylerin nasil bir evreden, olusum surecinden gectigi.
    Ne yasiyorda bir anda tavirlari Kerimcan gibi olmaya basliyor?
    Kadinlara, hatta translara baksan tavirlari daha maskulen onlarin bile.

Bu sir perdesinin altinda yatan gercegi bilen yazsin, ya da aranizda bahsettigim tiplerden varsa aydinlatsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunker Boy -- 18 Ağustos 2018; 15:35:55 >

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sırf bizim tepkimizden dolayı.

|
    |

Orijinalden alıntı: celades

Öyle olmayı kendileri seçiyor çünkü. Eşcinselliğin doğal olmadığı sadece buradan bile anlaşılır
    Insan oyle davranmaktan yorulur yav. Bir sebeple aliskanlik kazaniyorlar ama bunun cikis noktasi ne?
    Bir gun kalkip “Artik soyle davranmaya alistirayim kendimi.” mi diyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunker Boy -- 18 Ağustos 2018; 16:34:12 >

Allah için saçmalamayın ya.

Kendimi alıştırayım ne demek? O kadar zor dönemlerden geçiyorlar ki. Kimliklerini kabullenemiyorlar başta. O "kıvırtan" dediğiniz insanlar bile başta bunu bastırmaya çalışıyor, normlara uygun davranmaya çalışıyor. Fakat en sonunda kendisinin bu olduğunu ve değişmeyeceğini anlıyor ve kabul ediyor. Öyle davranmaktan yorulur diyorsun ya onlar kendilerini bastırmaya çalışırken yoruluyorlar işte.

Bu insanın içinden gelen birşey. Mesela şöyle düşün sen daha çocuksun önünde bir kamyon var diğer tarafta da bir top. Hangisini seçerdin? Senin topu seçtiğini varsaysam kamyonu seçen senden farklı mıdır? O topu seçmediği için dışlanmalı mıdır? Sonuçta bu seçimi çocuk içinden gelerek yapmıştır. O ne seni suçlayabilir ne sen onu suçlayabilirsin.

|
    |
    Hava Atmak İçin İçiyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben de onu düşünüyorum ayrıca hepsinin sesi aynı o sesi nasıl çıkarıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Xerneo

Allah için saçmalamayın ya.

Kendimi alıştırayım ne demek? O kadar zor dönemlerden geçiyorlar ki. Kimliklerini kabullenemiyorlar başta. O "kıvırtan" dediğiniz insanlar bile başta bunu bastırmaya çalışıyor, normlara uygun davranmaya çalışıyor. Fakat en sonunda kendisinin bu olduğunu ve değişmeyeceğini anlıyor ve kabul ediyor. Öyle davranmaktan yorulur diyorsun ya onlar kendilerini bastırmaya çalışırken yoruluyorlar işte.

Bu insanın içinden gelen birşey. Mesela şöyle düşün sen daha çocuksun önünde bir kamyon var diğer tarafta da bir top. Hangisini seçerdin? Senin topu seçtiğini varsaysam kamyonu seçen senden farklı mıdır? O topu seçmediği için dışlanmalı mıdır? Sonuçta bu seçimi çocuk içinden gelerek yapmıştır. O ne seni suçlayabilir ne sen onu suçlayabilirsin.
    Hocam once suna aciklik getirelim, ne escinsellere, ne translara, ne de kivirtkan dedigim tiplere karsi bir nefretim yok. Tuhaf buldugum bir seyi dile getirdim burada.

Ister kadinlara, ister translara bak, hicbiri bu kadar zoraki tavirlar sergilemiyor. Icgudu desen sadece erkeklerde olan bir icgudu mu bu da hicbir kadinda gormedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunker Boy -- 18 Ağustos 2018; 17:3:6 >

• Yarbay
    2124 Mesaj

Bence sana batıyor. Çünkü benim en yakın arkadaşımın dönemsel gidip gelen bir feminenliği var. Ve bana o kadar doğal geliyor ki normal hali yapmacık gibi :D

Bende fazla erkeksi bir kızım mesela. Erkek muhabbetlerine sanki 10 yıllık Meyhane Sahibi Mahmut Amca gibi katılabiliyorum. Konuşmam hödük gibi oluyor bazen.

|
    |
    Hava Atmak İçin İçiyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Geylerin çoğunluğunun davranışları ve konuşması öyle, bu evrensel birşey. Benim gördüklerime göre kaslı geylerde bu tür davranış ve konuşma tarzı yok. Birde normal görünüşlü geyler var onlar daha nadir.
    |
    |
    Ryzen 2600X | MSI x470 Gaming Pro Carbon | Asus Rog Strix Rx 580 | Corsair VENGEANCE LPX 16GB(2x8GB) DDR4 3000MHz C15 | ADATA XPG SX8200 NVMe M.2 SSD | EVGA Supernova 750 PQ, 80 Platinum 750W | Phanteks Eclipse P300
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 23 saat 51 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Bence sana batıyor. Çünkü benim en yakın arkadaşımın dönemsel gidip gelen bir feminenliği var. Ve bana o kadar doğal geliyor ki normal hali yapmacık gibi :D

Bende fazla erkeksi bir kızım mesela. Erkek muhabbetlerine sanki 10 yıllık Meyhane Sahibi Mahmut Amca gibi katılabiliyorum. Konuşmam hödük gibi oluyor bazen.
    Yav senin anlamadigin olay benim bahsettigim seyin feminenlik olmamasi. Feminen olur tamam da, feminenlikten cok uzak ve farkli bir sey bahsettigim durum. O tavirlar hic feminen degil.

Ayrica beni rahatsiz ettigi falan da yok. Sevmedigim biri ya da bir tipse arkadaslik kurmam olur biter. Oyle birinin Dunya’da varolmasina kafayi takacak kadar psikopat degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunker Boy -- 18 Ağustos 2018; 17:27:33 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: celades

Öyle olmayı kendileri seçiyor çünkü. Eşcinselliğin doğal olmadığı sadece buradan bile anlaşılır
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.